T

Yüzbaşı
04 Mayıs 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
287 (Bu ay: 4)
Gönderiler Hakkında
T
2 ay
Atletim görünüyor
Merhaba sevgili ana baba ayrı dh konu dışı kardeşlerim. Müsadenizle bir kaç dakika değerli vaktinizi alıp problemimi anlatmaya çalışacam.

Altıma giydiğim beyaz çamaşır atletim tşörtümün buazından görünüyor ayna karşısında aksime bakarak düzeltiyorum sonra yine aynı şekilde ayletim görünüyor. Ne yapayım
Ne edeyim
Ne öneresiniz

Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
T
3 ay
Kendimi tecavüze uğramış gibi hissediyorum.
Sevgili şu konu dışı ana baba ayrı kardeşlerim. Yaz geldi havalar ısındı , yanıyorum için yanıyiii canım acıyiiiiii kendimi tecavüze uğramış gibi hissediyiiim ,
T
3 ay
Eli bastonlu yaşlı amca sokak köpeklerine saldırdı
İlk izlediğimde gözlerime inanamadım kimseye bir zararı olmayan masum köpeklere bastonu ile bir yaşlı adam saldırıyor. Olacak şey değil artık , otobüste yer verdiğim yaşlı insanların sorunu net ki bu köpeklere saldırıyor.
T
3 ay
Ferdi Tayfurun tarzı arabeks değil
Merhaba sevgili dh konu dışı kardeşlerim. Ferdi Tayfur arabeks tarzı şarkı olduğu sanılsa da gerçekte söylediği şarkı tarzı hint müzüğüdür. İyi forumlar. Bol eylenceler , bol cbs ler troller .......

Çünkü benim bulgur kazanı gibi kafam var.
T
3 ay
Hiberoktif kablo üzerinde amper nasıl ölçülür_?
Çok merak ediyorum fiber-optik kablo o üzerinde geçen akım nasıl ölçülüyor.
T
4 ay
Sahte kaplıca , sıcak su kaynağı yapsam
Sevgili ana baba ayrı kardeşlerim yine bulgur kazanı gibi kocaman kafama bir fikir geldi bacasız fabrika şeklinde paraya para demiyecez kolay yoldan zengin olacağız

Hemen açıklayalım öne bedava su bulmamız lazım. Belediye bakım için su kesintisi yaptığında işin gerçeği ortaya çıkmaması gerekiyor. İlk baştan doğal su kaynağı bulmamız gerekiyor. Suyun kalitesi hiç fark etmez. Suyu bulduktan sonra zemin altına gizli bir su ısıtma sistemi yapacaz. Isıtığımız sıcak suyu doğal kapiblıcaymış gibi kendi kendine çıkıyormuş gibi fışkırtacaz , sonra bir kaç tanıtım reklamı yapıp her keze tanıtacaz romantizma eklem rahatsızlığı olan insanlar gelmeye başlıyacak.

İşin ikinci aşaması ısıtma için harçanan giderler tesis üzerine kurulan işletmeler arasında paylaşılacak yani ortada simitsinden çaycısı na otel müdüründen oda sorumluna büyük bir şebek oluşmuş olacak sırrın ortaya çıkması demek işlerinin bozulması anlamına gelir.
Sahte sıcak su tesisi yada sahte doğal kaplıca filan , bölgeye yeni bir işletme geldiğinde sıcak su için gereken gideri karşılacak , tesise ilave oldukça şebekeye yeni dolandırıcılar yeni suç ortakları eklenmiş olacak

Birinin de çıkıp gerçeyi söyleyeceğini sanmıyorum çok büyük rüşvetteler ve tesise ile hizmet için ortaklık teklifi olduğu sürece bu büyük yalan deva eder diye düşünüyorum . Turist çekip memlekete sıcak döviz getireceğini düşünürsek bazı kuruluşlar tarafından da göz ardı edilebilir .

Evet sevgili dh karseşlerim olur mu ha olur mu nasıl fikir.
T
4 ay
Hayvan yemi insan yeminden pahalı olması
Bir kilo arpa fiyatı bir kilo mis gibi temiz ekmeklik unluk buday fiyatından daha pahalı. Elek altı cılız içi boş olan kepeği fazla kararmış buday ekmeklik buğdaydan her zaman fazla olmuştur. Şundan artık eminim hayvanlar için ayrılan buğday unluk buğdaya katılamaz zarar ettirir.
Her zaman aldığım karma tavuk temi , civciv başlangıç yemi ve tavuk besi yemi kilosu 4,250 olmuş , bir tavuk kesime gelinciye kadar 30 kilodan fazla yem yer.
Marketten hazır temizlenmiş tavuk almak daha cazip geliyor.
T
5 ay
Koyunlar ile kertenkelelerin akrabalığı var mı>?
Sevgili dh ana baba ayrı kardeşlerim yine bulgur kazanı gibi koca kafama bir soru geldi hemen sizlere sorup değerli fikirlerinizi almak istedim.
Koyunları biliyorsunuz uzun uzun anlatmaya gerek youk beslenip yağlarını kuyruklarında biriktiriyorlar. Bir kertenkele türü olan komado ****ride yağlarını kuyruklarında depo edip kuyruğunda biriktiriyor. Diyorum kine bu iki canlı acaba uzaktan yada yakından bir akrabalığı olabilir mi_?
T
7 ay
Sahte himalaya tuzu yapacam
Merhaba sevgili ana baba ayrı DH konu dışı kardeşlerim.

Böğün yani bu gün kafama dank etti bir eczanede himalaya tuzu gördüm içine lamba yerleştirmişler havanın iyonunu değiştiriyormuş filan , bu himalaya tuzunun sahetesini yapıp pazarlamayı düşünüyorum.

Şöyle yapacam şimdi benim ilgi alanım otomasyon ve eletrik olduğundan bu kısımd beni zorlamayacak tuz sıcak suda ve biraz basınç altında suda daha fazla çölzülür. Yanı bir litre su 500 gr tuz alırken sıcak ve basınç altında 700 800 gr olabilir.
Bir kapalı kap içinde sürekli su ve tuzu karıştıran bir pervene sonra basınç ile küçük 5mm serum hortumu ile devirdaim yaptıracam mağara içinde oluşan sarkık ve dikikler gibi yavaş yavaş damla damla tuzlu su yukardan aşğşa aktıkça suyun içindeki tuz katılaşıp kiristaleşecek.

Sistem oldukça basit basınç altında ve sıcak olan sürekli pervane ile karıştırlan aşırı tuza doymuş su küçük hortum ile yukardan aşşa damla damla verilecek

İzah etmesi biraz zor oldu , aslında ben bunu yazın doğrayıp tuzladığım dometes tabağın bulaştığında gördüm domates suyunda çözülmüş tuz tekrat kristal hale dönüşmüş enterasan olan tuz taneleri beşken şeklindeydi ....
T
7 ay
Yüzü sabun ile yıkamak
Merhaba ana baba ayrı dh konu dışı kardeşlerim uzun zamandır foruma girmeye firsat bulamıyorum. Kıymetli vaktinizi bana ayırırsanız bir kaç dakikanızı alıp bir şey sormak istiyorum.

İlk defa yüzümü düş alma dışında sabunla yıkadım. Aslında banyo yaparken bile yüzüme sabun sürmekten çekinirdim. İlk defa bu sabah ayna karşısında gizlice kaçırdığıö dove güzellik savunu ile yüzümü köpürtüp yıkadım alın çene altı kulak arkası umduğumdan daha temiz bir hale geldi....
Sabunla yüz yıkamayı daha önce hiç denemedim bilmiyorum daha önce neden yapmadım acaba keşke hep sabunla yıksamıydım...
Yüzümü sabunla yıkama ihtiyacı bakımlı olma ihtiyacını neden duydum bilmiyorum neyse başınızı daha fazla arıtmadan sorumu sorayım...

Beyler yüzünü sabunla yıkamalı mı_?
Beylerin yüzünü sabunla yıkaması normal olmayan bir davranış mı_? Başkası tarafından yadırganır mı_?
Aranızda yüzünü sabunla yıkayan var mı_?
Yüz yıkamak için hangi savunu tavsiye edersiniz._?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.