Merhaba arkadaşlar, konu doğru yerde mi bilmiyorum daha önce hiç böyle şeylerle ilgilenmemiştim. Manisa Sağlık Meslek 3. Sınıf öğrencisiyim. Okulda ruh sağlığı pek de yerinde olmayan bir müdür bir de beden hocası var ve saç, sakala çok karışıyorlar. Heves ettim, ölmeden uzatacam saçımı. Nereyi araştırırsam araştırayım sürekli eski yıllardaki bilgiler çıkıyo. Son duyduğuma göre kıyafet yönetmeliğinde temiz ve boyasız olmak zorunda diye yazıyormuş ama kısa diye bi tabir yok. Önümüzdeki sene serbest olacak mı arkadaşlar. Aydınlatın beni...
Uzatmak çileli bir süreç öyle bi hadde geliyor ki şekil almaz oluyor sabır edersen benim o süreç 6 ay sürdü saç uzayıp ağırlaştığı için geriye doğru düşüyor bakımı zor ve uzama sırasında kötü duruyor
Aynen aynen kardeşim bi de benim saçlar dalgalı, var ya şu an saçlarımdan ikinci bi kafa çıkcak. Sürekli kabarıyo birbirinin içine geçiyo ama ben fena heves ettim ya ölmeden uzatacam ulan saçlarımı
Okulda uzatma hakkında bilgisi olan yok mu ya
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sword_272 -- 20 Ağustos 2015; 12:37:35 >
Aynen bende uzatcaktım müdür bişey demiyodu diğer öğretmenler desede takmıyodum uzatırken çok fazla biçimsizleşmeye başladığı için uzatamadım müdür de sadece ona karışıyodu zaten nalet adam düzgün ve temiz olacakmış ister istemez sağa sola daığlıyo o saçlar zorlu bir süreç atalatırsan ne ala.
Yönetmelikte temiz ve bakımlı diye mi ne geçiyo saç meselesi uzatabilinir yani.
StoryBro kardeşim vallahi şu duruma bak ya. Yahu eğitimde bile özgürlük yok ülkede nasıl olsun ya. bngd, ya hacı benim saçlar da dalgalı uzarken çok kötü oluyo. Bakalım okullar açılınca neler olacak. Eyvallah.
Önümüzdeki sene serbest olacak mı arkadaşlar.
Aydınlatın beni...
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >