beyler saçlarımın yanlarını v şeklinde yaptırmak istiyorum.resimde olduğu gibi.berbere ne söylemeliyim.v şeklinde olması doğuştan mı oluyor yoksa sonradanda yapılabiliyormu?
sanırım o v şeklinde değil hafif kellik olabilir diye düşünüyorum yanlardan açılmış diye ama olmayada bilir. Bu fotoyu telefonuna at adama göster yapar elbet.
sanırım o v şeklinde değil hafif kellik olabilir diye düşünüyorum yanlardan açılmış diye ama olmayada bilir. Bu fotoyu telefonuna at adama göster yapar elbet.
ama bu sefer adam makinayla oraları almaya kalkıcak.saç izleri olucak kesilen yerde?
< Resime gitmek için tıklayın >