®

Binbaşı
19 Nisan 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
29 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
®
2 yıl
macbook dan anlayan var mı?
fotoğrafı açtığım zaman araç çubuğundaki t harfine basınca "metin" yazılı bir kutucuk eklenmiş ve silinmiyor hiçbir şekilde.çözümünü bilen var mı acaba?
®
3 yıl
2007 model peugeot 407 düz yolda 130 km yi geçemiyor sebebi ne olabilir?
gösterge panelinde motor ışığı yanıyor araç yeni gelmişti bakımdan.Bugün farkettim düz yolda 130 u geçemiyor biraz kendini ileri atıp sonra yine yavaşlıyor daha da artmıyor hızı.var mı böyle bir sorunla karşılaşan?
®
4 yıl
fiyatlara noldu arkadaşlar böyle??
.
®
6 yıl
karşılıklı 2 numarayı konuşturup dinleyebileceğimiz bir site vardı hatırlayan var mı?
yıllar önce konusu da vardı yanlış hatırlamıyorsam 2 numarayı karşılıklı aratıp dinleyebiliyorduk tabi ücretini bizim vermemiz gerekiyordu.Bilen var mı hala?Kapandı mı acaba?
®
6 yıl
bornovada orman yangını var galiba?
şu an evin üstünden sürekli helikopter ve uçaklar geçiyor.Sanırım altındağ tarafları oluyor, duman da gözüküyor görebilen var mı?
®
6 yıl
Ekşiye girebilen var mı şu an?
Sözlüğe giremiyorum sadece ben de mi var bu sorun?Bu arada yazarım ekşide qızlar eqLeSin!!
®
6 yıl
Bu neyin kafası gençler?
®
6 yıl
CS 1.6' DA SAY DEN YAZİLANLARI OKUYAMIYORUM?
STEAMİM s1:S2 tarzı yazılar çıkıyor. Servera girerken ichat indir diyor ama ichat indrebileceğim link bile yok doğru düzgün internette.Nedir bu muhabbet bilen var mı?
®
6 yıl
babamı masadan kaldırdım iyi yapmış mıyım?
babamın hiç sevmediğim bi huyu var ağzını şapırdatarak yemek yer. daha öncede bu konuda uyardım pardon diyor 3 gün sonra yine aynı geçen yemek yiyoruz baktım gene aynısını yapıyor, gittim tabağı önünden aldım salondaki masanın üstüne koydum dedim git burda ye! bi şey demeden kalktı gitti orada yemeğe devam etti.Ben bitirdim yemeği önce, gittim televizyon izlemek için salona baktım çok yavaş yiyor yemeği zaten gözleri dolmuş gibiydi ya da bana öyle geldi. sizce iyi yapmış mıyım?
®
6 yıl
izmirde en iyi göz hastanesi neresidir?
Dünya göz izmir'de yok galiba tavsiye edebileceğiniz bir hastane var mı?Lazer ameliyatı olmak istiyorum
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.