Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
S-Link SL-2005 splitter kullanan var mı?

S Sacrific3 Konu Sahibi
2 ay (333 mesaj)
Arkadaşlar merhaba,
S-Link SL-2005

< Resime gitmek için tıklayın >
Bu splitter kullana varsa aşağıdaki şekilde fotoğrafını çekip gönderebilir mi lütfen.
< Resime gitmek için tıklayın >
Aktif kullandığım modem telefon hattına düşen yıldırım sonucu bozuldu yeni alacağım modem de aynı durumu yaşamamak için splitter ile kullanmam gerekiyor
C Conar-XP
2 ay (708 mesaj)
Elimde 4 farklı marka/tipte/boyutta splitter mevcut ve hepsi'nde devre kısmı yolları'na bakınca gördüğüm şey, gelen hattın hiçbir devre bileşeni'ne uğramadan direk modeme yollandığı, sadece telefon hattına giden kısmın bobinler ve devreden geçtiği, yani anlayacağın, splitter'lar modem'i değil'de telefona giden sinyalin parazitini almak üzre tasarlanmış'lar ve herhangi bir koruma durumlar'ı yok, o devre ile koruyacak'lar sa, ancak telefonu koruyabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Conar-XP -- 14 Ekim 2021; 22:57:36 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

S Sacrific3 Konu Sahibi
2 ay (333 mesaj)
Değerli yorumunuz için teşekkürler, https://tr.aliexpress.com/item/32483359602.html bu ürün fotoğrafında özellikle belirtilmiş buna benzer bir splitter bulamazsam bunu alırım büyük ihtimalle


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Conar-XP

C Conar-XP
2 ay (708 mesaj)
Öyle yaparsın.

Genelde standart splitter'lar da marka/model farketmexizin, devre olrk üstten bakınca ne kadar karmaşık gibi görünse'de kenar ksıımdan yollar ile hattın resimde'ki gibi direk modeme ulaştığı görülüyor.

< Resime gitmek için tıklayın >
Bu mesajda bahsedilenler: @Sacrific3
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.