S

Yüzbaşı
11 Ekim 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
146 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
geçen hafta
Pirge Çeyizlik Bıçak Seti 22 Parça 1649,94 TL ücretsiz isim yazdırma
Duo olan model file marketlerde kullanılan kasap bıçağı, set içerisinde olan SUPERIOR ile arasında sadece sap farkı var onun dışında bire bir aynı.
< Resime gitmek için tıklayın >Kupon kodu : PRG35073

https://www.pirge.com/ceyizlik-bicak-seti-buyuk-22-parca-p35073


Not : Doğru yer mi emin değilim, yanlış ise affola.
S
2 hafta
Türknet yeni fiyatlar :(
Mevcut türknet abonelerine geçmiş olsun, mesaj henüz bana ulaşmadı, arkadaşıma gönderilmiş.


< Resime gitmek için tıklayın >
S
4 ay
Superonline fiber alt yapı talebi nereden yapılır?
Arkadaşlar merhaba,

Yaklaşık 1 2 ay önce eve doğru gelirken fiber kablo çekleri görmüştüm, her ne kadar çalışma şekilleri türknete benzese de türkcell superonline çıktı. 2 hafta kadar önce aktivasyonlar tamamlandı, bu süre zarfında yine ara ara geçerken sokakta, binalarda vs kablo aradım ancak aşağıda resimde gördüğünüz üzere "5037 sk. - Barış cd." arasında fiber kutular takılı "5044 sk." kadar da kablolar çekilmiş vaziyette duruyor. Fiber kablo çekimin de pek bir ilerleme olduğunu düşünmüyorum, müşteri hizmetleri de bu konuda pek bilgili değil, başvuru yaptığımız da karşı veya yan binada fiber olsa dahi alt yapımız fiber görünmüyor ise hiç bir şekilde fiber ile ilgili destek sağlamıyorlar. Fiber kabloların binaya kadar çekilmesi için, görüşebileceğimiz teknik anlamda bilgili bir destek ekibi var mı? Varsa bu destek ekibine nasıl ulaşım sağlayabiliriz?

< Resime gitmek için tıklayın >
S
4 ay
Bu fiber kutuyu sadece türknet mi kullanıyor?
Arkadaşlar merhaba, yaklaşık 1 ay önce eve gelirken yolda fiber çekenleri görmüştüm, sorduğumda türkcell demişlerdi, bugün tekrar geçerken baktım fiber çekilen yerlere aşağıdaki kutu dan takılmış. Fotoğrafı ben çekmedim, referans olması adına ekledim. Her binada yok 4 5 bina aralıklarla bu kutulardan var, dedim acaba kabloyu çekenler türknet dedi de ben türkcell mi anladım.

< Resime gitmek için tıklayın >
S
6 ay
Taahhütlü internet önerisi var mı?
Arkadaşlar merhaba, aktif olarak türknet kullanıyorum fakat söz vermelerine rağmen sözlerini tutmadıkları için alternatif taahhütlü servis sağlayıcıya geçmeyi düşünüyorum.
Vodafone ile görüştüm boş port yok diye geçiş dahi başvuru almadılar.
Türk Telekom ile görüştüm, sağ olsun bilgili çalışanlara aktif aboneliğim, var geçiş yapacağım dediğimde biz yeni başvuru alıyoruz deyip sözde yetkili arkadaşlarına yönlendiriyor, yönlendirdiği yetkili arkadaşta yeni başvuru alıyormuş oda yetkili birine aktarıyorum derken böyle 4 5 kişiye aktardılar en son da sinirlenip kapadım telefonu.
Superonline görüşmedim fiyatları cazip gelmedi.

Mevcut taahhütsüz servis sağlayıcılarına da geçmek istemiyorum, 1 2 ay sonra fiyatlarının arttırılmayacağına dair bir garanti yok, türknet 140 yaptıktan bir süre sonra millenicom, netspeed vs fiyatları yukarı çektiler.

Mevcut türknet aboneliğimi Vodafone veya Türk Telekoma geçirme yolu var ise denemek isterimNot: Alt yapım VDSL2 80mbit kullanıyorum, alternatif bir alt yapı yok maalesef.
S
geçen yıl
S-Link SL-2005 splitter kullanan var mı?
Arkadaşlar merhaba,
S-Link SL-2005

< Resime gitmek için tıklayın >
Bu splitter kullana varsa aşağıdaki şekilde fotoğrafını çekip gönderebilir mi lütfen.
< Resime gitmek için tıklayın >
Aktif kullandığım modem telefon hattına düşen yıldırım sonucu bozuldu yeni alacağım modem de aynı durumu yaşamamak için splitter ile kullanmam gerekiyor
S
2 yıl
Türknetin bu umursamazlığı ne zaman bitecek?
Bugün modem sipariş ettim sipariş ederken teslimat adresini de değiştirdim, daha önce başıma geldiği için sipariş verdikten sonra üstüne basa basa teslimat adresini değiştiğimi yazmama rağmen düzelttik diye dönüş yaptılar, 17:58 de upsden mail geldi kontrol ettim adres değişmemiş, madem yazdıklarımızı dikkate almayacaksınız neden teslimat adresini değiştirme seçeneği var hadi onu geçtim destek kaydından yine yazdım dönüşte aldım neden umurunuz da olmuyor anlayamıyorum.
S
2 yıl
Kurulumda modemi ekip mi getiriyor?
Arkadaşlar merhaba, dayımın yazlığı var ve şuan kendisi burada değil, modem ile birlikte abonelik başlatacağım. Abone olacağım adreste şuan kimse yok, aklıma takılan ise modemi kargo ile mi gönderiyorlar yoksa kurulum ekibi mi getiriyor? Konu ile ilgili bilgisi olan var mı?
S
2 yıl
Gigafiber izmir de var mı?
Arkadaşlar merhaba kasım ayında istanbul bahçelievlerden izmir selçuk ilçesine taşındık şansıma taşınmadan bir kaç ay önce bahçelievler ilçesinde gigafiber çalışması başlandı ve şuan kullanmaya başlayanlar bile oldu merak ettiğim konu izmir de nereler de gigafiber var kullanan var mı
S
2 yıl
Tinder plus 6 ay bedava
Arkadaşlar merhaba, aşağıda anlatacağım yöntem ile tinder plus 6 aylık kod alabilirsiniz.

  • Adım https://appgallery.huawei.com/ bu sayfa üzerinde huawei appgalery uygulamasını telefonumuza yüklüyoruz.
  • Adım indirdiğimiz uygulama içerisinden tinder uygulamasını indiriyoruz.
  • Adım görseldeki al butonuna basıp gelen promosyon kodunu alma
< Resime gitmek için tıklayın >
Ve son adım https://tinder.com/vip/CODEHERE bu linke tıklayıp çıkan ekrana huawei appgalery den aldığımız promosyon kodunu girmek.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.