Herkese merhaba Rks bitter 125 almak istiyorum ama motor çok yeni ve kapalı kutu. Ne gibi bir arızası var sorunu var bilmiyorum. Kullananlar olumlu ve olumsuz fikirlerini yazabilirse çok sevinirim. Herkese çok teşekkürler.
3 gün önce satın aldım. Henüz 60km oldu. Yavaş yavaş rodaj a başladım şimdilik izlenimim parasına göre ideal gibi. Motorun güç konusunda sıkıntısı yok fakat varyatör küçük dokunuşlar istiyor gibi. Bence orj bagaları ağır. Kavrama balatasının üzerindeki yaylada sert. Motor 4500 devir de kavrıyor. Belki rodaj bitince düzelir düzelmezsede düzeltmek basit ve ekonomik. Etraftaki bakışlar ve ön izlenim çok iyi herkes tasarımını çok beğeniyor. Plastik malzeme kalitesi olarakta oldukça iyi.
Rks bitter 125 almak istiyorum ama motor çok yeni ve kapalı kutu. Ne gibi bir arızası var sorunu var bilmiyorum. Kullananlar olumlu ve olumsuz fikirlerini yazabilirse çok sevinirim.
Herkese çok teşekkürler.
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >