Telefon 3 hafta önce elime ulaştı. (yurtdışında yaşıyorum)
Çok memnun kaldım, özellikle de kamera sisteminden. Daha önce Realme 7 Pro kullanıyordum, ki bilen bilir kamerası çok iyi, hele de gece çekimlerinde. 9 Pro+ çıtayı yükseltmiş. Sadece pil ömrünün biraz daha uzun olmasını isterdim.
Realme 9 pro plus haziranda almıştım eşime yıl dönümü hediyesi olarak. Kamerası çok övüldüğü için aldım ki kamerası gerçekten güzeldi. Ama iki hafta önce telefonda problemler başladı. Kamerası açılmıyor ve görüşme yaparken karşı tarafı bazen duymuyorsunuz. Fabrika ayarlarına geri döndürmeme rağmen sorun düzelmedi. İşin kötüsü eşim hergün kafama çakıyor bana kötü telefon aldın diye. Yurt dışı aldığım için garanti olayı da yok. Bir bardak su içiyorum telefonun üzerine. Bir daha da realme bana uzak olsun.
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kayrabey -- 16 Şubat 2022; 16:23:43 >