Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
116
Cevap
6879
Tıklama
17
Öne Çıkarma
PUBG AMAZON PRIME LOOT REHBERİ
T
geçen yıl
Binbaşı
Konu Sahibi

Rehberin Amacı:Her ayın 20-27si arasında verilen amazon prime pubg lootlarının nasıl steam bakiyeye dönüştürüleceği ile alakalıdır. Bir sorununuz olduğunda lütfen önce bütün rehberi okuduğunuzdan emin olun, rehberin en alt kısmında çeşitli soru-cevaplar mevcut.

Adım 0: Kutuların ve Gcoinlerin yeni güncellemeler ile beraber 30 GÜN son kullanım süresi bulunmakta. O yüzden rehberi takip ederken sonra yaparım demeyin, silinebilir.


Adım 1: Krafton, Amazon ve Steam hesaplarını bağlama.


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


Adım 2: Steam Pazar(Market) kısmından kutu(Desperado Crate veya East Erangel Police Crate) alımı. Veyahut 3. seçenek Aviator Crate Alımı.

Kaç kutu ve Hangisini Almalıyım: Her kutu başına 1 anahtar alabilirsiniz o yüzden en az 5-10 kutu almanızı öneriyorum. Alım tercihi için en altta 9.maddeyi okuyabilirsiniz.

Desperado Crate:

< Resime gitmek için tıklayın >
East Erangel Police Crate:

< Resime gitmek için tıklayın >
Aynı Aşama olduğu için burada tek bir görsel kullanıyorum.

< Resime gitmek için tıklayın >
Adım 3: Oyun içinden amazon droplarının alımı.

Oyuna girdiğinizde resimdeki aşamaları takip ederseniz mor bir amazon kutusu olduğunu göreceksiniz, onu açın ardından gümüş renkli silver g-coin kutusu göreceksiniz onu da açın. Halihazırda yaptığım bir işlem olduğu için görsel olarak örneklendiremiyorum.

< Resime gitmek için tıklayın >
Adım 4: Early bird key/East Erangel Police Key/ Aviator Key alımı.

< Resime gitmek için tıklayın >

Adım 5: Alınan Early bird key/East Erangel Police Key'in satımı.

Bunu görsellendirmeme gerek yoktur sanırım, pazar banı biten iteminizi pubg envanterinize girerek satıyorsunuz.


Daha Fazla gcoin Nasıl kazanılır/Contraband Coupon Ne işe yarar/ Çıkabilecek Sorunlar/ Olası Sorular/

Daha Fazla Gcoin Nasıl Kazanılır: Oyunda 10. ve 20. seviyeye geldiğinizde aşağıdaki ekrandan gcoinlerinizi talep edebilirsiniz. Ek olarak 5. ve 15.seviyede de contraband cupon talep edebilirsiniz, görselde 3. ve 4. kırmızı dairenin üstündekiler contraband ödülleri.


< Resime gitmek için tıklayın >
Contraband Coupon Ne işe yarar ve Harcanır : Görselde sol tarafta yer alan kutuları açmanızı sağlıyor, hangi kutuyu açmak istediğiniz size kalmış, kutulardan düşen itemler "pazarlanabilir" olursa eğer 1 hafta pazar banı ardından satabilirsiniz, eğer pazarlanabilir değilse ne kadar değerli olursa olsun kozmetik olarak durur envanterinizde. Contrabandların başka harcanabilir kısmı yok, bir önceki daha fazla gcoin nasıl kazanırım kısmında anlattığım gibi 5. ve 15. levelde ise contraband ödüllerinizi toplayabilirsiniz.


< Resime gitmek için tıklayın >

Çıkabilecek Sorunlar/ Olası Sorular:

  • Amazon hesabınızı ve steam hesabınızı doğru bağladığınıza emin olun es kaza yan steam hesabınıza bağlarsanız amazon dropu oraya gider.
  • Drop düşmediyse 5-10 dakika beklemekte fayda var eğer hala düşmediyse işlemi doğru yaptığınızdan emin olun.
  • Pubg'yi daha önce para verip satın almanız gerekmiyor. Ücretsiz sürümde de bu işlemleri yapabilirsiniz.
  • Store kısmından early bird key/east erangel key yerine "key" alırsam ne olur? Üzerine bir bardak su için yanlış anahtarı aldınız demektir. Zira o anahtarlar pazarlanamıyor.
  • Aldığım anahtarı hemen satabilir miyim? Hayır Bir(1) hafta pazar banı var.
  • Yan hesapta bu işlemleri yaparsam anahtarı yan hesabıma takaslayabilir miyim? Hayır pubg itemlerinin tamamı takaslanamazdır. Yan hesabınızda satıp orada bir bakiye kasabilir veya o kastığınız bakiye ile csgo itemleri alıp ana hesabınıza takaslayabilirsiniz.
  • Contrabandlarınızı harcarken open 1 yazana tıklamaya dikkat edin. 10lu alırsanız eğer gcoininizden gider.
  • 20 level olmak zor mu? Ben yaklaşık 7-8 kez ilk 10'a girip belli bir seviyenin üzerinde oynayarak 13 saatte 20 levele ulaştım. 10-15 saatinizi daha kötü oyuncuysanız da 20 saatinizi gözden çıkartın.
  • Early bird key, East Erangel key ve Aviator Key'in fiyatları sık sık değişiyor hangisininin daha karlı pazar(market) kısmından bakarak karar verebilirsiniz. Bu rehberi yazdığım sırada Early Bird Key'in daha pahalı olduğunu not olarak belirteyim.
  • İşiniz bittikten sonra oyunu silmeyin. Amazon etkinliğe devam ettiği sürece her ayın 20sinden sonra yeni prime ödüllerinizi toplamaya devam edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thewolfamongus -- 17 Haziran 2023; 17:55:32 >

Bu arada konuyu takip edenler için duyuru amaçlı geçeyim. Prime pubg ödülleri geri döndü. Nisan ayı ödülünün duyurusunu
Yoruma Git
Yorumun Devamı thewolfamongus - geçen yıl +7
kutuları almazsanız anahtar storeda gözükmüyor. kutudan çıkan gcoin aydan aya değişiyor olabilir ona dikkat etmedim açıkçası. ama evet her anahtar 250 gcoin
Yoruma Git
thewolfamongus - geçen yıl +4
T
geçen yıl
Binbaşı
Konu Sahibi

key'i satmak risksiz ve net kazanç. riske girmek istiyorsanız desperado crate içeriğinde neler olduğu ve çıkma şansları vikisinde yazıyor.


https://pubg.fandom.com/wiki/Desperado_Crate


@Atayigis amazon hesabınız ile krafton hesabınızı, krafton hesabınız ile de steam hesabınızı bağladığınızdan emin olun. bir tanesi bile eksik veya yanlışsa düşmeyebiliyor. yine düşmediyse bir kaç saat belki 1 gün bekleyip attığım linkteki 10.maddeyi okuyarak iletişime geçebilirsiniz.

https://gaming.amazon.com/kingmaker-set/dp/amzn1.pg.item.82eb6f34-0c01-45a2-990a-1cd049658c61


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Atayigis , @Haplo
T
geçen yıl
Binbaşı
Konu Sahibi

Bu arada konuyu takip edenler için duyuru amaçlı geçeyim. Prime pubg ödülleri geri döndü. Nisan ayı ödülünün duyurusunu bu linkten okuyabilirsiniz. Bu ay gold gcoin kutusu veriyor, bu da 500gcoin yani 2 anahtar alabilirsiniz demek. Rehberdeki adımlarda herhangi bir değişiklik yok aynı şekilde devam edebilirsiniz. Sadece @aerolona hocamın dediği gibi her gün giriş ödüllerinizi de almayı unutmayın.

edit: contraband kuponları sayesinde düşürdüğüm en pahalı silah bu oldu sanırım.

< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thewolfamongus -- 29 Nisan 2023; 12:48:18 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
R
6 ay
Yarbay

Türk Telekom'un oyun mağazası hocam.
https://gameon.com.tr/kampanyalar/pubg-gameon-kasasi-kampanyasi
Bu mesajda bahsedilenler: @thewolfamongus
K
6 ay
Yarbay

https://pubg.com/tr/events/unknown?tab=EVENT
Krafton hesabınızla giriş yapın 500 G-coin içeren kasa alıyorsunuz.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
R
5 ay
Yarbay

Selam @XanthiN hocam, yaşadığınız sorunu geçen yaz bende yaşadım son gelen kasa gözüküyordu fakat daha önce talep ettiklerim yoktu beklemede görünüyorlardı. Bu konuyla alakalı bilet açtım ardından bazı kanıtlar istediler ve üst yetkililere ilettiler böyle epey bekledikten sonra talep edebildiğim ne varsa gönderdiler.

Sorun yaşadığımda yazmıştım buraya:https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/156341275


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @XanthiN
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.