Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
4
Cevap
810
Tıklama
0
Öne Çıkarma
PSN Kardeşlik Sorunu (Tecrübeli Arkadaşlardan Yardım Rica Ediyorum)
B
9 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Arkadaşlar arkadaşımla us psn hesabı alarak fifa15 oyununu satın aldık. Birimiz primary birimiz secondary olarak bu oyunu oynamak istiyoruz.Kimin primary olduğunun önemi yok. Fakat o hesabı bilgisayarından açtı ve ana hesap olarak etkinleştirdi ve oyunu indirmeye başladı. Ben kendi makinemden girmeye kalktığımda başka bir kullanıcının hesabı ile oturum açılamaz uyarısı alıyorum nerede hata yapıyoruz acaba?A
9 yıl
Yarbay

Sec'in boşta olduğuna emin misiniz ?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
K
9 yıl
Yarbay

Örnek : hesap@tırt.net hesabıyla bir oyun alınır, Ahmet kendi konsolundan bu hesaba girerek oyunu indirmeye alır ve hesaptan çıkarak kendi hesabına geçer, Mehmet kendi konsolundan hesaba girer ve oyunu indirmeye alır.
Sonuç : Bir hesap aynı anda iki konsolda kullanımda olamazNe anlatmaya çalıştığınızı anlamadım ama muhtemelen sizin sorununuz bu, bir hesap bir konsolda kullanımdayken başka konsoldan aynı hesabı kullanmaya çalışıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kankkunen -- 2 Şubat 2015; 20:17:07 >

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
D
9 yıl
Binbaşı

Secondary sahibi kimse o kişi fifa'nın olduğu hesaba giriş yaparak oyunu oynayacak. Primary sahibi içinde fifa'nın olduğu hesaba oyunu indirdikten sonra asla giriş yapmayacak, primary oyun sahibi kendi ana hesabından oyuna giriş yaparak oynayabilir, primary fifa hesabına giriş yapmasına gerek yok. Zaten aynı anda iki kişi bir hesaba giriş yapamaz.

Edit: bu arada mesajı yanlış okumuş olabilirim, siz sanırım arkadaşınızın verdiği mail ve şifre ile yeni bir kullanıcı oluşturmaya çalışıyorsunuz. Öyle yapmayacaksınız, yeni kullanıcı oluştur dedikten sonra çıkan ilk sayfaya arkadaşınızın verdiği mail ve şifreyi yazacaksınız. En altta psn'de yeni misiniz gibi bir seçenek var oraya tıklamayacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkTranqlty -- 2 Şubat 2015; 20:22:45 >

B
9 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Sorunu çözdüm, DarkTranqlty arkadaşımın dediği şekilde aynen.

Teşekkür ederim sorun çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beYdeNbeY -- 2 Şubat 2015; 20:29:55 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.