Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
5
Cevap
311
Tıklama
0
Öne Çıkarma
ps4 3d film izleme

S selvetarm Konu Sahibi
6 yıl (378 mesaj)
arkadaşlar nette biraz araştırma yaptım ve ps4 için blueray 3d film izlemek için yama geldiğini gördüm ama kendi ps4 konsolumda bunu yapamadım. bunun bir yolu filan mı var yoksa update eksiği mi var konsolun çünkü yeni aldım.
S selimbilmez
6 yıl (2404 mesaj)
3d tv yoksa 3d film izleyemezsin< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


D DeLyWar
6 yıl (527 mesaj)
3D tvlerde zaten usb girişi oldugundan ps4e gerek yok. Paraya kıyıp blu-ray alırsan o ayri< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S selvetarm Konu Sahibi
6 yıl (378 mesaj)
arkadaşlar 3d tv var zaten blueray cdleri izlemek istiyorum.
T trancenden
6 yıl (867 mesaj)
hocam ps4 direkt tv'ye mi bağlı? değilse arada receiver falan varsa 3D görmüyor. ps4'ü direkt tv'ye bağlaman gerekli. TV'de 3D support ON olmalı. PS4 1.75 güncellemesi ile 3d support gelmiş. sendeki verison 1.75'ten yüksek mi buna emin ol. bir de PS4 video playback ayarlarında "close captioning option" ayarının kapalı olması gerekliymiş. türkçesini tam bilemiyorum normalde captioning altyazı koyma demek ama. Hiçbiri işe yaramıyorsa başka bir HDMI kablo ile kullanmayı dene.
G gearsofwarr
6 yıl (113 mesaj)
Blu ray le izliyebilirsin.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.