İşaretin anlamını doğru biliyorsunuz da ben kendi mesajımı kastetmemiştim, neyse. İlanlarınızı belki öne çıkarmak için de bu işareti kullanıyor olabilirler. En az 4 beğeni alınca forumda ilk sayfada beğenilen mesajlar bölümünde görünüyor ve ne kadar beğeni alırsa o kadar zirveye çıkıyor. Belki ilanlarınızı zirveye çıkarmak için beğeni atıyorlardır. 2. oyun için söylediğinize katılıyorum. İlk oyunu oynamak kısmet olmadı bakalım olursa oynar değerlenidiririm. |
Activision’u kısaltırken kullandığın noktayı keşke cümle içinde gereken yerlerde de kullansaydın. |
Resmen aduket çekmiş adam Türkçe ye Bir de soru işaretini bitişik yazmak yerine cümle bitikten sonra boşluk bırakarak yazanların da familyası tükense forum daha güzel bir yere gelecek. |
Crusader, Anno, Football Manager klavye fare ile daha verimli oynanır. Konsollarda bu tarz oyunlar sıkıntı çıkarıyor. Cities Skylines indirdim. Kontrollerde zorlandım. |
Gta5’i indirmistim hic bakmadan kac gundur oynuyordum deneme surumuydu sanirim simdi para istiyor. |
Gta5 katalogdan ayrıldı |
Lanet olsun |
Hem Sly Cooper hemde Tomb rider legend bitti. Oyunlar eski ama hala oynanabilirlik güzel. Tek sıkıntı tropy kısmını çok zor tutmuşlar. Tüm time trialleri yapmak gibi yada üç düşmanı aynı anda motor sürerken patlatmak gibi kupalar var. Oyunların zorluğunu kupaya da eklemişler. |
İndirimde 200lere kadar düşüyor zam yemeden indirimden alin hocam rockstar oyunları uzun süreli kalmaz |
ps3 tomb raider trilogydeki kupalar ile aynı. daha 4 ay önce yeniden platinum aldım onlarda. eski hesabımda 2011de ilk çıktığı zaman da almıştım platinum. time triallar aslında çok zor değil, sadece hatasız akıcı şekilde oynamak gerek. kestirme dahi yapmadan güzergah ezbere bilinirse veya youtubedan bakılınca yapılabiliyor. motorsiklet sürerken düşmanları patlatmak uğraştırıcı, kaç kere reload checkpoint yaptım gıcık olmuştum :) son boss için de zorluğu kolaya alıp, bitirip, time triallardan gelen hilelerden biriyle örneğin bulltetproof ile yeniden son bölümü zor seviyede bitirince de "oyunu zor seviyede bitir" kupası geliyor. ben de tekrar oynasam mı diye düşünüyorum ama zaten 4 ay önce remasteredlarını bitirdim 100%. bir daha uğraşasım gelmiyor. :) indirdim ps5 versiyonu duruyor bakalım. |
Zaten gelmesi lazım artık Emulatörle entegre edicekler.. |
Ulan Sony hala kendi oyunlarını kütüphaneye eklemiyorsun sözde Gamepasse rakip geldin Hikayesin hikayee !! |
439tl olarak gozukuyor bende hocam sizde 200ler civari mi gozukuyor? |
Bende online kismi satın alınmış olduğu için oyun içinde o şekil gözüküyor galiba hocam tam surum dediğiniz gibi 439 sürekli oynayacaksanız fazlasıyla değer 100-200 saat oynarsınız alın bence |
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guneyayhan -- 15 Haziran 2024; 13:33:54 >
< Bu ileti Android uygulamasından atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @Kartal Göz