Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Project CARS 3 Need for Speed Shift'e Benzeyecek

B Bloo. Konu Sahibi
2 yıl (20005 mesaj)
 
Geçtiğimiz ay Project CARS 3'ün geliştirildiğini doğrulayan Slightly Mad Studios CEO'su Ian Bell bu kez de oyun hakkında yorumda bulundu.
 
Slightly Mad Studios Project CARS serisinden önce Electronic Arts için Need for Speed: Shift oyunlarını geliştirmişti ve Ian Bell tarafından belirtilene göre Project CARS 3 daha çok Need for Speed: Shift gibi olacak.
 
"Project CARS 3'ün daha odaklanmış ve daha eğlenceli olacağını söyleyebilirim. Project CARS 2'deki varyasonlar ile fazla uzağa gittik ve bu da beraberinde sonsuz denge sorunları getirdi. Bundan dersimizi aldık ve içeriği azaltma niyetimiz olmasa da neleri düzeltmemiz gerektiğini biliyoruz. Project CARS 3 daha çok Need for Speed: Shift'in ruhani devam oyunu gibi olacak, herkesin takdir edeceği simülasyon oynanışıyla birlikte."
 
Project CARS 3'ün çıkış tarihi ve çıkacağı platformlar açıklanmadı. Oyun için herhangi bir ekran görüntüsü ve fragman da henüz paylaşılmadı.  

B BSC Misafiri
2 yıl (169329 mesaj)
Valla zamanına göre ilk Shift çok güzeldi. Ayıla bayıla oynamıştım o dönem çok kıyaslamıştım Forza 3 ile. Kokpit kamerası şahane idi, dokular falan 10 yıl önceye göre çok çok iyi durumdaydı. Oynayış da fena sayılmazdı, İyi olur açıkçası :D
K kataaay
2 yıl (1343 mesaj)
Benim anlamadığım bu seri niye 2 senede bir çıkıyor ? İlk oyun ile ikinci oyun arasında çok büyük bir değişim de yoktu. Amaç ne yani ? Oyunun biraz üzerine düşseler öbür nesile iyi hazırlansalar ortaya çok daha güzel bir oyun çıkacaktır. Satışlar da benzer bir şekilde olumlu yönde seyredecektir.
B BSC Misafiri
2 yıl (169329 mesaj)
Bencede kataay doğru söyluyosun
B BSC Misafiri
2 yıl (169329 mesaj)
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Bencede kataay doğru söyluyosun


Aynen kataay kardeş, haklısın ;)DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.