C

Yarbay
09 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme (?)
1987 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
C
15 sa. önce
Ayağı olmayan monitöre marangozdan ayak yaptırdım(ss li)
Nasıl olmuş? Orijinalinden daha iyi oldu ahşap falan Otantik bir görüntü oldu harbi sevdim ben. Adam bir de süper zımpara çekti saolsun, 25 tl ye anlaştık
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
C
dün
Maske ve kısıtlama karşıtları kulübü
Var mı artıran? Kuralım şunu
C
dün
İnstadan dm atmak işe yarıyor mu?
Şu ana kadar herhalde 500 farklı kıza yazmışımdır, hiç dönüş alamadım.
C
3 gün
İncide çok saran bir aşk hikayesi vardı kaç sene önce
Bi 7 sene önce falan vardı sanırım, bi tane Mahir mi ne vardı, bu kızın eski sevgilisi, bunu dövüyordu falan ayrıl o kızdan. Sonra malum çocuk ayrılmıyordu. Sonra Mahir Moldovya'ya falan gidiyordu ne bileyim. Gelince arkadaş oluyorlardı Mahir olm ayrıl o kızdan o kız çok bilmem ne falan diyordu. Neydi olm bu hikaye ya? Bitiremedim aklımda kaldı hep.
C
3 gün
Hande Yener eskiden çok iyiydi
Şu şarkıyla Lady Gaga'yı tokatlar mesela. Ben pop dinlemem ama kadın aşmıştı ya bi aralar.
Videoyu izlemek için tıklayınız
Videoyu izlemek için tıklayınız
C
4 gün
Leblebi yasaklanmalı
Gereksiz bir şey. Ne o öyle karışık kuruyemişlerin arasına atıyorlar, kimse yemiyor burun kıvırıyor. Saçma sapan bir şey. Hatta bununla beraber yer fıstığı da yasaklanmalı. O ne ya? Tatsız bir şey. Badem fındık antep fıstığı varken leblebi falan neymiş ya.
C
5 gün
Aşı ve ilaç firmalarının çok zengin olması sizi hiç mi şüpheye düşürmüyor?
Bu adamların paraya bile ihtiyacı yoktur ki. İnsanın artık paraya bile ihtiyacı olmayınca, insanları kontrol etme güdüsü geliyor, kendini gerçekleştirme isteği yani. Bana gücü ele geçirince, parayı bulunca değişmeyen bir tane lider gösterir misiniz? Yoktur. Bu adamlar da çok fazla güçlü. Hani ihtiyaçlar hiyerarşisi vardır Maslowun. Yani kısaca, bu adamlar ne isterse yapabilir, isterse seni kısır da yapabilir güya dünya çok kalabalık diye. Sonuçta dünyanın çoğuna yapacaklar bu aşıyı. Medya zaten ellerinde. Karşı çıkan olursa bilim düşmanı diye salla, hatta git kafasına sıktır intihar süsü verdir. O yüzden Bill Gates şöyle böyle konuşuyor meydanlarda. Zaten bu adamlar zamanında kenevire zararlı deyip yasaklattırmadılar mı? Veya sigara yararlı biliniyordu ilk çıktığında? Demek ki parayı veren düdüğü çalabiliyor. Çalamazsa Keneddy gibi kafasına sıktırabiliyor.


Şüphe etmekten korkmayın arkadaşlar. Makul şüpheler mantıklıdır. Ben olaya pragmatist ve gerektiğinde şüpheci bakarım. Bence benim ölme ihtimalim çok çok düşük olduğu için, ben aşının faydalı mı değil mi olduğunu dahi düşünmedim.

Transistörler var mıdır mesela? Gözün görebildiğinden küçükler çünkü. Vardır çünkü laptop nasıl çalışabilir başka türlü? Fakat covid var mıdır deseniz bilmiyorum derim. Çünkü işime gelmiyor.
C
5 gün
Turknet 150 mbps hız rekoru
Eğleniyor muyuz gençler? Ttnet nasıl?
< Resime gitmek için tıklayın >
C
5 gün
Niye ekran kartlarının yarısı vergi?
Şuna bak 3080 700 $ burda ise 11 bin tl.
C
geçen hafta
Ttnet aradı, ttnet anahatlarına geçmek ister misiniz dediler
Dedim ben 85 tl ye 100 mbit fiber kullanıyorum.02129290647 diye numaradan aradılar ilginçtir. Telefon olası dolandırıcılık dedi ama. Ben sordum dolandırıcı mısınız diye, yoo dediler Bilmem ne aşamalarını yapcaz zaten dolandırıcı olmadığımızı anlayacaksınız dedi kız Ama ben başımdan savdım dandik bir hız verirler şimdi diye. Ama merak ettim kaç hız veriyorlar ve kaç para?

Güncelleme: Dolandırıcılarmış
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.