C

Teğmen
24 Ekim 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
77 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
3 hafta
Opel astra h almayı düşünüyorum alternatif var mı
105-120 bin tl bandında opel astra h almayı düşünüyorum bu fiyat bandında önerebileceğiniz başka araba modelleri var mıdır? En son Toyota aurislere baktım 2013 kasa 120 bin tllere falan ama bilemedim.
C
4 ay
60-75 bin arası araç
Hayırlı geceler babamın eline ocak-şubat aylarında toplu olarak yaklaşık 60-75bin tl geçecek. Ben daha 19 yaşındayım arabalara yeni yeni merak saldım babam da araba işlerinden pek anlamaz ne yapalım ne alalım diye düşündük. Babamın aklına zaten bu fiyata adam akıllı araç bulamıyoruz bari ağırlı hasarlı daha iyi bir araba alalım gibi bir fikir geldi. Abilerim bu fiyat bandında önerebileceğiniz araçlar nelerdir ağır hasarlı olarak? Tabii illa ağır hasar kayıtlı olmak zorunda değil normal bu fiyat bandındaki önerilerinize de açığız.
C
5 ay
Meb bursu çıktı da nasıl başvurcam?
Kyk'nın resmi sitesine girdim de anlamadım yav. Nereden başvuru yapacağım?

''5102 sayılı Kanun kapsamında Bakanlığımız burs ödemeleri Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünce yapıldığından burs almaya hak kazanan öğrencilerin mağduriyet yaşamamaları için Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünce yapılacak duyuru doğrultusunda, Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün internet sayfası üzerinden burs/kredi müracaatında bulunmaları gerekmektedir.''
C
10 ay
Bazı günler hiçbir şey anlamıyorum size de oluyor mu?
Bazen böyle bugün olduğu gibi ayda 1 2 gün nedense hiçbir şey anlamıyorum. Akşam 6'da oturdum tyt biyoloji bakacam saat 12 oldu hala aynı videoda dönüp duruyordum bıraktım en sonunda. Kadın bir şey anlatıyor anlamıyorum 2 3 kere geri sarıyorum falan, artık uzadıkça uzadıkça soğuyorum aklım bambaşka yerlere gidiyor. Benzer olayları yaşayan var mı, b12 eksikliğim falan mı var acaba?
C
geçen yıl
Sabahları ilk olarak konu mu, soru mu?
Sizce gün içinde sabah soru, sonra konu mu daha verimli yoksa sabah konu, sonra soru mu daha verimli?
C
geçen yıl
Tyt matematik 0'dan 20'ye çekmek?
Arkadaşlar tyt matematikte sıfır yapıyorum şu anda. Youtube'da hangi hocaları dinleyerek 20'ye çıkabilirim, hangileri seviyeme uygundur?
C
geçen yıl
Kafede garsonluk yapmak zor mu?
Öğrenciyim üniversite sınavına hazırlanıyorum. Dershane saatlerine uyacak şekilde part time çalışmayı düşünüyorum da deneyimli misiniz falan diye soruldu 1-2 kere hayır cevabını verince siz yine de numaranızı bırakın falan yaptılar. Deneyimliyim diye yalan söylesem sıkıntı olur mu? Bir de çok yorucu oluyor mu?
C
geçen yıl
Kız meselesi
Beyler dershanede önümde oturan kızdan çok hoşlanıyorum. Kızla bir türlü konuşma başlatamıyorum. Yanındaki kız esprilere gülüyor, sağa sola bakıyor falan. Ondan hoşlansam şimdi bi bahane bulur konuya dalardım bile. Bu kız arkasını hiç dönmüyor, çok sessiz, bi yanındaki kızla arada gülüşüyorlar o kadar. Napcaz yav, nasıl konu açıcam ben bu kıza? Yaratıcı kardeşlerim bi el atın :(
C
geçen yıl
Beyler dikkatiniz dağılınca nasıl tekrardan topluyorsunuz?
Hazirandan bu zamana kadar çok güzel ders çalışıyordum istediğim konulara da geldim ama son 2 haftadır falan arada dersten sonra kafa dağıtmak için girdiğim lole sık sık girer olduğumu fark ettim. Sonra dershanede hemen biriyle flörtleşmeye başlamam, yok pikniğe yok düzenli halı sahaya gitmem derken 4-5 gündür derse oturmak istemediğimi bile fark ettim. Geçen sene böyle dalıp gittiğim için mezunum şimdi.
C
geçen yıl
Selin Hoca mı Salih Hoca mı?
Tyt biyolojiden full yapmak istiyorum ama hangisiyle çalışsam bilmiyorum. İkisinin de anlatımını beğeniyorum ama Selin Hoca daha detaylı ve uzun anlatıyor garanti gibi fakat aynı zaman çok vakit de kaybettiriyor. Salih Hoca ise sanki bazı yerleri atlıyormuş gibi, bilemedim hangisi daha yararlı olur.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.