~

Yarbay
06 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
32 üye
Görüntülenme (?)
248 (Bu ay: 4)
Gönderiler Hakkında
~
geçen hafta
Vodafone’daki Hediye İnternet varken Ana Kotadan Yeme Kurnazlığı
Çarktan 1 hafta 3 gb internet çıktı. Paketin bitmesine 3 gün kala 100 mb internetim kaldı ve ana internet paketimden yemeye başladı. Sistemsel bir hata mı yoksa şark kurnazlığı mı çözemedim.
~
geçen ay
Arayüzü kasmayan, şarjı uzun giden saat önerileri?
Direkt akla apple watch geliyor ancak apple watch’ların şarjı gidiyor. Şarjı minimum 1 hafta gidecek arayüzü akan bir saat arıyorum. Huawei watch gt2 pro’lara baktım arayüzü takılıyor bu da beni rahatsız ediyor.

Kısacası hangi saat önerirsiniz?
~
2 ay
Vodafone’da Çark’tan Gelen İnternetin Kullanımı
Bugün çarktan hediye çıkınca mesajla onayın gelmesini bekledim. Mesaj geldi ve Ardından veriyi kapatıp açıp interneti kullanmaya başladım. Kendi internetimden yediğini gördüm ve yine veriyi kapatıp açınca hediye internetten düştüğünü gördüm. Ancak şöyle bir durum var, veriyi kapatıp açmakla alakası yokta sanki 15 dakika sonra kullanıma geçiyor sanki.

Çarktan gelen hediyenin kullanılması mantığını çözen varsa yardım etsin, kendi internetimizden gitmesin artık...
~
2 ay
Daymond Rene nasıl bir saat?
12 sene evvel annemin aldığı saati yeni kullanmaya başladım. İnternette pek bilgi bulamadım, kullananlar yada bilgisi olan var mı? Kaliteli midir?
~
4 ay
Hem video edit hem de oyun laptopu tavsiyesi...(Limit 10bin)
Dostlar selam.

Adobe Premiere pro 2020 ile video editleme konusunda çok bekletmeyecek ve günümüzdeki oyunları da orta kararda çalıştırabilecek bir laptop arıyorum. Maksimum 10.000 TL verebilirim. En iyi önerebileceğiniz fiyat/performans laptopu nedir?
~
5 ay
Bildirimlere her tıkladığımda çıkan rahatsız edici ekran
< Resime gitmek için tıklayın >

Her bildirime tıkladığımda bu çıkıyor. Ne zaman düzelecek acaba?
~
5 ay
Cızırtı yapmayan kaliteli f/p oto teyp önerileri?
Arkadaşlar zamanında 50 liraya teyp almıştım. İşini görüyor ancak cıZırtılı çalması bir yana, bazı hoparlörden bazen ses geliyor bazen gelmiyor. Kontrol ettirdim teyple alakalı imiş.

Bana sesi billur gibi verebilecek, kaliteli bir f/p teyp önerirseniz çok memnun olurum.
~
6 ay
Ankara’dan Antep’e hatırlı arkadaş için nikaha gidilir mi?(korona sebepli)
Dostlar çok kararsız kaldım. 12 senelik çok görüşmediğim ama samimi olduğum arkadaşım var. Cuma akşamı antepte nikahı var. Bende ankaradayım. Bilet aldım almasına ancak pişman oldum. Otobüste 10 saat yolculuk, toplu ulaşım kullan, nikahta yüzlerce insan...

Otobüs bu akşam kalkıyor iptal edeyim mi? Ailem gidersen hakkımı helal etmem dedi, arkadaşta gönül koyarım diyor.

Siz olsanız ne yapardınız?
~
7 ay
iPhone 7 Plus'ta geçici hayalet ekran sorunu baş gösterdi :(
Dostlar 7 plus telefonumda geçici hayalet ekran sorunuyla karşılaştım. Ekşide yorum yazarken klavye kapandı ve klavyenin izlerini görünce çok şaşırdım. Bu sefer ekranı açık ayarlayip klavye de ekranda açık 15 dk bekledim. Sonra ekranda bu görüntü ile karşılaştım. Ancak bir süre bekleyince geçiyor. Geçiyor geçmesine de eskiden bu soruna asla denk gelmezdim yeni yeni denk gelmeye başladım.

Size sorum bu problem giderek büyür mü? Eğer büyür derseniz mediamarkt'da telefonumu saydırıp başka telefon almak istiyorum. Ne dersiniz? Bu sorunla karşılaşan var mı?
< Resime gitmek için tıklayın >
~
8 ay
Tatilde uzaktan eğitim görecek yeğenime internet önerisi?
Selam arkadaşlar.

Yazlıkta 1 ay kalacağımız için ve sırf internet içinde memlekete dönmek istemediğimizden aklımda taşınabilir modem çözümleri var ancak ben çok uzağım bu işlere.

Vodafone’un interneti yavaş, muhtemelen videoda donacaktır ancak yine de uzun süreli taahhüt vermeden videoları dondurmadan izletecek taşınabilir internet önerileriniz nelerdir?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.