J

Teğmen
08 Aralık 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
43 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
J
geçen ay
Bulaşık makinesi filtesinden plastik çıktı
Bugün bulaşık makinesinin filtresini temizlemek için çıkardığımda resimdeki plastik parçayı buldum. makineye ait olup olmadığını ya da nereye takabileceğimi bilen var mı? Makine Altus.

< Resime gitmek için tıklayın >
J
geçen yıl
Bulaşık makinesi yıkama yaparken ortama deterjan kokusu yayılıyor
Bulaşık makinesi yıkama yaparken ortama deterjan kokusu yayılıyor. Bu normal bir şey mi? değilse neden olabilir?
J
3 yıl
Antalya Havalimanı Alanya Arası Ulaşım Nasıl Sağlanır?
Merhaba, forumda arama yaptım ama konular eski olduğu için hortlatmak istemedim. Antalya Havalimanı ile Alanya arası ulaşım nasıl sağlanır? Pegasus, Onurair gibi şirketlerin servisleri var mı? Yalnız başıma olacağım için transfer şirketleri pahalıya patlar diye düşünüyorum. Bilgisi olanlar yardımcı olursa çok iyi olur.
J
3 yıl
Driver cd sini usb belleğe çevirme
Arkadaş merhaba, elimde eski bir bilgisayar var ve benim bu bilgisayara format atmam gerekli ancak cdrom u çalışmıyor. Formati da usb den atacağım ama sonra driver cd sini autorun olarak aynı şekilde bir USB belleğe çevirbilir miyim? Usb belleği cd gibi gosterebilecegim bir program var mı? Maalesef driverlari şuan indirebileceğim internet bağlantim yok.
J
5 yıl
kadıköy imam hatip ortaokulu'na nasıl gidilir?
arkadaşlar bu okulda yds'ye giricem ama anadolu yakasına çok hakim değilim yeni taşındım. altunizda tarafından kolayca nasıl gidilir bilenler yardımcı olursa çok sevinirim
J
6 yıl
İş için sağlık raporu
işe giriş için sağlık raporu almam gerek ama internette tam bir bilgi karmaşası var. 45 liraya özel hastaneden beş dakikada alandan devlet hastanesinden 200liraya alana kadar. bu işi yakın zamanda halletmiş olanlar yardımcı olursa çok sevinirim. özellikle istanbulda en kolay nasıl alınır? heyet falan değil sadece normal bir sağlık raporuna ihtiyacım var.
J
6 yıl
HDD Recovery programları takılıyor
hdd yi r-studio ile tarıyorum ancak program 271 mb da takılıyor, diğer programlarda denedim onlar da takılıyor bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun
J
6 yıl
çanak montajına karar veremedim
arkadaşlar selamlar, kuzenim yeni bir eve taşındı ve terasa çanağının montajını yapıp ayarlıyacağım ancak şuan matkabım yok acaba fotoğrafta işaretlediğim direklere çanağı bağlasam sıkıntı olurmu? rüzgarda falan görüntü bozulur mu? yada öndeki direğe bağlasam öbür çanakların çekmesine engel olurmu? yardımcı olun kaç gündür sallıyodum hallederiz diye artık yapmam lazım


< Resime gitmek için tıklayın >
J
6 yıl
pilot alevi yanmıyor
apartmandaki bir doğazgaz çalışması nedeniyle bugün gazı kesmişler, akşam eve geldiğimde kombinin pilot alevi sönmüştü. çakmakla yakmayı deniyorum ama yaklaşık 1 saattir uğraşmama rağmen pilot alevi yanmadı. çakmak çıt çıt sürekli çakıyor ama alev yanmıyor. neden olabilir?
J
6 yıl
solo fırın seçimi yardım
üstatlar yardımınıza ihtiyacım var, evimdeki ocak çok eskiydi ve dün bir gaz kokusu aldığımdan igdaşı aradım, gelen görevli ocakta kaçak tespit etti. bunun ardından ocağı attım. şimdi yeni bir ocak alacağım ancak bunun yerine solo fırın almanın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. mümkün olduğunca uygun fiyatlı ama problemsiz bir ürün almak istiyorum. internet sitelerine baktığımda arçelik,beko, bosh, siemens ve profilonun uygun fiyatlı ürünleri var. hangisini tavsiye edersiniz? özellikle arçeliğin 550 tl civarındaki ürünleri güvenilirmidir?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.