H

Binbaşı
17 Ocak 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
58 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
2 yıl
Skoda Superb Direksiyonu Çevirince Gelen Ses
Merhaba,

Araba da yaklaşık 8-9 aydır Direksiyonu Çevirince bir ses geliyor, önce sadece ben duyuyordum nadiren sonra sıklığı arttı. Bakımda söyledim, direksiyon içerisindeki makarayı değiştirdiler fakat ses gitmedi. Videosu aşağıda, böyle birşeyle karşılaşan oldu mu? 40. saniyeden itibaren çok net.

https://youtu.be/e0-0PFoHXxk
H
2 yıl
Ucuz Fiyatlı Buzdolabı Tavsiyesi 1000-1500Tl
Merhaba,

Bekar yaşıyorum, bayağı eski bir buzdolabım var üstü karlanıyor altta yiyecekler çok hızlı bozuluyor. Yerine ucuz yollu bir buzdolabı arıyorum, şöyle bir baktım en ucuz 1500 Tl gibi görünüyor. Tavsiye edeceğiniz bir model var mıdır, bilindik markalar da 2000 üstü hep.
H
4 yıl
Ankara.
...Silinsin
H
5 yıl
Bildirim Sorunları
Gelen bildirimleri bilgisayardan görmüş de olsam tekrar tekrar okunmadı olarak gözüküyor, okundu say butonu çalışmıyor, tek tek üstüne tıklamak gerekiyor. Tıkladığım zaman o sayfaya götürmüyor, ama bundan tam olarak emin değilim çünkü o sayfalar durmuyor olabilir.

< Resime gitmek için tıklayın >

İşte bu kısımda.
H
5 yıl
İpler Eşit Değil Hatası
Uygulamada hesabım açıkken eğer ki bilgisayar ve mobilde giriş yapıp hatırla dersem, bir sonraki girişimde ipler eşit değil hatası verip beni atıyor. Tekrardan giriş yapmak durumunda kalıyorum. Bunu göz önüne alıp kontrol edersiniz.
H
6 yıl
Sonuçlar Ne Zaman Açıklanacak? Tahminim.
Arkadaşlar sonuçlar bence Pazartesi 14-15 arası açıklanacak. Sebebi sadece benim, totem yaptım. Ygs de ben şehir disindayken açıklanmıştı bu da öyle olacak bence.

Sizde yazın beklentiler ne görelim.
H
6 yıl
2500 Civarı Sistem Tavsiyesi
Merhabalar,

Bir arkadaşım kasa toplamak istiyor fakat konuya ikimizde tam manasıyla hakim değiliz. Arkadaşım oyun felan oynamıyor, fakat fotoğraf işliyor(amatör çaplı). Bundan dolayı güçlü bir sistem tavsiyesi istedi. Kasasıyla felan ne önerebilirsiniz? Çevre bileşenlerine gerek yok şimdilik.

Kafasında şöyle bir sistem şekillendirmiş bir bilgisayarcı ile fakat, işlemci, ekran kartı ve Ssd yönünde değişiklik yapması gerektiğini söyledim. Sizler ne önerirsiniz.

-Wibtec H77-m H67 SC1155 Anakart
-Intel Core i7-3770 SC1155 İşlemci
-8Gb Ddr3 Ram 1600 Mhz Kingston
-1Tb Sata 64Mb W.D. 7200Rpm Hdd
-240 Gb Kingston V300 Ssd
-Asus GT 730 Ekran Kartı
-Dvd RW-R Sürücü
H
6 yıl
Inca IAP-700NR Access Point Firmware??
Merhaba arkadaşlar,

Cihazı aldım fakat kaşıntı tuttu. Bende güncel olsun diye firmware aramaya başladım, yabancı siteler felan derken bir baktım meğerse daha eski sürüm bir firmware kuruvermişiz. Inca desteği aradım, elinizde güncel firmware var mı diye, başka yazılım attığımı söylemediğimden, arkadaş tek sürüm var resetleyin felan dedi. Peki dedim. Cihazı kullanan firmware'ı olan var mı elinde. Cidden çok makbule geçer.
H
6 yıl
Tarayıcı Tavsiyesi
Ev kullanımı için tarayıcı almayı düşünüyorum. Elimle tek tek değiştirmekten bıktığımdan dolayı, kağıt beslemeli olmak zorunda. Öneriniz tavsiyeniz var mıdır? Fiyat 1000 lirayı geçmesin mümkünse.
H
6 yıl
1500 Civarı Tv Tavsiyesi
Kendime alacak olsam çoktan alırdım da halamlara alacağımdan ya bütçede ya benim kıstaslarımda takılıyorum, karar veremiyorum. 1500'ün biraz üstü olabilir ama kesinlikle 2000 üstü olmayacak şekilde tv önerileri bekliyorum. Benim aklımdan geçenler;

1) Vestel 47PF9090 2000 Tl civarlarında n11'de. Kuponlarla 1800'e iniyor. Canlı 55 gördüm, Sd yayındı, bana pek iç açıcı gelmedi; ama Hd si felan güzeldir diye kesin birşey de diyemiyorum. Bayağı övülüyor çünkü.

2) Philips 47PFK6589, Teknosa fiyatı 1899 Tl, görüntü kalitesinden herkes memnun gördüğüm kadarıyla, yavaşlığı ve yazılımsal hatalara dem vuruyorlar ama kendime alsam bunu alırım diyorum içimden. Sıkıntı sadece mağazalarda olması, kapalı kutu bulmak zor olacak, ayrıca bütçenin üstünde olması düşündürüyor.

3) Philips 47PFK6309 kapalı kutu bulabiliyorum, yaklaşık 1800'e geliyor. 2. şıkka karar kılıp bulamazsam bunu alırım diyorum.

4) Philips 47PFK7109 fiyatı 2500 lira, iyi bir kampanya gelip 2000 altına gelme ihtimali var diyorsanız bunu da kovalamayı planlıyorum aynı şekilde. Paraya kıyıp alası geliyor insanın.

5) LG 47LB670V ne fiyatı ne cafcaflı WebOs'u beni çekiyor. Zaten alınan televizyon ayda bir açılacak kimse 3D, Wifi kullanmayacak.

Sizin tavsiyeleriniz, görüşleriniz neler? Televizyon çok kullanılmayacak hesaplı 42 önerilerine de açığım.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.