F

Yarbay
18 Mart 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
38 üye
Görüntülenme (?)
289 (Bu ay: 16)
Gönderiler Hakkında
F
2 hafta
silinebilir.
silinebilir...
F
2 hafta
Dünya lideri diyince.. :)
Amazon prime da bi film izliyordum, uzaylılar dünya savaş klişesi, film içinde haberler de spiker dünya lideri derken kimi koymuşlar, fakat 1 saniyeden az bir süre fakat yakaladım< Resime gitmek için tıklayın >
F
3 hafta
Yoksa hep mi Yobaz geri zekalıydık? since: 2001
İnternetin derinliklerinden bir saçmalık buldum, böyle hobilerim var, sanki zamanda yolculuk yapmış gibi oluyorum, evet yazı inanılmaz bir inanılmaz bir yazı. yobazlığın, e-zorbalığın internet üzerinde ki ilk izleri hatta, okuduktan sonra bana kızacaksınız belki vaktinizi aldım diye ama bu bir toplumsal ölçü olabilir mi? klavye zorbalığının bir atası? resmen malum partinin zemini hazırmış gibi, malum parti gelmiş bu zemine yerleşmiş gibi, belki de malum partinin hiç suçu yok bilemiyoruz. milletçe hep mi böyle geri zekalıydık. Kendi kendime düşündüm, hiç denetlenmeyen internette 2001 de neler yapıyordum ki? ne işim olurdu bir müzik şirketinin sitesinde sanatçılarına tehdit hakaret etmek.. mırc da chat, emaile bakma, ödev falan. daha dh yok, garip garip resimler bulma, bilgiler okuma, biraz oyun vs.. peki bir insan bir müzik şirketinin internet sayfası altında açılmış forum sitesinde neden böyle bir şey yazar ki?
< Resime gitmek için tıklayın >
Özet: 2001 yılında prestij müzik şirketinin internet sitesi içerisinde kurulan bir forum sayfasında kullanıcılardan biri bir başlık açıyor. mevzu da Mahsun Kırmızıgül ve Ali Şan abilere atar, hakaret ve tehdit var. konunun başı Mahsun Kırmızıgül ün o günlerde kasedinde yer alan şarkısı "Ülkem Ağlar" ın sözlerine sallıyor, muhtemelen o dönemlerde Ali Şan bir klip çekmiş ve klip çölde geçiyor ve haliyle manken kızlar vs var (hiç izlemedim) bu durum konuyu açan abimizin çok kanına dokunmuş, biraz küfür biraz tehdit, biraz hatırlatmalar, ince giydirmelerden sonra birden ayetlere giriliyor ve sonuna doğru birden konu Darwine giriyor, orada bir ince tehdit var daha sonra yine bir kadın erkek irdelemesi ile mevzuyu kapatıyor..

not: mümkün olduğunda anlamı bozmadan sansürledim..
F
2 ay
Pkk bulaşıkları yıkamadan kaçmış..
İlk kez bu kadar gerçekci bir mağara keşfi görüyorum. adamlar resmen donlarını toplamadan kaçmışlar..

Videoyu izlemek için tıklayınız
F
3 ay
sıfır demirdöküm kombi patlak çıktı!
Bizzat içinde Kiracım olan evimde yaşadığım rezillik arkadaşlar
İnternet üzerinden kombi satın aldım, kombi yetkili servis tarafından takılmıyor, taktırın bizi arayın garanti başlatıp açalım diyorlar, tesisatçıya taktırdık evraklar tamam yetkili servisi çağırdık. Sürpriz! Ne oldu beğenirsiniz? Sıfır DemirDöküm kombinin içinde ki parçadan su sızıyor, "bu parça 1500 TL aldığınız yer ile görüşün iade edin" deniliyor, bu cihaz garantili sıfır değil mi? Eve gelen işgüzar servis tarafından verilen yanıt şu "internetten kombi almamanız gerekiyor" gelen kargo tertemiz gelmiş, hangi devirdeyiz? Yani demek istedikleri şu, en az bin tl fazla ver kazık ye bayiiden al ilgilenelim parça değişelim veya kombiyi değişelim deniyor. Şimdi kutusunu attığımız kombiyi iadeye gönderiyoruz adamlar iade almaz ise ne olacak. Takma sökme bedeli 300+300 TL ödedik. DemirDöküm kombiden uzak durun bayi harici sattıkları malın arkasında değiller net olarak. İlgili servis ise İstanbul/avcılar işgüzar servisi.

kombiyi trendyoldan aldım, trendyol bu gibi iade durumlarında hiç sorun yapmıyor, direk servis tutanağı ile iade edin denildi.
F
5 ay
Bu Afyon NE iş?
Evet arkadaşlar yeni bir haber daha bu sefer iyice suyu çıkmış durumda.. bu Afyon ne iş?

Afyon
Samsun

Özelllikle buranın insanları ne yiyor ne içiyor? yani bu tipleri özellikle..


https://twitter.com/atavrattroll/status/1369236441633554435
F
5 ay
Bu sokak ropörtajcıları yasaklanıcak demedi demeyin..
valla bu işin cacığı çıktı, bu roplörtajcı tayfanın başına paylıyacak bu olaylar.. demedi demeyin..mikrofon tunusol kağıdı gibi dayıların rengini belli ediyor, miilletin zeka seviyesini ortaya seriyor ve insanları birbirine düşürüyor.

Videoyu izlemek için tıklayınız
F
5 ay
Youtube reklam engeleme artık?
Chrome için olan eklentiler yani bu adblock tarzı youtube reklam engelleme yamaları artık çalışmıyor mu? mutlaka video içinde olmasa bile video başında reklam ile başlıyor.
F
6 ay
silinebilir..
silinebilir..
F
9 ay
basit bir soru amd fx oc ile ilgili
İmzamda ki sistemi 200fsp mikarını 220 çıkartıyorum. normalde hiç bir sorun yaşamıyorum voltaj vs vermiyorum. fakat steam pupg oyunu kısa süre sonra prosses crash oluyor. 200 yaparsam olmuyor, sizce ne yapmalıyım? sıcaklıklar da oldukça makul?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.