E

Binbaşı
20 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
158 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
E
4 yıl
tilgin HG2331 modem arayüz
Arkadaşlar merhaba, bu modemin arayüzünde QoS özelliğini yani trafik hızını ayarlama kısmını bulamadım acaba modemde bu özellik yok mu ? teşekkürler
E
5 yıl
2300 TL sistem toplama
Merhaba arkadaşlar, tek oynadığım oyun world of warcraft. Kafam karışık i3 lü mü yoksa g4600 veya g4620 li bir sistem mi kursam bilemiyorum aralarında 100 tl fark var ama performans olarak ciddi bir fark yok.

Edit: Son kararım şu yönde, g4600 + gtx 1050 ne düşünüyorsunuz ?
E
5 yıl
msi h110m pro vd
bu anakart i3 7100 ü destekliyor mu ? sitesinde "supports 6th generation" diyor o yüzden merak ettim
E
5 yıl
2200 TL sistem
Selam arkadaşlar, yeni bir sistem toplayacağım budget bir sistem olacak benim kafamda bir sistem var ama sizin önerileriniz varsa çekinmeyin.
Benim kafamdaki sistem şöyle:
gtx 1050 2gb 128bit ekran kartı, i3 7100 3.9 Ghz işlemci, msi h110m pro anakart, 8gb kingston ram 2100 Mhz ddr4

Oynadığım oyunlar: World of Warcraft ve Overwatch.
E
5 yıl
wow yeni sistem toplama
Selam arkadaşlar, yeni bir sistem toplayacağım budget bir sistem olacak benim kafamda bir sistem var ama sizin önerileriniz varsa çekinmeyin.
Benim kafamdaki sistem şöyle:
gtx 1050 2gb 128bit ekran kartı, i3 7100 3.9 Ghz işlemci, msi h110m pro anakart, 8gb kingston ram 1600 Mhz ddr3
E
5 yıl
Modem hız sınırlama
Merhaba arkadaşlar, tilgin hg1332 modem kullanıyorum. İki bilgisayar kullanıyoruz aynı evde ve ben bağlantı hızını bu 2 bilgisayara eşit dağıtmak istiyorum. Buraya konu açmadan önce internette biraz araştırdım QoS(quality of service) böyle bir ayardan bahsediyorlar ama arayüzden baktığım kadarıyla yok. Sormak istediğim QoS özellikli modem almadan sahip olduğum modem ile hız sınırlayabilir miyim, eğer olmaz diyorsanız önerdiğiniz QoS özellikli modem var mı ? Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum.
E
5 yıl
wow için pc
merhaba arkadaşlar, wowu laptoptan oynuyorum raidlerde ciddi derecede kasmaya başladı, bazen oynanmaz hale gelebiliyor

ortalama bir masaüstü sistem dizmeyi düşünüyorum, bu konuda sizden istediğim pc özellikleriniz, oyunu kasmadan oynayabildiğiniz grafik ayarları ve son olarak eğer varsa sistem önerileriniz , şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum .
E
6 yıl
öğretmenlik-üni seçimi
mat, biyo öğretmenliği düşünüyorum, önerdiğiniz üniversiteler nelerdir ?
E
6 yıl
Bilg müh Hangi Üni ?
7600 sıralamam, hangi üni önerirsiniz arkadaşlar
E
6 yıl
4.sınıf tıp - bilgisayar müh.
Arkadaşlar merhaba, 4.sınıf tıp öğrencisiyim artık çok bunaldım derslerden bırakmayı düşünüyorum tıp ı, aslında ders çalışma isteğim yok ama yatay geçişler açıldığında bir bölüme geçmek istiyorum, kendime en uygun bölüm olarak bilg müh düşünüyorum , sizlerin de fikirlerini almak için bu konuyu açtım şimdiden teşekkürler .
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.