B

Çavuş
17 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
10 yıl
Devlet-Anonymous?
Son durum nedir arkadaşlar, takip edemedim belli bir yerden sonra. Kimisi anonymous halletti diyor, kimisi hiçbirşey yapamadılar diyor. Şu konunun son durumunu bi yazabilirmiyiz rica etsem. Son baktığımda tib yönlendirmeleri bayağı kullanmaya başlamıştı..
B
10 yıl
# Saat 18:00'a az kaldı.. #
Bakalım neler olacak
B
10 yıl
#YAZ OKULU#
Beyler daha önceden yaz okuluna gitmiş olan varsa 1-2 sorum var da. Bu yaz okulunda bizim okul max. 10 kredi(saat)e izin veriyor. Benim kaldığım 4 dersten 3ü 4 kredi, 1 tanesi de 3 kredi. Şimdi ben bu 4 kredilik olan derslerden bi tanesinin 3 saatini alıp da, ordan arttırdığım saatle başka bir ders alabilirmiyim acep
B
11 yıl
i7 İşlemci Aşırı Isınma Problemi
Beyler, çok acil yardımınıza ihtiyacım var. İşlemcim en düşük 70' derecelerde çalışıyor. Oyun oynarken ya da 1080p HD video-clip izlerken ise takılmalar ve bilgisayarda kendiliğinden kapanmalar oluyor. Ve işlemci ısısı genellikle Flash, Dreamweaver gibi programlarda çalışırken 85'-90' derecelere kadar çıkıyor. Bunun sebebi sizce ne olabilir?

Bilgisayar:ASUS N61JQ Laptop
Ram:4 Gb
HDD:320gb
Ekran Kartı: ATI Radeon HD 5730
İşlemci: i7 720QM

[Not: 99' gördüğüm oldu ve başka hiçbir yerde çözüm bulamadım]

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
B
11 yıl
##FLASH'TA PRELOADER YAPIMI##
İnternette o kadar aramama rağmen sadece soldan sağa doğru kayan loading bar yapabildim. Oysa benim isteiğim alttaki linkte verdiğim resmin içinin yukarıdan-aşağıya ya da tam tersi biçimde dolması.. Bi el atın ustalar

Anahda Link -> Horde
B
11 yıl
Admin Arayan Özgür Ruh
Sana selam olsun, yolun sonu belli
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.