B

Binbaşı
14 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
117 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
B
4 hafta
Online alışveriş sitelerinin rezilliği
Aklınıza gelen şuan en çok alışveriş yapılan sitelerin hepsinde resmen dolandırıcılık yapılıyor. Ps kolundan tişörtüne,ayakkabısından kulaklığına her şeyin çakması göz göre göre orijinal fiyatına satılıyor. Çok iyi bilenin bile ayırt etmesi çok zor olan bu ürünler günde kim bilir kaç tane satılıyor. Bu işin denetleyeni yok mu ? Ellerini kollarını sallayıp insanları aleni şekilde dolandırmak bu kadar kolay mı ? Bu işe acilen el atılması gerekiyor.
B
5 ay
Esp Off-Sportage
Yaklaşık 1 ay önce bu ışık yanmaya başladı, araba 2009 model sportage. Arabayı az kullanıyorduk zaten ve ışık yanmadan önce 20-25 gündür kapıda yatıyordu hiç kullanmadık. Bu süreden sonra bindiğimde ışık açık kaldı sönmedi, elektrikle alakalı bir şey diye akü ile alakalı olabileceğini düşündüm sanayiye götürdüm akünün değerleri düşük çıktı şarj ettiler ışık sönmedi. Sonra bilgisayarla baktılar lastik balans ayarları vs bozulmuş dediler yaptırdım yine sönmedi. Şimdi normal servise götürmeyi düşünüyorum ama hemen götüremeyeceğim bu sorunu yaşayanlar var mı acaba neden olmuş olabilir ? Çok sıkıntılı bir şey mi ?
B
2 yıl
İkinci el araba alırken ekspertiz sorunu
Artık fiyatları geçtim yani içimde kabullenemesemde serbest piyasada cart curt bir şeyler diyorlar amenna ama asıl sorun o kadar parayı veriyorsun ve kazıklanıyorsun. Ekspertize götürüyorsun hatasız 1-2 ufak boyalı araç gözüküyor ve sana belgelerini falan gönül rahatlığıyla veriyor, arabayı alıp başka yere sokuyorsun araba resmen pert. Şimdi benim anlamadığım devlet bu duruma neden müdahale etmiyor ? Adamlar resmen göz göre göre kayıtlı bir şekilde adam dolandırıyorlar. Tamam fiyatlara müdahale edemiyor devlet onu anladıkta, alenen kayıtlı evraklı dolandırıcılık yapan mekanlara mühür de mi vuramıyor ?
B
4 yıl
Zihniyet Meselesi
Sorun Fatih Terim,Yıldırım Demirören, Lucescu vs vs değil. Bunlar gider yenisi gelir. İsimler değişir ama kafa hep aynı yabancı sınırı inse de çıksa da bir halt olmaz. Çünkü ülke de hiç bir şeyde olmadığı gibi burada da üretim yok altyapı yok. Neredeyse 0a yakın bir üretimle yaşayan ülkeden futbol da üretim başarı beklemek saçmalık. Yani o gitsin bu gelsin diye tartışmak boşunadır bana göre.
B
4 yıl
Kablosuz bağlantı-WiFi sürekli kopuyor
Dizüstü bilgisayarımda 10 - 15 dakika da bir internet bağlantısı kopuyor tekrar bağlan diyorum 15 saniye içinde geri geliyor ama bu sadece bilgisayarda oluyor telefonumda hiçbir kopma olmadan açık kalıyor bunun nedeni ne olabilir ?
B
5 yıl
Faker Vayne Mid
Videoyu izlemek için tıklayınız

Bu da oldu İşin güzel yanı diğer yayıncılar gibi smurf hesaplarda trollemiyor adam bildiğin Kore Challenger elo
B
5 yıl
Sorun Fatih Terim veya Arda Değil
Isimler gelip geçici bu takım geçen sene Ardali haliyle Izlanda dan 3 yiyip döndü. 2002 den beri katıldığımız turnuva sayısı 2 ikisine de FT ile katilmisiz ama önemli olan bu da değil. Son milli maçta ki kadroya bakıyorum ilk 11 de ki 6 oyuncu (Ömer Kaan Caner Emre Yasin Hakan) Türkiye de yetişmemiş. Mesele aslında bu keşke fatih terim gitse yarın başkası gelip harikalar yaratsa ama olmaz kalite bu malzeme bu. 2002 de dünya 3.sü olunca herkes euro 2004 favorisi havasindayken Almanya çıkıp 2. Olduk ama dünyanın en iyi ikinci takımı değiliz diyerek büyük revizyonlar yaptı . 80 milyonluk Türkiye den çıkan tek adam tartışmalı Arda 2. Almanyada ki 2 milyon Türkten çıkan adamlar Mesut Ilkay Hakan vs vs. Mesele fatih terim Şenol Güneş falan değil mesele zihniyet yarın Şenol Güneş gelsin 2 maç kaybetsin belki daha beter tepki görecek.
B
6 yıl
durduk yere whatsapp kodu ve garip aramalar geldi
Az önce durduk yere bir numaradan whatsapp kodu geldi üzerine florida yazan bir numara 6 kere aradı ne olduğunu bilmeden açmak istemedim başına böyle bir olay gelen var mı ? Ne olabilir ki
B
6 yıl
Bu Protesto Sadece Sabri veya Özbek e Değil
Herkes gibi bende son derece öfkeliyim yönetime yaptığı yanlışlardan dolayı. Ergin Hocaya yapılanlar , Sabriye zam , tekerlekli basketbol takımına yapılanlar, şampiyonluk sonrası 4 yıldızlı formaların çıkmaması,rezalet şampiyonluk ürünleri gibi. Bunlara paralel klüpten çöpler temizlenene kadar hiçbir şekilde Gs Store a falan uğramayacağım tepkim nettir fakat gelmek istediğim nokta şu, Galatasaray taraftarında Ünal Aysal,Mancini gibi adamları efsaneleştirme çabaları görüyorum. Şuan ki yönetim ne kadar hatalıysa Ünal Aysal da o kadar hatalıdır. Şu yaşadığımız 4 sene bize göstermiştir ki keramet Ünal Aysal da Duygun Yarsuvatta değil Ali Dürüst ve Abdürrahim Albayrak gibi isimlerdedir. Şuan takımda 40 tane oyuncu var ve bunların en az 20 tanesi çöpse bunun şuçlusu başta Ünal Aysaldır. Mancini eğer bütçe verilmiyor diye takımdan ayrıldıysa sebebi 13-14 devre arasında harcanan paralardır sorumlusu Ünal Aysal ve kendisidir. Zamanında Hakan Çalhanoğlu gibi isimlere 10 milyon fazla görülüp Salih Dursun,Tarık Çamdal,Ontivero gibi adamlara elleri titremeden 3er 5er milyon bonservis verenler bellidir. Hepimiz Galatasaraylıyız Aysalsporlu,Mancinisporlu,Terimsporlu veya Anti Aysalcı olmaya gerek yok. Herkesin doğrularını takdir edeceğiz yanlışlarını da protesto. En basitinden Sneijder-Drogba alındı diye yapılan hataları görmezden gelmek olmaz yada şimdi van Persie , Huntelaar gibi yıldızlar gelirse yapılan yanlışları unutmak olmaz. Ben Sabriye yapılan zama hakkımı helal etmediğim gibi, Buraka Selçuka Ontiveroya Hajrovice veyahut takıma doldurulan çöplere verilen paralarada hakkımı helal etmiyorum. Artık bazı şeylerin değişmesi lazım gelen parayı saçıyor gidiyor kimse hesap sormuyor bunların değişmesi lazım. Neyse fazla uzun tutunca okumayacağınızı düşünüyorum o yüzden fazlada uzatmıyorum. Bu tepki genel olarak koyulmalıdır.
B
6 yıl
Türk Futbolunun Geldiği Nokta
Futbol rezil durumda bununla ters orantılı olarak havada uçuşan milyon sorular. Bu sorunun başlıca nedenleri ise yöneticiler. Aklım almıyor bu nasıl bir sistemdir bir adam geliyor başkan oluyor istediğini yapıyor gidiyor kimse hesap sormuyor hatta bakınız Yıldırım Demirören gibi biri TFF başkanı olabiliyor. Bu neden düzeltilmiyor ülkede para var td geliyor oyuncu geliyor her şey değişiyor yöneten zihniyet değişmiyor. Bir yandan yayıncı kuruluş kimseye maç satmıyor(yabancı ülkelere), Ersin Düzen söylemişti talep varmış ama lig tv aşırı uç fiyatlar veriyormuş satmamak için, buna kimse itiraz etmiyor. Sponsorlar bir bir kaçıyor zaten. Gerçekten hayret edilecek durum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.