0

Yüzbaşı
28 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
14 üye
Görüntülenme (?)
222 (Bu ay: 4)
Gönderiler Hakkında
0
2 yıl
Maslak'a Yakın Nezih Semt Önerisi
Merhabalar. Maslakta bulunan iş dolayısıyla, küçük bir şehirden İstanbul'a taşınacağım. Maslak'a ulaşımımın rahat olacağı, geceleri rahatlıkla dolaşabileceğim, fiyat olarak da çok pahalı olmayan nezih bir semt önerisine çok ihtiyacım var.

Ayrıca Mecidiyeköy'de birçok güzel eşyalı ev ilanına rastladım, ulaşımı da rahat görünüyor. Mecidiyeköy nasıl bir yerdir? Belalı, geceleri tekin olmayan bir yer midir?
0
2 yıl
Telefondan kitap okumak
Telefondan kitap okumak için hangi pdf uygulamasını tavsiye ediyorsunuz?

Kalemle çizmek vb. Gibi fonksiyonları olan.
0
3 yıl
Veri Analizi için ne öğrenmeliyim ?
Merhaba. Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim, yaz stajım uzaktan olacak ve beni Veri Analizi ekibine yerleştirmişler. Bilgin olmasına gerek yok eğiteceğiz dediler ama ben temel bilgim olmasını istiyorum. Programlama dilleri hakkında da genel bilgim var Python Syntax'ını da öğrendim. Bundan sonra ne yapmamı önerirsiniz ?
0
3 yıl
Sokağa Çıkma Yasağı Olan Şehirden Geçebilir Miyim?
Merhaba. Amasyadan Trabzona gidip gelmem gerekiyor özel araç ile. Aynı güzergahta Samsun var ve Samsunda hala giriş çıkış yasağı var. Ayrıca dönüşüm haftasonu olacağı için de sokağa çıkma yasağı olacak. İzin belgesi olmadan Samsundan geçebilir miyim ?
0
3 yıl
C++ Visual Studio Form Application
Merhaba. Bir ödevim var ve ödevde windows uygulamasına butonlar koymamız işlevler vermemiz gerekiyor. Hoca visual studio için boş bir form application paylaştı bizimle. Ancak form'u çalıştıramıyorum hata alıyorum halbuki hoca derste çalıştırmıştı. Fotoğraftaki gibi bir hata alıyorum. Form dosyasının da linkini ekledim. Nasıl çalıştırabilirim ?

Form :https://dosya.co/34wglggbykbr/Form_Empty.rar.html

< Resime gitmek için tıklayın >
0
3 yıl
LG 42LA620S Smart Tv 10 dk sonra uygulamadan atıyor
Merhaba. Lg 42LA620S modelli tvde sıkıntısız internete giriyordum. Bir ara modem ayarlarından tv engellenmiş sanırım giremiyordu modem ayarlarını resetledim halloldu. Ondan sonra girdiğimde 10-15 dkda bir atmaya başladı. Bağlantı kopmuyor sanırım ama uygulama atıyor tekrar başlatmak gerekiyor.

Modem ayarlarından internetin 2.sini açtım ondan girdim biraz fazla dayansa da yine de attı.

Nasıl çözebilirim ?
0
4 yıl
Android Studio veya Java kullananlar bakabilir mi
Android Studio ile bir oyun yapmaya çalışan bir öğrenciyim. 2-3 küçük sorunum var. Bu konuda yardım edebilecek/fikir verebileceklerden PM bekliyorum.
0
4 yıl
Sivastan bilet alabilecek var mı ?
Merhaba. İlk kez Fenerbahçe maçına gideceğiz arkadaşımla nasipse. Ama Sivasta ikamet etmiyoruz, Sivastan 2 bilet alabilecek varsa ücretini önceden de yollayabilirim
0
4 yıl
Hyundai Getz 1.3 GLS alınır mı?
Merhaba. Hyundai Getz almayı düşünüyorum bütçem 30bin ama bu fiyata 1.4 dohc motor pek bulunmuyor. 1.3 motor alınır mı? Yoksa bu motor çok mu düşük, yokuşta falan sorun olur mu ?
0
4 yıl
Bu araç kaza yapmış olabilir mi?
.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.