K

Yüzbaşı
10 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme (?)
362 (Bu ay: 11)
Gönderiler Hakkında
K
6 ay
Xbox One her açışımda güncelleme alıyor
Merhaba arkadaşlar bilmiyorum herkeste böyle mi ama Xbox'ı neredeyse her açışımda alet güncelleme alıyor. Her gün güncelleme mi alıyor anlamadım ben mi yanlış bir şey yaptım sizde de böyle mi?
K
10 ay
Okullar açılmazsa apart senedimi alabilir miyim?
Herkese merhaba. Üniversite son sınıf öğrencisiyim. Son sene için yani 2021 eğitim öğretim yılı için 11 aylık bir senet imzaladım. Sorum şu ki eğer önümüzdeki dönem üniversitelerin açılmama kararı alınırsa, ben imzalamış olduğum ve henüz başlamamış olan bu senetleri apart yönetiminden geri alabilir miyim? Zaten hali hazırda 5 aydır kalmadığım evin kirasını ödemekteyim. Hukuki olarak yapabileceğim bir şey var mıdır?
K
geçen yıl
Turknet internetim bağlanmıyor aciliyetim var!
Ablam İşKurda çalışıyor evden iş yapmak zorunda olduğu için internet bağlattık ancak iki haftadır bağlanmıyor. Mağduruz yardımcı olur musunuz yetkililer...
K
2 yıl
Xbox One S 1Tb ederi nedir?
Merhaba arkadaşlar bugün takasla bir Xbox One S Aldım. Cihaz beyaz, 1Tb sıfır ayarında kutusu belgeleri vs her şey duruyor.
2020 9. aya kadar garantisi devam ediyor. Xbox'tan pek anlamam Ps4 kullanıcısıyım 1 ay GamePass takılıp satmak istiyorum. Bu özellikteki bi cihazı ne kadara vermeliyim?
K
2 yıl
İstanbul Gece Toplu Ulaşım Hakkında Yardım Lütfen ( TİM den Esenlere)
Herkese merhaba bugün Türker İnanoğlu gösteri merkezine gideceğim Maslaktaymış. Gösteriden sonra Esenler otogarına dönmem gerekiyor. Tahmini gece 1-2 gibi biter gösteri. TİM den Esenler otogarına o saatte toplu taşımayla nasıl dönebilirim bilgisi olan var mı acaba?
K
2 yıl
1000Tl ye 2.el sistem toplanır mı?
Merhaba arkadaşlar normalde ps4 kullanıyorum ve sadece exclusive oyun oynuyorum. 1000lira bi bütçem var bu bütçe ile ikinci el çok yüsek olmasa da güncel oyunları kaldıracak bi sistem toplanır mı? Monitör dahil olmayacak, 720p bi projeksiyonla oynayacağım yani odak 720p olacak
K
2 yıl
Sahibinden.com üzerinden dolandırıldım. Ne yapmam gerekiyor?
Arkadaşlar merhaba o kadar alışverişin ardından sonunda benim de başıma geldi bu :) Şahısa sahibinden.com üzerinden mesaj attım sonra bana whatsaptan yazarak anlaştık. Bütün konuşmaları kayıt altına alıp whatsaptan mail ile kendime yolladım yani anlaşmanın kayıtları var. Ürün bedelini yollarken açıklamaya gerekli bilgileri yazıp ne için yatırdığımı da yazdım. Şimdi bütün bu belgelerle şikayetçi olmamı önerir misini? Yüksek bir meblağ değil 310 lira ancak yanına kalmasını istemiyorum bunun.
K
3 yıl
Nintendo 3ds 11.8 Hack ve ya versiyon düşürme
merhaba arkadaşlar gateway kartla 3ds kullanıyordum ama rahat battı ben bu aleti güncelledim 11.8 oldu. şimdi ne gateway kartı kullanabiliyorum ne cfw yapabiliyorum. Yardımcı olabilecekvar mı elimde gateway kart ve 11.8 versiyonlu bi 3ds var buna versiyon düşürebilir miyim ya da cfw yapabilir miyim?
K
4 yıl
Spotify öğrenci indirimi hakkında
Merhaba millet bugün spotify öğrenci indirimi için başvurdum bankadan ücrette çekildi öğrenci belgemi filan gönderdim ama kabul edildi mi edilmedi mi nasıl anlarım bir kaç saat sonra filan mı bilgi verecekler bna hiç anlamadım bu indirimi kullanan var mı?
K
4 yıl
Trakya Üniversite E-Kayıt
Merhaba arkadaşlar Trakya İngilizce Öğretmenliğine yerleştim e-devletten kaydımı yaptırdım .

"Yerleşmiş olduğunuz programa kaydınız 11.08.2017 00:04 itibariyle yapılmıştır. Kayıtla ilgili bilgileriniz aşağıda sunulmuştur. Kayıt esnasında oluşturulan barkodlu belgenize Kayıtlı Belgelerim sayfasından ulaşabilirsiniz."

gibi bir ibare çıkıyor kaydım tamamlanmış gibi görünüyor. Bir arkadaşım daha bu işlemi yaptırdı ama içi rahat olmadığından üniversiteye kayıt olmaya gitti ve orada kaydının olmadığını ve iyi ki geldiğini filan söylemişler. Demek istediğim benim kaydım kesin oldu mu? Bir yanlışlık olması kaydımın olmaması gibi bir durum ortaya çıkar mı sonuçta e-devlette kayıt belgem var...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.