K

Yüzbaşı
05 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
32 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
2 yıl
Sahibinden. Com Türkiyenin En Şımartılmış Firmasıdır
< Resime gitmek için tıklayın >

Arkadaşlar bugün elimdeki bir ürünü satmak için sahibinden com ailan verdim. Beş dakika sonra ilan açıklamasını düzeltmek için tekrar giriş yapmak istediğimde üyeliğiniz durduruldu uyarı gelmeye başladı. Biraz araştırıp mh yi aradım. Sahibinden com un erken uyar sistemi varmış da ben giriş yapınca sistem dolandırıcı diye algılamış da... Safsatalar... Neymiş nick kısmında başka bir şey yazıyormuş. Dedim ben 2009 dan beri kullanıyorum bunu. 2009 dan beri dolandırsam milleti dolandırırdım. Peki nasıl düzelteceğiz dediğimde kimlik fotokopimi ve son üç aya ait elektrik su ya Doğalgaz faturasını fotokopisini göndermemi istediler. Açıkçası bana kimlik fotokopisi göndermek çok saçma geldi. Ben oradaki birinin benim kimlik bilgilerimi kötüye kullanırsa ne olacak? Sıkıntısını kim yaşayacak? Velhasıl kelam daha önce de böyle bir üyeliğimi kapatmışlar çok önemsememiştim. Ama bu sefer çok içerledim.

Neymiş dolandırıcılara karşı alınmış bir önlemmiş. Siz bu şekilde 10 kişi yakasanız biri dolandırıcı olur ancak ama geriye kalan 9 kişiyi mağdur etmiş olursunuz. Daha önce de böyle bir hesabımı kapatmışlardı ses çıkarmamıştım ama demekki bunlar bunu adet edinmişler sürekli yapıyorlar.

Neyse evrakları gönderdim bugün gelen cevabı görüyorsunuz. Sahtekarlar sizi.
Bu adamların arkası kalkmış. Havalanmışlar. Tekel olmuşlar bu da onlara her türlü şımarıklığı vermiş. İnşallah en kısa sürede ne liderliğiniz kalır ne de firmanız en kısa sürede batarsınız Allah'tan duam. Bundan sonra uygulamayı da kaldırdım daha sizin sitenizi falan kullanmam.

Dolandırıcı muamelesi gördüm. Yazıklar olsun size sahibinden!!
K
3 yıl
Lenovo vibe p1 Format Atma Sorunu
Yardım...
Tel çöktü. Bir türlü formatlayamadım. Telefonum yan ses flexini bozuk idi sipariş ettim değiştirdim power ve ses tuşları çalışıyor ama yine de küçük yazıların geldiği bölüm açılmıyor ses + ya da ses - tuşu ile power tuşuna basınca bunlar çıkıyor yeşil Lenovo yazısında kalıyor öylece. ne yapmalıyım lütfen yardım

https://youtu.be/9XZ0ywQIwLo
K
4 yıl
Bu Nasıl Oluyor?
Telefondan androidden anlayan birinden yardım istiyorum.

Sahibinden com uygulasını telefonumdan kullanıyordum. Bir gün durup dururken tekrar giriş yap falan dedi. Bir daha giriş yapamadım
Üyeliğimde bir sıkıntı yok. Bilgisayarlardan ve de ios ve android diğer telefonlardan giriş yapabiliyorum ama silip tekrar yüklememe rağmen "KİMLİĞİNİZ DOĞRULANMADI, KONTROL EDİP TEKRAR DENEYİN" yazıyor. Durumu SB ye de ilettim herhangi bir sıkıntı yok bizlik dediler.

Bir türlü çözemedim. Yardım bekliyorum.
K
4 yıl
iPhone 5 Kayıt Dışı Olduğu Tespit Edilen İmei- Pasaport Kaydı
Merhaba elimde yurt dışından geldikten sonra kayıt işlemleri yapılmamış ve üzerinden 120 den fazla olmuş iPhone 5 var. Elimde bir pasaport var bunun üzerine kayıt yapmak istiyorum. E devlette sorgulama yapınca "kayıt dışı olduğu tespit edilen imei" diyor e devlet üzerinden Pasaport sahibinin e devleti ile kayıt yaptırsam bir sorun olur mu?
Bir de benim pasaportum hiç yok. E devlette imei kayıt hakkımı sorguluyorum kayıt yaptırabilirsiniz diyor. Babam yurtdışından geldi geçen hafta. Onun e devleti ile girdim onda da kayıt yaptırabilirsiniz diyor. Normalde bende kayıt yaptiramazsiniz demesi gerekmiyor mu?
< Resime gitmek için tıklayın >
K
4 yıl
Sahibinden.com a Android Uygulamadan Giremiyorum
Sahibinden uygulamasına telefonundan üç dört gündür giremiyorum.hep kimliğiniz doğrulanmadi diyor. Herhangi bir sürüm güncellemesi yapmadım. Telefonda yazılım güncellemesi yapmadım. Sorunun ne olduğunu çözemedim.

< Resime gitmek için tıklayın >
K
4 yıl
Sahibinden.com a Android Uygulamadan Giremiyorum
Sahibinden uygulamasına telefonundan üç dört gündür giremiyorum.hep kimliğiniz doğrulanmadi diyor. Herhangi bir sürüm güncellemesi yapmadım. Telefonda yazılım güncellemesi yapmadım. Sorunun ne olduğunu çözemedim.

< Resime gitmek için tıklayın >
K
4 yıl
Sahibinden.com un İyice Suyu Çıktı
İki adet telefon numaram var ve ikisi içinde ayrı birer sahibinden.com üyeliği açmıştım. Birinden araç ilanı verdim kabul etmemişler kabul etmedikleri gibi de üyeliğimi dondurup güvenlik gerekçesi vb. kimlik fotokosi ve üzerime kayıtlı bir faturayı mail olarak atmamı istiyorlar. Ben de kızdım yapmadım. Siz kim oluyorsunuz da benden kimlik vb istiyorsunuz. Haddinizi açtığınızın farkında mısınız? Ben bilgilerimi sizin kötüye kullanmayacağınızı nereden bileceğim?

Babamın üyeliği vardı onunla gireyim dedim onu da iptal etmişler. Girişte "E-posta adresiniz ya da şifreniz hatalı" uyarısı veriyor ki ben kesin bilgileri girdim eminim. Bugün de kendim ikinci hesabımla giriş yapayım dedim. Ona da kimliğiniz doğrulanmadı uyarısı veriyor. Artık iyice suyu çıktı bu sitenin.
Aletnatif sitelere yönelmeli bu sitenin bu şişkinliğine ve kabadayılığına son verilmeli.

Geçenlerde hakim durumunu kötüye kullanması nedeniyle 10 milyon 680 bin 425,98 lira idari para cezası verildi az bile verilmiş galiba acısını milletten çıkarmaya çalışıyorlar.

Daha beter olsunlar inşallah en kısa zamanda saltanatlarının sona ermesini temenni ediyorum.
K
4 yıl
1 Ocaktan İtibaren Telefon ve Mesajlaşma Ücretlerine İndirim Yapılacak
< Resime gitmek için tıklayın >

Valla Beyaz TV bin yalancısıyım.

Edit: Altyazıda geçiyor.
K
5 yıl
PTT Kargoyu Ödemeli Gönderen ve Göndermeyen Memurlar
Mayıs 2017 ayına kadar kadar bulunduğum yerdeki ptt şubesinde memur bey kargolarımı istediğim zaman karşı taraf ödemeli olacak şekilde göndermemi sağlıyor bunun için de herhangi bir fatura ibraz etmemi istemiyordu ama memurlar yazın değişmiş gelen memurlar böyle bir şey olmadığını, illa fatura olması gerektiğini, fatura olmadan ödemeli göndrim yapmayacaklarını belirtiyorlar.

Bu kişilere göre nasıl değişiyor?
K
5 yıl
Bedavadan 1 GB İSter misin? Turkcell de
Arkadaşlar turkcellden dün gelen mesaj şu şekilde:

Turkcell kalitesini yakınlarınıza tavsiye etmeniz için size özel bir fırsat sunuyoruz. ..... mesaj gönderin gelen kodları yakınlarınızla paylaşın. Sevdiklerinizbu kodlarla turkcelle geldiğinde size ve onlara 6 ay boyunca ayda 1 GB ek internet hediyemiz. ....diye devam ediyor.

Faydalanmak için buradaki arkadaşlardan Turkcelle geçmek isteyenler benimle iletişime geçerse birbirimizi faydalandıralım kampanyadan. İletişim İçim PM özel mesaj atabilirsiniz.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.