N

Yüzbaşı
27 Mayıs 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme (?)
190 (Bu ay: 4)
Gönderiler Hakkında
N
5 ay
Amazon Paramı İade Edip Ürünü Geri Dahi Almadı (SS)
Daha önce amazonun üstün hizmetinden çok yararlandım ve memnundum.
50 tl lik bir ürün satın aldım ve ihtiyacım kalmadığı için iade etmek istedim. İade talebi oluşturdum ve ürün sizde kalabilir paranızı iade ettik dediler.
Ben böyle üstün hizmet anlaşıyı görmedim inşallah amazon türkiye nice yıllar hizmet verirde bizi tamamen komisyon kazanmak için satıcıyı kollayan alışveriş sitelerinden mahrum bırakırlar.
< Resime gitmek için tıklayın >
N
geçen yıl
Anne Sütünün Önemi (SS li)
N
geçen yıl
Emlakçıların Türkçe Özürlü Olması
Ev bakıyorum fakat ilanları görünce çıldırıyorum.
Noktayı virgülü boşluğu geçiyorum,
"Ters DÜBLEX" nedir ya?
"DUBLEXS", "Düble", "kırediye uygun".

Herifin biri 1.000.000 TL ye ev koymuş 3 adet ufak resim atmış 2 si manzara 1 tane merdiven resmi atmış.

Sen gel üniversite bitir ev sahibi olmaya çalış, ilkokul mezunu olmayan adamdan ev almaya çalış hey Allahım.
N
2 yıl
Rezistans Çalışmıyor Arka Camı komple değşitir diyorlar 550 TL! Lütfen Fikir Verin
Arkadaşlar merhaba,
Geçtiğimiz hafta peugeot 207 aldım 2008 model. Buğu yaptığında arka resiztansların çalışmadığını farkettim. Aracı test ederkende hiç böyle bir şey aklıma gelmediği için bakmadım tabi.

Oto elektrikçiye gittim elektrik bağlantılarına baktı, "abi elektrik geliyor arka cama rezistanslarda elektrik yok rezistanslar zarar görmüştür" dedi. Rezistansları kontrol ettim sökük, kopuk gözükmüyor ama cam filmi çektiklerinde sıkıntı vermiş olabilir diye düşünmekteyim.

Arka cam fiyatlarını sordum 500 - 600 lira arasında değişmekte.

Sadece rezistans yüzünden komple cam değişimi bana koyuyor camda çizik yok çünkü. Var mıdır akıl verecek şöyle şöyle yap diyen :(
N
2 yıl
Oynayacak Oyun Bulamıyorum! Lütfen Tavsiye
Merhaba arkadaşlar, vurdulu kırdılı oyunlardan bıktım.
Korku oyunu olmayan ana teması aksiyon olmayan ve agresif derecede zorlaşmayan bir oyun tavsiyesine ihtiyacım var.
Eski oyunlardan aldığım zevki şimdi alamıyorum.
N
2 yıl
Türk Telekomu BTK'ya şikayet ettim ibretlik cevap geldi
Merhaba herkese,
Kocaeli / Darıca bölgesinde kablolu ev interneti için yüzlerce kişi port yoksunluğu nedeniyle internet bağlatamıyor. Sadece ek switch ekleyecekler. Alt katımdaki komşu kullanıyor ben kullanamıyorum. Yani tanıdıkla hallediliyor iş. Normalde böyle bir durumda en fazla bir kaç ay beklersiniz. Fakat 3 yıldır internet bağlatamamış birini tanıyorum. Benim de yaklaşık 3 ay oldu. Bende bu durumu BTK'ya şikayet ettim kendileride bana resmen dalga geçer gibi durumun farkındayız idare et git mobil internet kullan diyor. Adamlar yardımcı olacakları yerde resmen dalga geçtiler. Başvurumu ve cevabı aynen iletiyorum.
Artık CIMER yada BIMER'i deneyeceğim..


Şikayet Metni
Merhaba,
Türk Telekom Gebze Müdürlüğün'den taşınmış olduğum dairem için internet başvurusunda bulundum, fakat port açma işlemi için yeterli port olmadığından başvuruda bulundum şuanda aylarca beklemiş ve iletişimden bihaber durumdayım. Sorgulamalarım sonucunda Kocaeli/Darıca ilçesinde yüzlerce kullanıcının aynı sorundan muzdarip olduğunu ve bekleyen yüzlerce insanın olduğunu tespit ettim.
Yapılması gereken yeterli port alanı yok ise ek switch eklenip yeterli portların oluşturulması gerekmektedir.
Günümüzün en temel ihtiyaçlarından olan internet hizmetine bu basit işlem için ulaşamamış, yüzlerce insan mağdur olmuş ve Türk Telekom Gebze Müdürlüğü'nün işgüzarlığına maruz kalmış durumdayız.
Bu konuda gereğinin yapılmasını ve bir an önce internet altyapımın oluşturulmasını arz ediyorum.


Şikayeti Çözümle
Sayın X

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu üzerinden şirketimize iletmiş olduğunuz şikayetiniz hakkında gerekli inceleme ve çalışmalar titizlikle yapılarak tamamlanmıştır.

İnternet erişim hizmetinden yararlanmak istediğiniz lokasyonda internet hizmetinin tesis edilmesine yönelik talebinize istinaden yapılan kontrollerde, söz konusu lokasyonda internet hizmetine ait uygun port bulunmadığı tespit edilmiştir.

Mevcut imkanlar doğrultusunda altyapı kurulumunun henüz gerçekleşmemiş olması nedeniyle hizmet sunumu mümkün olamamaktadır.

Bununla birlikte söz konusu lokasyon için çalışmaların tamamlanacağı net bir süre bilgisinin iletilemeyeceğini üzülerek bildirmek isteriz.

Altyapı/port bulunmaması nedeniyle Talep etmeniz durumunda ve bulunduğunuz lokasyondaki mobil şebeke hizmet verilebilirlik durumuna göre Türk Telekom Mobil 4,5 G (LTE) Modem Tarifelerinden yararlanabileceğinizi belirtmek isteriz.

Türk Telekom Mobil 4,5 G (LTE) başvurunuzu;

- Türk Telekom Ofis ve Bayilerinden hat sahibi veya noterden vekaleti olan kişi tarafından,
- Türk Telekom Çağrı Merkezi’ nden hat sahibi tarafından,
- Online Satış Kanalından yapabilirsiniz.

Bilgilerinize arz ederiz.

Saygılarımızla.
N
2 yıl
Turkcell Reklamının Sosyal Hayatımda Oluşturduğu Muhteşem Sonuç SS'li
Aşağıda gördüğünüz üzere tamamen kullanıcıların telefon bağımlılığını azaltmak için bizlerin yararına banner yapmışlar mesaj gönderemeyelim diye. Verilen hizmet için teşekkür ediyorum

< Resime gitmek için tıklayın >
N
2 yıl
Ofisin Hazır adlı firma daha ucuz olan başka koltuğu gönderdi!
Geçen OfisinHazır adlı firmanın aşağıdaki ürününü satın aldım;https://urun.n11.com/oyuncu-koltuklari/ofisin-hazir-optimus-oyuncu-koltugu-beyaz-P331132516

adamlar bana Türksit markasının aynı modelli koltuğunu göndermiş. Arada 80 -100 lira fark var. Böyle yapan başka satıcı adıyla mağazalar var ve marka kısmında kendi isimlerini koyuyorlar. Ürün bana bi geldi koskocaman TÜRKSİT kolisiyle karşı karşıya kaldım. Hepsi aynı ürüne birbirinden farklı fiyat koyup insanları caydırıyorlar.

Koltuk alırken mağazanın üreticisi olup olmadığını iyi araştırın ve bu mağazadan bir şey almayın.
Hayırlı günler.
N
3 yıl
Bunu Kim Yaptı :D
N
3 yıl
Ölü Piksel ile İlgili Acer Servis Problemi
Merhaba arkadaşlar,
geçen hafta hepsiburada dan Acer marka 144hz curved ekranlı bir monitör aldım fiyat olarak indirimdeydi çok uyguna geldi.
toplamda 4 adet ölü piksel tespit ettim. Servise sorduğumda 20 iş günü dediler ve 5 piksel durumunu sordum garanti kapsamı için evet 5 piksele kadar kusurlu sayılmıyor felan dedi ama aslında yasal olarak böyle bir hakları yok.
Büyük ihtimal kıllık çıkaracakları ve işlem uzun süreceği için göndermeye üşeniyorum. THH ile uğraşacak vaktim de yok ve yedek monitörüm de yok.
İade etmek istemiyorum çünkü taksitle aldığım için yenisini alacak limit yok. Siz olsanı ne yapardınız bir bilen akıl versin
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.