N

Binbaşı
12 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
34 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
N
6 yıl
Yanlış konu. Kapatılabilir
Yanlış konu. Kapatılabilir
N
8 yıl
Ses Problemi
Dün gece pc de hiç bir sorun yoktu. Herhangi birşey yüklemedim, kaldırmadım veya birşey güncellemedim. Bu sabah pc den ses gelmez oldu. Altta ses göstergesinde ses görünüyor oynuyor gösterge fakat kulaklığa ya da hoparlöre gelmiyor ses ne olabilir sıkıntı?
N
9 yıl
Lethillionun Melekleri Dereceli Sırada DH ye Karşı?
Riottr twitch streamde riot karşısında dh takımı var bizim dh den dimi bunlar
N
9 yıl
Ranked Kapandı?
Ranked devredışı bırakıldı değil mi?
N
9 yıl
Weapon Enchant Hakkında?
Çok araştırdım fakat hala bulamadım itemlere agi str vs. enchant basılıyor. Bunu enchanting mesleğine sahip olmadan veya bu mesleği yapan birine ihtiyaç duymadan yapabileceğimi söyledi birisi. Auction housedan kağıdını alarak fln. Böyle yapmam mümkünmü ve nasıl yaparım tam olarak anlatabilecek olan biri varmı?
N
9 yıl
PvP Queue Bekleme vakti?
Bu sabahtan beri twink karakter ile battleground girmek için kuyruga giriyorum 1 buçuk saat bile aralksiz bekledim girmedi gündüzden bu yana bir kere bile almadı warsonga 19 twink bracket kesinlikle alması gerekiyordu ayrica kuyruğa girdiğimde average wait time çıkmıyor sadece kuyrukta beklediğim süre yazıyor. Başka bir hesap ile 14 bracket bg ye girdim 5 dk beklemeden nedir acaba sorun bilgisi olan varmı? (twisting nether)
N
9 yıl
Lore Hakkında???
Yeni bir wow oyuncusuyum. Lore hakkında ufak tefek kesik kesik bilgilerim var. Kısaca çok az bilgim var ve bütün lore a hakim olmak istiyorum. Sizden isteğim kitapları olsun çizgi romanı olsun oyunda olsun video olsun nereden başlamalıyım bu hikayeyi en başından sonuna kadar öğrenmek istiyorum, sırasıyla düzenli bir şekilde anlatabilirseniz yapmam gerekenleri çok makbule geçer. (Ally horde çatışması olmasın lütfen bu topic altında )
N
9 yıl
Twink Karakter?
Çok yeni bir wow oyuncusuyum pvp amacıyla oynuyorum şu an 85 lvl undead mage karakterim var bir twink karakter yapılandırmak istiyorum 14 veya 19 lvl şu sıralar pek gorev yapasım raidlere giresim yok sadece pvp yapmayı düşünüyorum. Örnek olarak 19 lvl bir twink hunter için ne itemler kullanabilirim en üst seviye nerden edinebilirim veya gold ile ortalama kaça patlar yardımcı olursanız sevinirim
N
10 yıl
Xbox Rgh limi Değilmi?
Elime bir xbox geçti fakat çok bilgili değilim bu konularda ilk konsolum diyebiliriz. Bu aleti rgh li diye biliyordum rgh var mı yokmu nasıl anlarım? Aletin açılması bazen 3 dk falan sürebiliyor sanırım rgh li aletler böyle uzun sürede açılıyordu bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim
N
10 yıl
Çözüldü. Silinebilir.
Yaklaşık 1 aydır power up store açılmıyor. Login failed retry vs diyor hiç bir şekilde düzelmiyor nedir sebebi yaşayan bilen varmı aynı sorunu?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.