G

Binbaşı
21 Mart 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
33 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
G
3 yıl
2003 Megane 1 fiyat?
Arkadaşımın yıllarca kapı önünde (ankara) binilmeden beklemiş 38 binde açık yeşil 1.4 16v authentic megane arabası var. birkaç ufak çarpığı sanırım yapılmış zamanında. muayenesi yok yapılacak aküsü değişecek vs.

bu araca kaç lira vereyim. ne o ne ben birbirimizi kazıklamak istemiyoruz.
G
4 yıl
2010 Passat TSI
İstanbul 2010 Passat 185bin km izlanda grisi manuel 1.4 tsi comfort donanımlı (trendline). ön arka park sensörü vb.
tavan barları OEM. kullanılmamış paspaslar. Sadece arka lamba kenarında bir çizik boyası. Yeni gögüs.
60 bin tl.
Şirket arası kullanıldığından satılıktır.

+kışlık yazlık lastikler, + bagaj havuzu + kışlık paspas + 4K yol kamerası.

Tüm bakımları yetkili serviste (doğuş) yapılmıştır. Yeni içi göğüstür.
< Resime gitmek için tıklayın >

mesajla irtibata geçebilirsiniz.
G
4 yıl
VW Dolar kuru ve güncel fiyat listesi
Burada bilgileri paylaşabiliriz.
Şu an itibari ile dün 3.77 yapılmış olan (önceki gün 3.71 idi) kur şu an listelerin webden kaldırılması durumu ile karşı karşıya bulunuyor. Güncelleme veya ek bilgi olursa burada lütfen paylaşalım.
G
4 yıl
2010 Passat izlanda grisi 185bin km
Araç gözm gibi bakılmış tavan barları olan sedan izlanda grisi comfort donanımlı trend modelidir. Manueldir. içi gridir. yeni tip göstergeler vardır. Paspaslar kullanılmamış plastik paspaslar kullanılmıştır. Halı paspaslar kullanım kılavuzu iki anahtar verilecektir. Tiguan aldığım için aracın değerini kıymetini bilecek bir dosta gitsin istiyorum. Önceki sattığım aracımın da sahibi ile halen görüşüyorum.
Fiyat piyasa fiyatı neyse o olacaktır. Araç kazasızdır. Benzin istasyonunda arka lambanın altını sürttüğüm için pompa demirine lokal bir işlem vardır. İç dış temizdir.
Özelden irtibata geçebilirsiniz araç kurtköydedir. Halen günlük olarak kullanılmaktadır. Kış lastikleri UG8 ler de verilecektir. periyodik bakım yeni yapılmıştır. Baskı balata 10-15 bin km önce değişmiştir. Arka diskler değişmiştir. Ladtikler vs iyidir. Bagaj havuzu da vardır. Stepne tam boydur. Bluetooth unite takılıdır.
G
4 yıl
Gebze Teknik Üniversitesi - Rektör şu an canlı yayında
rektör şu an canlı yayında... sorularınızı yanıtlıyor. Bu başlıkta da sorularınız olursa yanıtlamaya çalışacağız arkadaşlar.

https://www.facebook.com/GtuEduTr/videos/vb.772256936157215/1428755523840683/?type=3&theater
G
5 yıl
Pardus Yeni web sitesi
Son dönemde Pardus ekibi yenilendi ve ciddi devlet kurumları pardus'a geçtiler.

Pardus, ülkede açık kaynak yazılımın genel olarak ekosistemini kurmak ve yaygınlaştırmak için yalnızca bir işletim sistemi değil uygulama ve destek çerçevesinde de bir birikim yaratmayı hedefledi.

Havelsan komple pardus a geçti. Sağlık bakanlığı tüm hastaneleri pardus'a geçiriyor.

Uygulama yazacaklar ve destek alacaklar bekleniyor.

www.pardus.org.tr
G
5 yıl
Passat airbag sayısı
B6 passatım var(2010). arka direklerde airbag yazıyor. bunların içinde airbag var mı? Yeni tiguan bakıyorum ancak bunlarda 6 airbag var. passatta 10 diye söyleniyordu. doğrusu nedir? patlamışını gören var mı? Yeni B8 passatlarda kaç tane var? Arkada var mı?
G
6 yıl
JIMNY Ana konu
Sevgili üyeler,
20 yaşına gelen ve bu ay sonunda yeniden satışa sunulacak olan JIMNY hakkında başka başlık bulamadım ve anlamlı paylaşımları burada paylaşılması iyi olur diye düşündüm.

2012 de az daha son gelenlerden alıyordum. cesaret edemedim.

asfaltta biraz sıkıntılı ve tehlikeli araç sanıyorum alt düzen ve yükseklik nedeniyle. Yakıt harcaması boyuna göre fazla ama büyük bir 4wd ya da orta bir araba ile karşılaştırınca normal.

4 çeker özelliği sürekli değil ve olamıyor. çünkü orta diferansiyel yok. gacır gucur ediyor.

Yeni gelenlerin fiyatı muhtemelen 55 bin olacak ve kısmen dolu (kendi çapında) bir araç olacak.

Görüşleriniz nelerdir. Elbette bu aracı teknik olarak yeni nesillerle karşılaştıramayız ancak basitlk ve uzun ömürlülük, yedek parça çıkma parça ve tamir edilebilirlik açısından ne düşünürsünüz?
G
6 yıl
Audi Tech Doküman ve videolar
Burada paylaşalım.

şu site yeni keşfedildi ve harika dokümanlar mevcut:

http://www.audi-technology-portal.de/en/
G
6 yıl
Gebze Teknik Üniversitesi - GTÜ - Sorular Cevaplar
Merhaba arkadaşlar
Arama motorlarından buraya düşüyoruz okul hakkında konuşulanlara baktığımızda. Ben GTÜ de çalışan öğretim üyesiyim. SOrularınız varsa yanıtlamaya çalışırım. Ayrıca bilgisayar mühendisliği için adaylara hazırladığımız özel sayfa şurada:

http://www.gyte.edu.tr/icerik/1730/906/ogrenci-adaylari.aspx


Buradaki formu doldurursanız mezunlarımız sizi arayacak ve bilgilendireceklerdir. Sorularınızı burada da paylaşmaya çalışınız.

Buradan şunu belirtmek isterim ki üniversitemiz marmara bölgesinin birinci sıradaki teknik üniversitesi olmaya niyetlidir. Halen de zaten araştırma ve geliştirmede çok çok iyi ve Türkiye'de ilk beş-10 arasında her yıl olmamızı gözönünde bulunudurunuz. Bazı yerlerden verilen burslara ya da üniversitelerdeki kantinlerde Starbucks olup olmadığına çok itibar etmeyiniz. Aday öğrenciler için okulun tanıtım sayfası ise şurada:
http://www.gtu.edu.tr/adayogrenciler

Youtube içinde projelerimiz derslerimiz mevcut olup bunları da kontrol edebilirsiniz.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.