O

Yüzbaşı
11 Mart 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
44 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
O
5 ay
Alınık Xbox 360 Oyun - Fitness
Merhaba,

Nike Training, Your Shape vb. oyunlardan arıyorum. Orijinal ya da kopya olabilir. Satmayı düşünenler özel mesajdan ulaşabilirler.
O
2 yıl
opteka 6.5mm balıkgözü lens
opteka 6.5mm balıkgözü lens kullanan var mı aramızda? tavsiye eder misiniz? ya da 800tl civarı balıkgözü lens tavsiyeniz olur mu?
O
3 yıl
2004 C3 1.4SX
Merhaba Arkadaşlar,

Herşey yolunda giderse eşimin aracını değiştirmeyi düşünüyoruz. Araç 2004 model C3, 132bin km civarında, ilk sahibiyiz, kaza değişen falan yok, sadece sağ ön ve sağ arka çamurlukta birer karışlık boya var. Lpg hiç takılmadı. 4 airbag, abs, klima, sis farları, gri renk. Temiz bir araçtır, sizce ne kadar fiyatla satabiliriz? Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.
O
3 yıl
Canon DSLR Yardım
Merhaba Arkadaşlar,

Bir arkadaşıma Canon DSLR body alacağız ama Canonlar hakkında çok bilgim yok, 2500-3000TL arası bütçe var. Baktığım kadarıyla 750D öne çıkıyor gibi ama bu markada uzman arkadaşlar tavsiye verebilirlerse sevinirim.
O
4 yıl
peyzaj öneri
Merhaba,

Ankara'da 100mt karelik evimin bahçesi için peyzaj işleriyle uğraşan bir kişi ya da yer tavsiye edebilecek kimse var mı? Ben baş edemedim artık profesyonel bir yardım alma zamanı geldi..
O
4 yıl
siemens iq700 yardım
Merhaba Arkadaşlar,

daha önce de bir kere yapmıştı ama pek oralı olmamıştım bugün yine yaptı, sorun şu:

sürenin bitmesine 7-8 dk kala tekrar 30-40dk ya çıkıyor. bugün normalde 1 saat civarında bitmesi gereken çamaşırı kontrol için gittiğimde 30 dk var görünüyordu 27dk ya düştü ordan 37dk ya çıktı..

bu nasıl bir problemdir servis çağırmalı mıyız, nedir derdi bilenler yazabilirse sevinirim..
O
4 yıl
pivot monitör tavsiye yardım
Merhaba Arkadaşlar,

Ofis işlerinde kullanılmak üzere yüksekliği ayarlanabilir (pivot monitör) bir monitör tavsiye edebilir misiniz? bütçe biraz sınırlı ona göre f/p ürünü tavsiye edebilirseniz çok sevinirim, kısa bir süre içerisinde almam gerekiyor..
O
4 yıl
42-46" tv tavsiyesi
Merhaba Arkadaşlar,

Yaklaşık 2metre izleme mesafesi için bir tv'ye ihtiyacım var. Digitürk ile kullanılacak ancak en çok internetten dizi film vs izlemek için kullanılacak, dolayısıyla bu özelliği üst düzey olmalı.

Uzunca bir zamandır konuyla ilgili forumları okuyorum ama diğer herkes gibi bu ekran boyutu aralığında net bir model belirleyemedim. Bu işten anlayan arkadaşların önerilerini rica ediyorum.
O
4 yıl
Alınık HB Otomatik Araç - Ankara
Merhaba Arkadaşlar,

Bir arkadaşıma alacağız, yüksek model, düşük km li 40bin TL civarı HB araç arıyoruz.

Ağır hasarlı, komple lokal boyalı, sigortadan para almak için abartılmış hasar tutarları olan kupon arabaları istemiyoruz.

Corsa, Polo, Fiesta tarzı arabaları düşünüyoruz, ilk arabası olacağı için küçük araba daha uygun gibi..

Satmayı düşünen arkadaşlar var ise mesajınızı bekliyorum.
O
5 yıl
pikap ses kalitesi artırma yardım
merhaba arkadaşlar,

baba yadigari bir dual marka pikapa sahibim. son dönemde oldukça dinleme imkanı buluyorum. ses kalitesini artırma şansım var mıdır acaba? konuya hakim arkadaşlar yardımcı olabilirlerse çok sevinirim. hoparlörleri daha iyisiyle değiştirmek yeterli midir yoksa başka bişiler mi yapmak gerekir vb..
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.