D

Çavuş
06 Mart 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
42 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
4 yıl
XBox Klavye & Mouse Desteği
Gündeme düşen haberlerden biri de bu. Microsoft - razer işbirliği ve önümüzdeki dönemde yani sonbahar- kış güncellemesiyle geleceği yönünde. Aynı zamanda uygulamanın güncellenmesiyle XIM gibi yasal olmayan şekilde klavye mouse kullanımının tespit edileceği ve engelleneceği söylenmiş. Rekabetçi multiplayer oyunlarda Klavye- mouse kullanıcılarının filtrelenip haksız rekabetin önüne geçileceği yani gamepad kullananlar kendi aralarında , klavye mouse kullananların kendi aralarında oynaması planlanıyormuş. İnternette dolaşan bu konudaki Birçok Xbox haberi, yukarıda yazdığım gibi mişli-muşlu şekilde. Konsolda klavye & mouse kullanımıyla ve Microsoft un bu yöndeki eğilimiyle ilgili düşünceleriniz nelerdir?
D
9 yıl
XIGMATEG THOR'S HAMMER+ TT THUNDERBLADE 120 Y
merhabalar..

ömrü biten stok fanımı değiştirmeye karar verdim.. hazır vatanda %30 varken bu ikiliye nasıl dersiniz ?..

thor>> http://www.vatanbilgisayar.com/So%C4%9Futma%20Sistemleri/xigmatek-s126384-thors-hammer-intel-lga-7751366-&-amd-754939940am2am2+am3-islemci-sogutucu/productdetails.aspx?I_ID=42545

tt fan >> http://www.vatanbilgisayar.com/So%C4%9Futma%20Sistemleri/thermaltake-af0030-thunderblade-120mm-kirmizi-led-kasa-fani/productdetails.aspx?I_ID=41683

kullanacağım sistem : crosshair v formula +fx8120 @4,3 ghz.. //max verebileceğim miktar K.kartına 130 tl civarı.. daha güzel ucuz veya aynı değerde var mı yok mu .. önerilerini yorumlarınızı düşüncelerinizi beklerim
D
10 yıl
Photoshop/Save for WEB<
arkadaşlar... tasarımını tamamladığım sitenin kodlamasına geçildi. fakat benden istenen parçaları png olarak yollamam gerekiyor... yolladığım parçalar da görsel sıkıntıla roluştu transparanlık olarak..

resimde görüldüğü gibi .. save for web deidkten sonra png 24 bit seçili ve transparan olayı aktif.. fakat browser üzerinde göster dediğimde mat bi hal alıyor.. nasıl transparan şekilde png formatında kaydederim ? yardımlarınızı bekliyorum. teşekkürler

< Resime gitmek için tıklayın >
D
10 yıl
SATILIK Kronos-78 LvL Priest
Oyunu bir süredir oynamıyorum.. ev falan taşıcam zaten beyin yakma modundayım.. yalan olmasın hatırladığım 78 (76 da ) olabilir..

itemler

+7HB
+8 paper set
+1 ringler vardı da heroes valor muydu tam hatırlamıorum
belt earring ler neydi yalan olmasın..

oyunu DL ediyorum.. tamamlanınca fotosunu koyarım daha iyi olur =)

acc un ilk sahibiyim.. gizli sorusu bilmem nesi ne lazımsa verilicektir..
D
11 yıl
işlemci//power supp ?
slmlar... bugun bios u güncelledim .. ardından amd X3 435 in 4. çekirdek olayına girdim denedim açıldı.. "http://forum.donanimhaber.com/m_31036046/mpage_3/key_/tm.htm " fakat 4. çekirdek olayını yaptıktan sonra... power a bastığımda pc açılıyor (yeşil /kırmızı ışıklar) daha sonra 2-3 kere güç kesip yeniden başlatıyor açıldıktan 2 sn sonra.. bunu 2-3 kere tekrarladıktan sonra (bazen 5 bile oluyo) normal şekilde pc açılıo windows başlıa falan filan.. fakat grafik ağırlık oyunlara girince bir süre sonra crash errorlarla karşılaşıyorum... malum 25 tl lik dandik marka 400w (hakkaten 400 olduğuna inanmam ) bi güç kaynağı var kasamda.. acaba 4. çekirdek olayları açıldıktan sonra işlemci daha çok enerji çekioda power mı yetmio yoksa başka olaylar mı vardır... nedir bu crash errorların yada donmaların olayı ?

cpu-z >> http://forum.donanimhaber.com/m_31036046/mpage_3/key_/tm.htm

yardımlarınızı beklerim efenim iyi forumlar =)
D
11 yıl
Ekran Kartı" pembe çizgi nokta-"
ati hd 46xx serisinden ekran kartı aldım(sapphire).. film izlerken pembeli yatay çizgiler oluşuyor.. heralde filmdendir yada driver dandır derken... masaüstündeyken herhangi bir pencereyi oynattığımda ekranın üstten 2-3 cm aşağısında gene aynı yatay çizgileri görüyorum(sabit hep aynı yerde pencereyi nereye oynatırsam oynatayım)... driverdandır dedim.. son driverını indirdim... gene aynı.. driver kurmadım kaldırdım win7(64bit) kendisi bulsun kendi driverını yüklesin dedim gene aynı... şimdide donanımsal mı diye kafama takılmaya başladı... yardımlarınızı eklerim efenim.. iyi forumlar =))
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.