R

Teğmen
03 Şubat 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
50 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
R
5 yıl
PS4 Pro + 4k Tv veya PC+ FHD Monitör
Merhabalar, çoğunlukla oyun için bir sistem toplamayı düşünüyorum. Adobe programlarını da kullanıyorum ama onlar için şuanki pc'm yeterli oluyor. Maksimum bütçem 3500 tl.

Pc özellikleri:
cpu : ryzen 5 1600x veya i5 7600k (tavsiyeniz nedir?)
Gpu: gtx 1060 6gb
Ram: 16 gb

* Pc toplarsam monitör olarak 1080p lcd monitörüm var onu kullanmaya devam edeceğim.
** Ps4 pro alırsam 4k bir monitör alacağım

Sizce hangisi daha mantıklı olur?
R
5 yıl
Ai'den çizdiğim Vektör olarak aktarılmadı! ACİL YARDIM!
Merhabalar, Flash Animasyon yapmaya çalısıyorum. Haliyle görselleri "vektör" olarak Ai' den çiziyorum. Görselleri Ai'de çizip, Flash'a aktarınca "ÇÖP KONTEYNIRI" hariç diğer hepsi vektör olarak aktarıldı. Fakat "çöp konteynırı" vektör olarak değil normal grafik olarak aktarıldı, haliyle berbat bir görüntü kalitesi ortaya çıktı. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Simdiden tesekkürler... :)

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >


(BİRİ Aİ'DEN PNG OLARAK EXPORT ETTİĞİM GÖRÜNTÜ, DİĞERİ FLASH'DAN EXPORT ETTİĞİM GÖRÜNTÜ)
R
5 yıl
Yazılım&Girişimcilik Ekibine Adam Aranıyor...
Merhabalar, Gerek php olsun, gerek de diğer dillerde beraber proje yönetebileceğimiz veya birbirimize yazılım ve girisimcilik anlamında destek olacağımız ekibe katılmak isteyen kisileri bekliyoruz.

Dipnot: Katılacak kişilerin herhangi bir script veya programlama dilinde en az junior seviye olması gerekmektedir.
R
5 yıl
Özgürlük ile ilgili afiş yapacağım, fikir lazım
Merhabalar, özgürlük konulu afiş yapacağım da bir türlü ilham gelmiyor, bir el atın hocam :(

Dipnot: Kuş ve zincir kullanmak yok
R
5 yıl
EL-KÂNÛN Fİ’T-TIBB - İbn-i Sina
Merhabalar, ibn-i sina'nin "El-kanun fi't-tibb" kitabının 1.cildini aradım ama bir türlü bulamadım. Satılan yerlerde tükenmis, yenisi de basılmıyor sanırım. Nerede bulabilirim acaba, elinde olan var mı?
R
6 yıl
Her çözünürlüğe uyan site (Responsive) nasıl yapılır?
Merhabalar, web site tasarımında henüz acemi sayılırım. Dreamweaver ile bir kaç site yaptım fakat benim ekranım büyük olduğundan sitenin genisliğini 1600px olarak alıyor ve diğer düsük çözünürlüklü ekranlarda ekran ortalanmıyor haliyle. İnternetten arastırdım türkçe olsun, yabancı kaynak olsun, fakat Dreamweaver (html) kodu pek bulamadım yardımcı olursanız çok minnettar olurum, tesekkürler...
R
6 yıl
Kadinlardaki kendinden yaşıtca büyük biri ile takılma hastalığı
Hangi yaştan hangi irktan kızı görsem hepsinde kendinden yaşça büyüklere takılma merakı oluyor. Subyanci abilerimizde sağolsun eksik olmuyorlar. Hani, bu durum sadece ergenlik doneminde de değil, 20 yaşındaki bile 30 yaşındaki adam ile takılıyor. "Erkekler geç olgunlaşıyor" bahanesi de bir yalan. Aksine kizlar daha çocuksu ve mantıksız davranıyorlar.
R
6 yıl
Form Mail Hatası
Merhabalar, form mail olusturmaya çalısırken 19. satırda hata aldım sebebini biraz arastırdım fakat bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.



< Resime gitmek için tıklayın >
R
6 yıl
En çirkin kızın bile istediğini elde etmesi...
Biz erkekler o kadar tarz yapmaya çalısıp, spora gidip, beslenmemize o kadar dikkat edip dururken. Hayatı boyunca bir kere diyet yapmamıs kendine bakmamıs sisman bir kızın 2 meme dekoltesi açıp isteği erkeği elde etmesi... (yakısıklılar dahil) Yani bu durumda bizim abaza toplumumuzun suçu büyük tamam ama, dünya genelinde de tüm erkeklerde böyle bir sorunsal var. Arada benim bile zayıf anıma denk geliyor yani. Sonradan kendimden utanıyorum...
R
6 yıl
Silinsin.
.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.