M

Yüzbaşı
22 Ağustos 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
43 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
6 yıl
An operating system wasn't found. Try disconnecting any drives that don't contain ..
Arkadaşlar merhaba. Forumda aratmama rağmen çözüm bulamadım.
Boot cd si veya flash diski ile denedim hiç birini görmüyor.
Hatta onları takmadan denediğimde de bu sorun oluyor.
Bilgisayarda şu anda işletim sistemi yok hiç bir şekilde açamıyorum.
Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.
M
6 yıl
Windows 10 uyku moduna geçip tepki vermeme sorunu
Arkadaşlar merhaba. Masaüstü bilgisayarımda windows 8.1 kullanırken hiç böyle bir şeye rastlamamıştım. Bilgisayarı açıyorum ve bir kaç dk içinde bilgisayar uyku moduna geçiyor ve hiç bir şekilde tepki vermiyor. Daha sonra reset atıp yeniden başlatmam gerekiyor. İlk kez 2 ay önce böyle bir sorun oldu sonrasında kendiliğinden düzeldi fakat yine aynı sorun.
Format atacağım fakat belgelerimi yedekleyemiyorum.
Bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
M
6 yıl
Ankara Kpss 2016 GK-GY Kurs Öneri
Arkadaşlar merhaba. Bugün yargı pegem ihtiyaç ve kuzey akademi ile görüştüm. Daha önce buralara gitmiş veya farklı bir yer önerisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler.
M
6 yıl
Windows 10 uyku moduna geçme sorunu
Arkadaşlar merhaba. Masaüstü bilgisyarımda windows 10 yüklü yaklaşık 2 haftadan beri fakat 2 gündür şöyle bir sorunla karşılaşıyorum, bilgisayarı açıp masaüstü geldikten sonra bir kaç dakika içinde bilgisayar uyku moduna giriyor ve uyanmıyor. Power tuşuna basılı tutuyorum anca öyle kapanıyor. Bunun çözümü nedir ?
Bios sıfırlama yaptım.
Güç seçenekleri ayarlarından sabit disk kapanma süresinide hiç bir zaman yaptım.
Şimiden teşekkürler.
M
7 yıl
Windows Phone rehberi sime aktarmak
Arkadaşlar merhaba. Forumda aramama rağmen kesin bir yolunu bulamadım. Lumia 720 kullanıyorum ve rehberimi sim karta yedeklemem gerek bunu nasıl yaparım?
Şimdiden teşekkürler.
M
9 yıl
Avea 128 kb sim kart ve iphone 3gs
Arkadaslar meraba gecen hafta 64 kb olan avea sim kartımı 128 kb ile değiştirdim. Bu sim kartların özelliği canlı ekran denen bir şeymiş. Benim sormak istediğim her telefon görüşmemden sonra "sim kartınıza mesaj var" şeklinde bir mesaj görünüyor iphone ekranında fakat ben bunu göremiyorum ? Bu olay nedir ne değildir
Şimdiden teşekkürler
M
9 yıl
iPhone sıfırlama, rehber ve icloud?
Arkadaşlar meraba
iPhone 3gs ios 6.0.1 kullanıyorum sormak istediğim ayarlardan telefonu sıfırlayıp sadece rehberi geri yüklemek istiyorum onun dışında herşeyi sıfırlamak istiyorum.Az önce sıfırladım yeni iphone olarak kurdum fakat icloud dan veya itunes dan rehberi geri yükleyemedim ? bunun üzerine tüm uygulamalar her şey geri yüklendi? Umarım açıklayabilmişimdir. Güzelce bir format veya sıfırlama herneyse onun üstüne sadece rehberi geri yükleme ?
Şimdiden teşekkürler
M
9 yıl
HP Pavilion DV5280ea şarj aleti
Arkadaşlar meraba başlıkta bahsetmiş oldugum laptop un şarj aleti bozuldu.Ankarada alabileceğim veya internetten sipariş verebileceğim bildiğiniz daha önce alışveriş yaptıgınız yerler var mı?
şimdiden teşekkürler
M
9 yıl
Vatan Bilgisayar Vaio SVE1511T1E stok sorunu
Arkadaslar 13 Ekim 2012 tarihinde vatanbilgisayar.com dan sipariş vermiş oldugum sony vaio SVE1511T1E laptopla ilgili olarak olarak bugun bana geri dönüş yapıldı.Ürünün stoklarında olmadıgını onun yerine ya para iadesi ya da Toshiba C855-1L9 cihazın muadil ürün olarak verilebileciğini söylediler.Şimdi sizlere sorum biz ürünü alırken sözleşmede bunu bunu kabul ediyor muyuz? Sonuçta ben o ürünü stokta var olarak görüp kartımdan o ücret kesildi aradan 3 gün geçti ve şu anda ürün tedarik edilemiyor deniyor ? Bununla ilgili olarak olarak sizlerden yardım bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler
M
9 yıl
iTunes başka bilgisayara taşıma
Arkadaslar bilgisayarımı değiştireceğim fakat eski bilgisayarımdaki olan uygulamaları ( telefondakiler hariç ) yeni bilgisayara nasıl aktarırım ? Daha doğrusu bu bilgisayarda olan iTunes un aynısını diğerinde nasıl yaparım ?forumda veya internette farklı şeyler okudum ama açıkçacı tam açıklayıcı değildi.
Şimdiden teşekkürler
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.