I

Teğmen
31 Aralık 2001
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
15 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
I
15 yıl
TDA 2052 entegre karşılığı varmı?
2x60w 'lık Anfi devresi için TDA 2052 entegresi yerine başka entegre önerebilirmisiniz?
I
17 yıl
httrack benzeri (web sömürü) programlarına ihtiyacım var ama!
httrack benzeri (web sömürü) programına ihtiyacım var ama! Evde internet yok!!! işyerinde de forum sayfalarını inceleyecek vaktim yok. Sitelerdeki forum sayfalarınıda eksiksiz alabilen (sömürebilen)böyle bir program varmı acaba???
I
17 yıl
D sürücüsüne ulaşamıyorum
HDD'nin D'sindeki dosyalara ulaşamıyorum. Bilgisayaırmdan D'ye girmeye çalıştığımda "D erişilemez Dosya veya dizin bozuk ve okunamaz durumda" diye hata mesajı veriyor. Virüsten mi kaynaklanıyor bilmiyorum ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim.
I
20 yıl
Yeni bilgisayar alacağım.
Tüm arkadaşlara selamlar.
Ben yeni bir bilgisayar almak istiyorum ama bir türlü karar veremiyorum. Deneyimlerinizden faydalanmak istiyorum.Bana yardımcı olurmusunuz. Bilgisayarda animasyon, CAD vs.. bu tür programları öğrenmek için alacağım. En kararsız olduğum konuda monitör bu tür programları öğrenmek,araştırmak için(küçük çaplı kendimce animasyonlar hazırlamak için) 15" yeterli olabilirmi yoksa illa 17" mi alayım ne dersiniz. Cevabınızı bekliyorum.

ismailchakar
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.