D

Er
25 Eylül 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
844 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
6 yıl
Babil.com Rezaleti..
27 Ağustosta kitap siparişim oldu..5 gün içerisinde kargoya verileceği yazılı olan kitap siparişim halen gönderilmedi.. Müşteri hizmetleri kargoya verildi verilecek diyerek sürekli oyalama politikası izliyor.. Sonunda siparişimi iptal edin dedim.. Ancak iptal işlemimi de gerçekleştirmedi müşteri hizmetleri.. Bu durumda nasıl bir yol izlemem gerekli forumdaşlardan öneriler bekliyorum.. Babil.com'dan uzak durmanızı şiddetle tavsiye ediyorum..
D
6 yıl
5000 Bütçe.3ds Max Render ve Çizim Programları (Archicad,Autocad) Ağırlıklı kullanılacak..Öneriler..
Başlıkta da belirttiğim gibi ağırlıklı olarak 3ds Max'de render almak için ve Çizim yapmak için kullanılacak bir sistem önerisi bekliyorum..Workstation şeklinde öneriler de olabilir.. Cevaplar için şimdiden teşekkürler..
D
6 yıl
Ütü önerisi.. Bütçe 250 TL..
Arkadaşlar.. 250 TL bütçem var.. İyi bir buharlı ütü almayı düşünüyorum..Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler..
D
6 yıl
Tansiyon Aleti Önerileri..
Arkadaşlar dijital tansiyon ölçme aleti alacağım.. Araştırmalarıma göre bu konuda Omron marka öneriliyor.. Omronun hangi modelini almalıyım? Kullanan, önerisi olan varsa benim açımdan çok faydalı olur.. Yorumlarınızı bekliyorum.. Gelen yorumlar için şimdiden çok teşekkürler..
D
6 yıl
İş yeri Açmayı Planlıyorum.. En uygun Kredi Şu Anda Hangi Bankada?
Yeni bir iş kurmayı planlıyorum.. 20000-40000 aralığında kredi çekeceğim.. 36 ay gibi bir vade düşünüyorum..Şu anda en uygun faiz oranı hangi bankada? Yakın zamanda kredi çeken veya yardımcı olacak arkadaşların cevaplarını bekliyorum.. Cevaplar için şimdiden teşekkürler..
D
8 yıl
Ankara'da İftar Mekanı Önerileri..
Arkadaşlar Kızılay Civarında , Kebap ve Izgarası iyi olan iftar mekanı önerileri bekliyorum :)
D
12 yıl
Tasarım için degisik fikirler:=)
Ben mimarlık birinci sınıf öğrencisiyim:=)

ilk tasarım konumuz olarak world reklamındaki wada karakteri için yaşam alanı tasarlıyacagız..

Bu yaratık insan gibi özelliklere sahip gedildir..İnsandan farklı özelliklere sahiptir..Örneğin bir yerden bir yere zıplayarak gitmektedir,eğimli yüzeylerde vücudunu top gibi kullanmakta ve yuvarlanmaktadır..yeme içme yerine güneş enejisiyle beslenmektedir.ışıkla vücudun şarj etmektedir.sürekli ışıkta kalmamlıdır.fazla ışık dengesini bozmaktadır.

Bu verilen özelliklere paralel olarak neler tasarlayabilirim?ilginç fikirlerinizi bekliyorum:=)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.