H

Yüzbaşı
06 Eylül 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
32 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
4 yıl
Mesaj Atamıyorum
Tutaste parfüm konusuna mesaj atmaya çalıştığım zaman yetkili değilsiniz diye uyarı alıyorum.
H
4 yıl
200TL'ye Kadar Kulak Üstü Kulaklık Tavsiyesi
Telefondan müzik dinlemek için ve ağırlıklı olarak rock ve pop müzik dinlemek için alacağım. Taşıması kolay olsun ve toplum içinde çok göze batmasın. Sıfır veya ikinci el fark etmez. Nasıl birşey önerirsiniz?
H
4 yıl
7+ 32GB mi 7 128GB mi?
Arkadaşlar yarın Vodafone kampanyası ile cihaz alacağım. İki cihazdan hangisini tavsiye edersiniz? Hafıza çok önemli değil, arada ciddi performans farkı var mıdır?
H
5 yıl
MiBox'lardan Hangisi Tercih Edilmeli
Black Friday indirimleri yaklaşırken siparişleri hazırlamaya başladım. MiBox 3S adıyla Amerika'da satılan ve MiBox 3 Pro adıyla Çin'de satılan iki tane Android TV Box modeli gördüm. İkisi de 2GB rame sahip fakat işlemcileri farklıymış. Aslında Amerika versiyonu saf android arayüzüne sahip olduğu ve tam İngilizce olduğu için daha ön planda ama Çin versiyonunun da işlemcisi daha iyi diye okudum. Çin versiyonunda da dil problemi var, %100 İngilizce'ye çevrilemiyor alet. Bu konuda çok kaynak bulamadım o yüzden tercih konusunda yardımcı olur musunuz? Hangisi daha iyidir yada daha mantıklı bir tercih olur?
H
5 yıl
iPhone 6S Kırılmaz Cam Tavsiyesi
Yaklaşık 1 yıl boyunca Buff kırılmaz ekran jelatini kullandım fakat bu 1 yıl sonunda telefonumu koyduğum cebime başka hiçbir şey koymamama rağmen ekran çizik içinde kaldı ve bu 1 yılın sonunda ekran koruyucu sarardı. Kullanıma çok ciddi etkisi olan ve rahatsızlık veren bu sebeplerden ötürü ürünü söküp atmak zorunda kaldım ve şuan yeni ürün arıyorum. Buff kesinlikle almayı düşünmüyorum. Bulabildiğim ürünler ise Spigen'in Full Cover Glas, GLAS tR, Ultra Crystal Dual ve Flex HD. Bu ürünlerden hangisini tavsiye edersiniz? Yada başka marka ve model tavsiyeniz var mıdır?
H
5 yıl
Termos Mug Kararsızlığı
Amazon'dan sipariş edeceğim Zojirushi SM-SA60 ve Contigo AUTOSEAL West Loop arasında kaldım. Arada iki kat fiyat farkı var, gerçekten fazla para verip Zojirushi almaya değer mi kullananların tecrübelerinden yararlanmak istedim.

Contigo AUTOSEAL West Loop: $14.99
https://www.amazon.com/dp/B00KR9OMLM/ref=cm_sw_r_cp_api_Xw90xb4ZF3YY5

Zojirushi SM-SA60-BA: $27.99
https://www.amazon.com/dp/B00HYOGUM2/ref=cm_sw_r_cp_api_Ti90xb1VAS7X1
H
5 yıl
İzmir Renault Özel Servis Tavsiyesi
Herkese selamlar. Yakın arkadaşım Renault Clio 1.5 dizel araç aldı. Aracın genel bakımları, motor, alt takım ve elektronik arızaları için İzmir'de tavsiye ettiğiniz özel servis yada usta var mıdır?
H
5 yıl
Müzik Uygulaması Açılmıyor
iPhone 6S kullanıyorum. Cihazımdaki Apple'ın kendi uygulaması olan müzik uygulaması açılmıyor giriş ekranında kalıyor. Ekran görüntüsünü yüklemeye çalıştım. Çözümünü bilen birisi yardımcı olabilir mi?
< Resime gitmek için tıklayın >
H
5 yıl
İzmir'de Akaryakıt İstasyonu Tavsiyesi
İzmir Manavkuyu'da oturuyorum. Dizel araç kullanıyoruz ve dizel yakıt için İzmir'deki güvenilir akaryakıt istasyonlarından bulabildiklerim şunlar;
Opet Seçkar Manavkuyu
Total Gaziemir(Total'in kendi istasyonuymuş)
Shell Üçkuyular
Shell Güzelbahçe(Shell'in kendi istasyonuymuş)

Bunların arasından evimin dibinde olan Opet Seçkar tabiki en mantıklısı fakat bilmediğim Manavkuyu civarında başka akaryakıt istasyonu var mıdır tavsiye ettiğiniz?

Total'den ve Shell'den yakıt almak için bu kadar yol yapmaya değer mi? Opet'e göre arada ciddi fark var mıdır?

TEB Total kartımız var ve anında %5 indirim alabiliyoruz buna benzer bir indirim Opet'te yada Shell'de var mı?
H
5 yıl
Araç Bir Yıldır Yatıyormuş Ne Yapmak Gerekir
Araba alma arefesindeyiz ve İstanbul'da bir araç bulduk. Perşembe günü babam almaya gidecek aracı. Fakat araç bir yıldır kapalı garajda yatıyor. 2014 model ve sadece 108km yapmış. Çarşamba günü ekspertize girecek araç İstanbul'daki bir tanıdığımız sayesinde ve eğer km düşürülme gibi birşey yoksa bir yıl hareketsiz kalmanın araca ne gibi zararı olmuştur. İstanbuldan İzmir'e gelene kadar zarar görebilecek aksamı var mıdır? Ne yapmak gerekir?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.