U

Binbaşı
03 Eylül 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
17 üye
Görüntülenme (?)
111 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
U
4 yıl
Arkadaşını Getir Kampanyası:100 kişiyi tamamlayan-aşan var mı?
Herkese selamlar. Türknet'in Arkadaşını getir kampanyasından bugüne kadar 100 kişiyi ya da daha fazlasını davet etmiş var mı aranızda? Kampanya şartları kısmında "tek seferde 100 kişi davet edilebilecektir" yazıyor. Sıkça sorulan sorular kısmında ise "davet sayısında herhangi bir limit yok" yazıyor.

An itibariyle 95 kişi benim davet koduyla üye oldu. 100 kişiyi aşınca ne oluyor bu konuda tam anlamadım. Bilgisi olan arkadaşlar var mıdır?

@TurkNetDestek
U
4 yıl
silinsin
silinsin
U
5 yıl
İkinci El Forumda Şehir Seçimi Sorunu
İkinci el forumda ilan verirken şehir seçeneği gelmiyor.Ancak ilanı tamamlayıp yayına aldıktan sonra, ilanı düzenle dediğinizde bu sefer şehir seçimi menüsü görünüyor.Her seferinde böyle yapmak zorunda kalıyorum.Konuyla ilgilenen arkadaşın dikkatine ...
U
6 yıl
Aranıyor : D-Link DSL-6740u D-Smart 1.0.3 Firmware
Elimde D-smart tarafından verilen D-Link DSL-6740u modem mevcut. Modem sadece Dsmart ile çalışıyordu.D-link'in sitesindeki yazılımı yükleyince çalışmaz hale geldi.Elinde Dsmart yazılı olan veya bu modeme ait başka çalışan yazılım olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

Dsmart Firmawre : 1.0.3

Sanırım Dsmart 1.0.4 firmware olanı da var. ancak bulamadım hiçbir yerde.

< Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >
U
7 yıl
PTT Kargo %40 zamlı tarife
Bugün ptt kargo ile gönderi yaptığımda bir sürpriz ile karşılaştım.her zaman İzmir'den İstanbula'a adrese teslim 9tl hadi bilemedin 10tl tutan paketim bugün 15.40tl gibi uçuk bir fiyata gidecek.gişe görevlisini tanıdığım için eleman söyledi, abi %60'a varan zam var diye gönderilerde. Ben de dedim: kardeşim artık bi allahın kulu uğramaz buraya diye.rahatsınız artık.

Bundan sonra yurtiçi ile gönderirim artık. %30 mobil indirimleri vardı şube teslim 12tl gibi bişey tutuyordu yakında göndermiştim.

hadi %10 zam anlaşılır bişey olurdu ama bu da nedir yahu!! arkadaşlar tepkisiz kalmayalım.Sosyal medyada da bu konuya biraz eğilelim.bi ptt kargo vardı uygun fiyata bundan sonra kim kime geçirirse artık. pazarlık usulü göndericez...
U
7 yıl
Turknet 350gb AKN (Kimlere Tanımlandı?)
OIM'den kontrol ettiğimde 350gb akn olduğunu gördüm.Bi tek ben de mi var 350gb.Diğer arkadaşlara 250gb tanımlamışlar.acaba Türknet ile 1 yılı geçenlere mi 350gb veriyorlar?

< Resime gitmek için tıklayın >
U
7 yıl
İkinci EL Bölümü: Yeni Konu Aç Sorunu...
İkinci el kısmında, yeni konu aç kısmına tıklayıp ilan vermek istediğimde öncelikle il seçimi yok. görünmüyor.ilanı tamamladığımda ise sanki yeni ilan aç kısmına tıklamışım gibi bir sayfa ile karşılaşıyorum.simage yaptığım resimler hepsi bir kenara kaymış rezil bir görüntü içerisinde.

ayrıca ürünü satıp ilan başlığını değiştirsem bile başlık aynı kalıyor. değişmiyor.

özellikle il seçiminin çalışmaması çok kötü. acilen çözüm bulunmasını rica ediyorum...
U
7 yıl
Turknet Hattımı Devamlı Kesilmelerden Dolayı Kapatıyorum!
1 yılı aşkındır Türknet kullanıyorum. adsl 16mb hizmeti ile başladım. ama daha başlar başlamaz devamlı kesintiler. müşteri hizmetlerini arıyorum.Daha sonra tarafıma geri dönüş yapılıyor sorununuz düzeldi diye. hop aradan bir kaç gün veya en fazla bir ay sonra devamlı ardı ardına her 15-20 dakikada bir kesilmeler....

Daha sonra özgür iletişim VDSL hizmetine geçtim 76mb tanımladılar hattıma.Aynı terane yine kesilmeler aynen devam.

Beş para etmez, teknik bilgiden yoksun, konuşmasını bilmeyen, teknik hizmetten arayan bi eleman: modeminiz bozuk, kablolarınız bozuk....Hattınız 76mb desteklemiyor 51mb'ye düşürelim, Sorun bizde değil Türk Telekomda, Türk Telekomun kabloları problemli gibi bahaneler.....

Biri der kablolarınızda sorun yok diğeri der modeminiz bozuk tam bir kısır döngü içerisinde boş lakırdılar devam.....hattım 88mb'e kadar rahat desteklemesine rağmen, "bunu nereden biliyorsunuz ?" diyen fukaraya dert anlatmalar....

ARTIK YETER!

Fiyat uygun diye geçtik paramızla rezil olduk.Dün kapatma talebini verdim. Yapacağınız işin ta ........!!!

Bağlatacak arkadaşlara açıkça söyliyeyim.İnternet kullanmadan internet faturası ödemek istiyorsanız, İnternet bağlantınızın olmasına çocuklar gibi sevinmek istiyorsanız, İnternetinizin her gün kesilmesine bişey demeyecekseniz buyrun bağlatın kardeşim.

6 sene ttnet, 5 sene dsmartnet (smileADSL) kullandım.bu kadar kesinti yaşamadım.Hele Dsmartnet kullanırken, bir-iki defa müşteri hizmetleriyle işim olmuştu adamlar kesinlikle " efendim biz Türk Telekomun altyapısını kullanıyoruz, onlarla sizin sorununuz hakkında mailleştik" gibi araya 3. birinin adını anmıyorlardı.

Bunlara ne zaman şikayet etsen topu hemen Türk Telekoma atıyolar.

Haaa öyle mi o halde faturayı bundan sonra senden başkasına öderiz. 20 lira daha fazla veririm bari adam gibi internet kullanırım.

şimdi diyeceksiniz ki diğerlerinde de kesilmeler oluyor. Evet diğer iss'lerde de oluyor ama emin olun günde 20 defa kesilme olmaz.

Kendimizi ucuz hizmet diye kandırmayalım beyler.Hizmet mizmet yok bunlarda.....

Bu yazdıklarım kişisel görüşlerimdir.Beni bağlar.Okuyan arkadaşlar diğer yorumları da okuyup ona göre davransınlar lütfen....
U
7 yıl
İkinci El Bölümünde İl seçimi çalışmıyor
Dün ve bugün HDD ve optik ürünler kısmına verdiğim ilanlar il seçimini İzmir olarak yapmış olduğu halde izmir içi hdd ve optik ürünler kısmına baktığımda görünmüyor.Bugün aynı ilanı tekrar verdiğim halde il seçiminde verdiğim ilan görünmüyor. konuyla ilgilenen admin arkadaşın dikkatine...

verdiğim ilanlar:

https://forum.donanimhaber.com/m_122030650//tm.htm#122030650 24 kasım
https://forum.donanimhaber.com/m_122060435/tm.htm 25 kasım
U
7 yıl
Xperia ARC LT15İ Yanlış rom yükledim.Yardımınız lazım.
Arkadaşlar herkese selamlar iyi bayramlar.Kısacası Xperia ARC LT15İ cihazı çökerttim.önce Xperia Ultimate HD 5.01 romu yükledim oldu. daha sonra ise AtoMic Gb 8.0 yükliyeyim dedim galiba önce stok rom yükleyip öyle yapmak gerekiyormuş.Telefon şimdi önce sony yazısı çıkıyor.sonra xperia yazısı çıkıyor.Açılış logosu gelice reset atıyor telefon. ses açma tuşuna basıyorum açılışta ama cw menüsüne gelemiyorum.acil yardımlarınızı bekliyorum.umarım konuyu doğru yere açmışımdır.yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkürler...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.