E

Yarbay
08 Ağustos 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme (?)
207 (Bu ay: 6)
Gönderiler Hakkında
E
geçen ay
Aşı Aşı Aşı diye bas bas bağıranlar buyurun.
https://www.youtube.com/watch?v=Gw2EnUBbYVs&feature=youtu.be
Video sonuna kadar izleyin ondan sonra cevap yazın izlemeden lap diye girmeyin konuya bu video izleyipte hala aşı diyen varsa kolay gelsin diyorum özlelikle kavanoz icindeki karıncalar kısmını iyi dinleyin hiç farkımız yok.
E
geçen ay
Çekiliş ile 25 şanslı müşteriye Banka hesap açanlara 4 bin 599 TL değerindeki Microsoft Xbox Series.
Garanti BBVA yeni kampanyasını duyurdu. Banka açıklamasında müşteri olanlara 4 bin 599 TL değerindeki Microsoft Xbox Series S Oyun Konsolu hediye edileceğini bildirdi. Kampanyaya en geç 30 Eylül tarihinde katılım sağlanması gerekiyor.
Garanti BBVA müşteri kazanmak için dev bir kampanyaya imza attı. Yazılı açıklama yapan banka 1 Eylül – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında müşteri olanlara 4 bin 599 TL değerindeki Microsoft Xbox Series S Oyun Konsolu hediye edileceğini duyurdu. Banka kampanya açıklamasında, “1 Eylül – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil’den müşterimiz olun, 25 adet Microsoft Xbox Series S Oyun Konsolu’ndan birini kazanma şansı yakalayın!” ifadelerini kullandı.


Kampanya detayları:
Bu kampanya Türkiye Garanti Bankası A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 25.08.2021 tarihli ve 40453693-255.01.02-E.7984 sayılı izni ile 01.09.2021(saat:00.01) – 30.09.2021(saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir.
Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Garanti BBVA dijital bankacılık kanallarından herhangi birini kullanarak Garanti BBVA müşterisi olanlara 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım her yeni müşteri için 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
Çekiliş 21.10.2021 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişte, 25 kişiye Microsoft XBox S Oyun Konsolu (birim değeri: 4.599,00 TL) ikramiyesi verilecektir.


Çekiliş sonuçları 26.10.2021 tarihinde Türkiye Gazetesi’nde yayınlanacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Türkiye Garanti Bankası A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihlilerin 10.11.2021 yedek talihlilerin ise 25.11.2021 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvurmayan ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez. Kampanya Garanti BBVA bireysel müşterine yöneliktir ve sadece Garanti BBVA dijital bankacılık kanallarından müşteri olanlar katılabilir. Şubelerden yapılan başvurular kampanyaya dahil değildir. T.Garanti Bankası A.Ş. ve Garanti BBVA iştirakleri çalışanları, kampanya bitiş tarihi itibari ile teknik inceleme sonucunda T.Garanti Bankası’ndan idari veya kanuni takibe konu müşteriler, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

https://www.egehaber.com/banka-hesap-acanlara-4-bin-599-tl-degerindeki-microsoft-xbox-series-s-oyun-konsolu-hediye-edilecek-430038/
E
geçen ay
Şok! Necmettin Erbakan'ın Sır Gibi Saklanan Akp ve Erdoğan Videosu Ortaya Çıktı! Şok Olacaksınız!
E
2 ay
Alman Vekil Katrin Langensiepen'in Türkiye Hakkında Attığı İtiraf Tweet'i Canınızı Epey Bir Sıkacak.
E
2 ay
Tarlası Afganlar tarafından ezilen Vanlı çiftçi feryat etti
Tarlası Afganlar tarafından ezilen Vanlı çiftçi feryat etti: Kardeşim buğday bırakmadılar, arpa bitti ya arpa!
ABD askerlerinin Afganistan'dan çekilmesiyle birlikte başlayan göç dalgası devam ederken, Van'da tarlası Afgan göçmenler tarafından ezilen çiftçi, "Akın akın geliyorlar. Allah aşkına şu rezilliğe bakın ya… Kardeşim buğdayı bırakmadılar buğdayı. Arpa bitti arpa ya… Çiftçinin hali berbat ya" diye feryat etti.


https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem/tarlasi-afganlar-tarafindan-ezilen-vanli-ciftci-feryat-etti-kardesim-bugday-birakmadilar-arpa-bitti-ya-arpa-6582725/?utm_source=ilgili_haber&utm_medium=free&utm_campaign=ilgilihaber


E
8 ay
BTCTURK’te al sat bitti parayı çekememe dönemi başladı
BTCTURK’te al sat bitti parayı çekememe dönemi başladı. Bitcoincileri sarsacak iddia
BTCTURK hesabındaki 800 bin TL ile Bitcoin aldığını ve zarar etmesi üzerine parayı TL’ye çevirip çekmek istediğini belirten Serdar B. isimli vatandaş, zararının 200 bin TL’yi bulmasına rağmen parasını çekmesine izin verilmediğini iddia etti. Kimlik belgesi ve ikamet adres bilgilerinin selfie çekilerek gönderilmesi istenen vatandaş, “İstenen belgeleri göndermeme rağmen 4 gündür herhangi bir sonuç alamadım. Ayrıca hesaptaki paramla Bitcoin alım-satımı yapabiliyorum çünkü 1000 TL komisyon ücreti var ancak hesabımdaki gerçek parayı çekemiyorum” dedi.

Bunun üzerine Mavi Kart sahibi olduğunu, TCKN sahibinde olduğunu ve ilk ikametgahının da yine Türkiye’de olduğunu söyleyen vatandaştan kimlik belgelerini yollaması istendi. Vatandaş belgelerini yollamasına karşın ise eksik belge yolladığı gerekçesiyle işlemi gerçekleştirilmedi.
Vatandaş hesabındaki parayla Bitcoin al-sat işlemlerini yapabildiğini çünkü 1000 TL komisyon ücreti alındığını belirtirken Türk lirası olarak parasını hesaptan çekemediğini belirtti.

23 Şubat’tan beri parasını çekmeye çalıştığını ifade eden Serdar B. şu ifadeleri kullandı:
“BELGELERİMİ HİÇ ZAMAN KAYBETMEDEN GÖNDERDİM”
4 gün evvel hesabıma kripto para aktardım ve tradinge başladım. Kripto paramı TRY’ye çevirdikten sonra yine Türk hesabıma parayı aktarmak istedim. Global hesap olduğumu ve gerçek parayı çekemeyeceğimi söylediler. Bunun üzerine Mavi Kart sahibi olduğumu, TCKN sahibinde olduğumu ve ilk ikametgahımın da yine Türkiye’de olduğunu söyledim. Destek-mail adresine evraklarımı (kimlik kartı ve ikamet belgesi) göndermemi istediler durumu düzeltmeleri için. Hiç zaman kaybetmeden istedikleri şeyi yaptım. Saatler sonrasında hala para çekme işlemini gerçekleştiremediğimi anlayınca yeniden BTC Turk üzeri canlı destek aldım.

TELEFONUMDA BULUNMAYAN AUTHENTİCATOR KODUNU İSTEDİLER”
Sürekli istediğim yardımı alamadım ve birkaç kez yeniden canlı desteğe katıldım. Her defasında farklı bir bilgi verildi. Sonunda beni pes ettirdiler ve artık hesabımı global hesap statüsünden çıkarmayacaklarını anladım. Bu sefer sürekli değer kaybeden paramı kripto paraya çevirdim ve farklı bir uygulamaya transfer etmek istedim. Karşılaştığım durum yine endişe vericiydi: Hiçbir zaman Authenticator adında bir program kullanmamama rağmen ve de telefonumda uygulamasını dahi bulundurmamama rağmen, Authenticator kodu istenmekteydi.

“KİMLİK BELGESİYLE BERABER SELFİE İSTEDİLER”
Yine canlı destekten defalarca farklı farklı çalışanlara böyle bir seçimimin olmadığını ve kripto parayı transfer etmem için yardıma ihtiyaç duyduğumu belirttim. Sanırım konuştuğum 4. ya da 5. kişi artık pes ederek, yeniden kimlik belgesi, ikametgah bilgisi ve yazılı bir metin ile bir selfie diledi. Bunları gönderdikten sonra Authenticator olayının ortadan kalkacağını söylediler. Gönderdikten birkaç saat sonra durumu sormak adına sürekli canlı sohbete katıldım ve evraklarımın geldiği ve kısa süre içerisinde olayın çözüleceği söylendi.

KISACA SORAYIM DOLANDIRILDIM MI?”
Dün bütün gün bekledim - sonuç yok. Bugün, yaklaşık 24 saat sonra gelen mail artık bardağı taşıran son damla oldu. Bulunduğum talep için göndermem gereken belgeleri göndermemişim... Kısaca sorayım: Dolandırıldım mı? Canlı destekteki Mizgin bey/hanım yazımın net okunmadığı için bir kez daha göndermemi ve bir saat içerisinde işlemin yapılacağını söyledi. Ancak herhangi bir sonuç alabilmiş değilim.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/mobi/btcturkte-al-sat-bitti-parayi-cekememe-donemi-basladi-bitcoincileri-sarsacak-iddia--430269h.htm
E
9 ay
Silinsin
.
E
geçen yıl
www.newegg.com alınan RTX-2070 ASUS Arızalandı
Merhaba arkadaşlarabim için geçen sene www.newegg.com üzerinden aldığımız ASUS RTX 2070 O8G model ekran kartı arızalandı daha önce bu durumla karşılaşan oldumu acaba.

Türkiye ASUS ile görüştüm benden seri no istediler seri no verdim dediler bu ürün global garanti değil local garanti altında onun için biz bakmıyoruz ne tamir ne de ücretli hiçbir şekilde ilgilenmiyorlarmışBende asus.com/us yani Amerika'daki ASUS yazdım Amerika ASUS kanıt istedi benden kartın bozuk olduğuna dahi ikna olmak için bende kendilerine video yoladım sonra dediler bu testleri yapın hata verirse bize yolayın ekran görüntüsünü heaven Benchmark 4.0 furmak stress test GPU ve farklı bir PC'de denememi istediler mümkünse bende kartı söküp kendi PC me taktım ve ikna oldular evet görünüşe göre kartınızda ciddi bir sorun var bunu servise göndermeniz gerekiyor dediler bende nereye göndermem kerektiğini sordum dediler asus.com/us americaGelelim rma açma olayına rma açmamı istediler baktım listede Türkiye yok Amerika or canada diyor dedim ben Türkiye'de yaşıyorum onlar bana şu şekilde bir mail atmışlar benim amerika da adresim yok ki nasıl olacak bu iş böyle saçma bir şey mi olur bu durumu nasıl haledebilirim acaba bilgisi olan arkadaşlar var mı yazarsanız sevinirim.ASUS ürün desteğiyle irtibat kurduğunuz için teşekkür ederiz. Benim adım james marc m. Ve umarım iyisindir ve güvende kalırsınız.Bizi güncellemek için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. İlk adımlar sorunu çözmediyse özür dilerim. Karar almanıza yardımcı olmaya devam edeceğimize emin olmak istiyorum.Verdiğiniz adrese göre, Türkiye'de ikamet ettiğiniz anlaşılıyor, ABD ve Kanada'yı desteklemekle sınırlı olduğumuz için onarım işlemine devam edemiyoruz. Ünitenizin garantisini de kontrol ettim, garanti sadece ABD veya kuzey Amerika bölgesinde geçerlidir. Onarım işlemine devam etmek için ABD veya Kanada adresine ihtiyacımız olacak. Çünkü onarım tesisimiz üniteyi uluslararası gönderemez. Cevabınızı dört gözle bekleyeceğim ve harika bir gün geçireceğim.Ek yardıma ihtiyacınız olursa lütfen bize bildirin. Size daha fazla yardımcı olmak için elimden geleni yapacağım. ASUS'u seçtiğiniz için teşekkür ederiz.İleri de başvurmak için lütfen vaka numaranızı not edin: N200729176.Saygılarımızla,

James marc m.


Videoyu izlemek için tıklayınızVideoyu izlemek için tıklayınız
E
2 yıl
Herkes çok merak ediyor! Koronavirüs felaketi ne zaman son bulacak?
E
2 yıl
CORONAVİRÜS kendi başkanını bile götürürse sakın şaşırmayın!
CORONAVİRÜS kendi başkanını bile götürürse sakın şaşırmayın!
BEN yazacaktım ancak Haşmet Babaoğlu benden önce davrandı. SABAH'ta konuya giriş yaptı... Biz de açalım... Ta başından bu yana CORONAVİRÜS'le ilgili yazdıklarım ortada. Bu olaylara hiçbir zaman için "YARASA YEDİLER DE ORADAN BULAŞTI" ya da "ÇEKİRGE ZIPLADI DA ORADAN YAYILDI" masalları üzerinden bakmam.
Eğer böyle bir hamle ÇİN üzerinden geliyorsa, her zamankinden çok daha fazla dikkat etmek gerekmekte.Wuhan'da ortaya çıkan VİRÜS tam da BAYRAMI bekledi. On milyonlarca insanın şehir değiştirdiği zaman dilimi seçildi.VİRÜS bir amaca hizmet ediyorsa ÇİN gibi ÇOK KALABALIK nüfusun yaşadığı bir yerde ortaya çıkmalıydı ki tam da öyle yapıldı.
Herkes yer değiştirirken YAYILMA KATSAYISI artıyordu. Olayın içeride yayılmasıyla birlikte DÜNYA için kabus başlıyordu. ÇİN üretim canavarı olarak KAPİTALİST BÜTÜN MARKALARIN taşıyıcısıydı. Ve Çin'e giden uçak sayısı, insan sayısı, temas sayısı hiçbir ülke ile karşılaştırılamazdı. Hesap edilemeyecek kadar çok DIŞ TEMAS vardı. VİRÜS için uygun ortam hazırdı yani... Bill Gates... Yaklaşık 30 yıl önce genç bir girişimciyken bir tv. programına çıkıyor ve bugünü anlatıyordu. Programcı haliyle tatlı bir üslupla KAFA BULUYORDU. Anlatılanlar onun da insanlığın da ötesindeydi.
SORU: Şu internet denen zımbırtı nedir?
CEVAP: Herkesin her şirketin sayfaları olacak. Herkes orada istediği bilgiyi bulacak. Acayip bir teknoloji. Başkalarına elektronik postalar göndereceğiz.
SORU: Birkaç ay önce beyzbol maçının internetten dinlenebileceğini duydum. Bu radyo değil mi?
CEVAP: Arada küçük bir fark var. Burada radyodaki gibi değil. Sen dilediğinde dinliyorsun.
Depoda yani...
SORU: Puro ve motor yarışlarına tutkum var. İngiliz dergisine de aboneyim. Bunlardan daha mı iyi bu platform?
CEVAP: Kesinlikle. Senin gibi garip zevkleri olanlar doğrudan konuşacaksın. İstediğin bilgiye ulaşacaksın. Çok kişiyle aynı anda...
CORONAVİRÜS ile Bill Gates'in ne ilgisi var!
İşte bu noktayı genişletelim...
Takip edenler bilirler. Geçtiğimiz haftalarda DAVOS'u yazdım. Oraya gelen bir ÇİNLİ PROFESÖRÜN aranan adam olduğunu aktardım.
Herkes onunla görüşmek istiyordu.
Oteli kapatmışlardı onun için. Görevi neydi bilmiyorum ama çok önemliydi.
DAVOS da aktaracağım konunun özünde yer almakta...
ARALIK ayının başında CORONAVİRÜS Çin'de görüldü.
Ancak rejim bunu yaklaşık 40 gün sonra açıkladı. Baş edeceklerini sandılar. Belki de ne ile karşı karşıya oldukların anlamadılar... Yayıldı ve çaresizlik baş gösterdi. CİNPİNG adeta diz çöktürüldü. Yardım istedi...
Hala ÇİN'de ne olup bittiğini tam olarak bilen yok. Çünkü artık herkes kendi ülkesiyle ilgili. Operasyon da böyleydi zaten...
CORONAVİRÜS'ün ortaya çıkmasından aylar önce EVENT 201 isim bir SİMÜLASYON yapılıyor. CORONAVİRÜS'ün bir benzeri üzerinden. TATBİKAT diyebiliriz... Merkez JOHN HOPKINS... BAŞROL OYUNCUSU Dr. Eric Toner! Dr. Toner ve ekibinin üzerinde anlaştığı VİRÜS'ün ismi de CAPS... Dr. Toner ve ekibi BREZİLYA'yı merkez seçiyor. Garip tesadüf, oradaki bir DOMUZ ÇİFTLİĞİNDEN virüs yayılıyor.
Önce yoksul semtlere sonra da dünyaya... Çin'de de hayvan pazarındaki YARASA kaynak gösteriliyordu. Yoksul semtler üzerinden de yayılıyordu!
TATBİTAKIN en önemli özelliği CAPS'ın yani CORONAVİRÜS yerine konulan PARÇACIĞIN AŞIYA SONUNA KADAR
DAYANIKLI OLMASI! SARS'tan daha ölümcül olması kararlaştırılıyor, ancak gripten daha kolay bulaşıyor...
Dr. Toner ve ekibi, CAPS için "SARS'ın kuzeni" tanımı yapıyor!
Brezilya'dan domuz çiftliğinden yayılan virüs tespit edildikten 18 ay sonra 65 milyon insanın ölümüne neden oluyor.
Kimse durduramıyor.
Durdurması gerekenler de müdahale etmiyor!
Bunlar yaşayarak öğreneceğimiz şeyler.
Zaten TAKVİM gazetesi dışında CORONAVİRÜS'ü sayfalarına taşıyan yoktu. Yazdıklarım da ortada... Şimdi hereksin gündemi oldu ayrı...
Benim ta başından beri peşinde olduğum soru şuydu:
CORONAVİRÜS'ten sonra nasıl bir sistem dünyaya hakim olacak?
Hastalıklar ölümler elbette çok önemli. Ama arkadaki AKILIN amacını anlamaya çabalıyordum...
Dr. Eric Toner ve John Hopkins ekibi, EVENT 201 için önemli iş insanlarını da davet ediyor... Bu noktadan sonrası HASTALIĞIN, SALGININ DIŞINA ÇIKIYOR. OLAY EKONOMİK VE SİYASİ SİSTEME GELİP DAYANIYOR... YENİ DÜNYA SİSTEMİNE YANİ...
65 milyon insanı öldüren virüs, BORSALARI YÜZDE 40 düşürüyor... Turizmi bitiriyor. Ulaşımı kesip atıyor. Bankacılık sistemini felç ediyor. Şirketleri batırıyor. Tabii VİRÜSÜN arkasındaki AKIL hangi sektörlerin ayakta kalacağına karar veriyor. Dünya genelinde bir sorun varsa arkadan gelen yeni sistemdir ilkesiyle hareket ediyorlar. Her şık önlerinde ilerliyorlar...
Ölümler artınca BANKALAR içe kapanıyor şirketler ve insanlar bankalara hücum ediyor. Haklı olarak BANKALAR kendilerini koruyacağı için kapılar duvar oluyor.
ŞİRKETLERLE BANKALAR arasında ve insanlarla BANKALAR arasında UÇURUM meydana geliyor. PARA olsa da kullanılamaz hale geliyor. VİRÜS herkesi vuruyor yani... Bankaların kasaları dolu da olsa PARA ile hareket edemiyorlar.
Parası olan parasını alamıyor alamayan da harcayamıyor!
SİSTEM KİLİTLENİYOR. İŞTE BURADA DEVREYE DERİN AMERİKA GİRİYOR... Derin Amerika dediğim Bill Gates gibi akılların olduğu sistem yani... Çağın ilerisine geçen isimlerden söz ediyorum... DERİN AMERİKA, bütün şirketleri bankaları masaya oturtuyor. GÜCÜN kimde olduğunu bir daha onlara söyletiyor. Herkes hep birlikte DERİN AMERİKA'yı işaret ederek "PATRON SİZSİNİZ" diyor. İstenen de bu zaten! DEVLET devreye giriyor, barışı sağlıyor.
Ancak yeni sistemin oturması için 10 yıl gerekli diyor. 10 yıl içinde de istedikleri yerde, istedikleri ekonomik siyasi operasyonları yapıyorlar.
PARA da onların kullanımda olduğu için DÜNYANIN KOMUTASI ONLARA yani DERİN AMERİKA'ya geçiyor... TEK HAKİM oluyorlar...
IMF ya da DÜNYA BANKASI gibi sistemler ya değişiyor ya yenisi geliyor. VİRÜSÜ BULAN AKIL her şeyi, herkesi kontrol etme gücüne erişiyor. Komuta DERİN AMERİKA'ya geçerken pek çok yerde sokak eylemleri başlıyor.
ŞİRKETLER, DEVLETLER olmadan yürümeyeceklerini anlıyorlar. Her ÖZEL SERMAYE devletin desteğiyle ayakta kalabiliyor.
SİSTEM bunu getiriyor. Çin'de virüs ortaya çıkınca kaçan şirketlerin ne kadar hızlı hareket ettiğini düşünün!
EKONOMİNİN yüzde 50 küçüleceğinin varsayıldığı TATBİKAT bu! Dünya CORONAVİRÜS'ü bilmiyorken Dr. Eric Toner ve ekibi bunları yaptı.
John Hopkins'le birlikte... Arkada kim vardı peki? Parayı veren, hedefi gösteren kimdi? Elbette Bill GATES...
Defalarca "DÜNYA KENDİ HALİNE BIRAKILMAYACAK KADAR DEĞERLİ" diye yazdım...
İşin ilginç tarafı TRUMP da hedef!
CORONAVİRÜS kendi başkanını bile götürürse sakın şaşırmayın!
Siyasi sonuçları da yarın yazarız...
Anlaşılan daha yeni başladılar...
NOT: Bu bir tatbikat. Elbette öyle.
Ama VİRÜS'ten önce virüsü bulmak etkilerini ölçmek ve sonuçlarını belirlemek ilginç değil mi! Umarım sadece tatbikattır...

Ergün Diler/Takvim Gazetesi
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.