B

Yüzbaşı
11 Temmuz 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
3 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
geçen yıl
COTI için Gereksiz Adamdan Gereksiz Bir Yardım Talebi
Merhaba Arkadaşlar Beni Bilen Bilir,DH'nin gücünün ne kadar büyük olduğunu çok iyi biliyorum, o nedenle siz değerli forumdaşlarımla bir durumu paylaşmak istiyorum.10 seneden fazladır foruma üyeyim, bu forumda yapmadığım inceleme kalmadı, hatta çok uzun zamandır da yazmıyorum.Fakat yardımınıza ihtiyacım var, şöyle ki; nişanlandım ve evlenmek için paraya ihtiyacım var sizden tek isteğim bir twitter anketine oy vermeniz.Aşağıdaki linke girip benim için üçüncü şıkkı işaretlemeniz, ne kadar büyük bir sevap olacağına inanamazsınız,Kalın sağlıcakla, >>>>>COTI

https://twitter.com/kripto_teknik/status/1295434160367075329
B
10 yıl
9780 Rehber Kopyalama
Merhaba arkadaşlar elimdeki BlackBerry 9780 telefonumu satmayı düşünüyorum,

Adres defterini bilgisayara nasıl kopyalayabilirim ve başka bir telefon aldığımda bu tekrar blackberry olmayabilir, bilgisayardan numaraları görebilirmiyim..

Yardımcı olursanız teşekkürler..
B
11 yıl
OGS Alımı
Arkadaşlar,

Hızlı alabileceğim ve kampanyası olan ogs cihazı veren hangi bankayı önerirsiniz?
B
11 yıl
25.000-30.000 TL Arası sıfır Araç tavsiyenize İhtiyacım Var.
Arkadaşlar merhaba,

30 bn liraya

sıfır
punto evo dinamik modelini alabiliyorum

yalnız fiat arabalarını kimisi tavsiye etmiyor,

onun dışında seat ibiza hoşuma gitti yalnız onunda dizeline para yetişmiyor,

benzinli araç almamı önerirmisiniz?

herkes dizel al diyor,

bunların dışında

yine sıfır
pegout 206+ 1.4 dizel

ve benzeri araçlar sanırım bütçeme uygun,

sizin önerileriniz nelerdir,

şimdiden teşekkürler..
B
11 yıl
Gün gelir devran döner, kızımız ilgi ihtiyacı içinde oltaya gelir
Full şarj yöntemlerinden sabır içeren senelerdir kullandığım bir modeldir olta modeli. Her kadının bir “kara kaplı defteri” vardır. Bu kara kaplı defter elbette fiziki bir defter değil kadının kafasında yarattığı bir defterdir bir nevi “top 10 listesi” diyebiliriz.


Bu defterde kadınlarımız kendilerine yazılan kendileri ile ilgilenen potansiyel erkekleri tutarlar. Gözlemlerine göre genelde ilk 3 ile ilgilenirler ama toplam liste 7 kişiye kadar çıkmaktadır.


Hani bi nevi acil durum imdat çekici gibi de düşünebilirsiniz bu listeyi. Potansiyeller listesi. Sevgi ve özelliklede ilgi ihtiyacı içinde yanıp tutuşan hatunlarımıza sürekli birileri yazılmaktadır ne de olsa. Onlara da testler, dalgalar, kurlar, cilveler, kaçmalar, kovalamacalar bilmem nelerle zaman geçer durur. Ancak bazı dönemler gelir ki kızımızın çevresinde adamacıklar yok oluvermiştir. Kızımızın canı sıkılır işte kadının ilgi için kıvrandığı en hassas dönemidir.


Bu dönemde kadının yaptığı şey hemen kara kaplı defteri açmak ve top 10 listesine bakmaktır. Liste başı ismi bir sebepten arayacaktır. O adamdan gerekli ilgiyi alamazsa ikinciye ondan da tutmazsa 3. adama yönelecektir. Ancak daha evvelde belirttiğim üzere bu liste genelde kendisine inceden yazılan potansiyel adamlar listesi olduğu için genelde en fazla 3. kişide eleman tabi canım diyerek buluşma aksiyonuna girişir.


Bu liste sürekli güncellenir. Aramalar sormalar. Doğum günü kutlamaları, arada bir çekilen mesajlar, sınavdan önce başarılar dilemeler. Bilmem nelere göre kadın kendi kafasında 1001 türlü acaip ilgi kriterine göre günceller durur.


İşte budur “Olta Modeli” sürekli liste başı olmak. Ara ara yemi yenileyip kızımızı aramak sormaktır. Doğum günü kutlamak, o güzel sesini bir duyayım demektir. Ayy çok yoğunum tatlı yaa ama seni çok özledim demektir. Her biri yeni bir yemdir. Belli periyotlarla yemi yenileyip oltamızı atarız. Kara kaplı defterde yerimizi koruruz. Bazıları düşer biz sabit kalırız.


Gün gelir devran döner, kızımız ilgi ihtiyacı içinde oltaya gelir. İşini bilen adam için o balığı pişirip yemesi zaten çok kolaydır.


Saygılarımla.

JoKeR – 31.09.2009


-kayNAK-

WWW.Puacemiyeti.com
B
12 yıl
driver sorunu
arkadaşlar bende satalite a 200 modeli var notebook bunun usb driveri hangisidir linkten bakabilirmisiniz
driver type bölümünden hangisini indirmem gerek?

http://eu.computers.toshiba-europe.com/innovation/download_drivers_bios.jsp?service=EU
B
12 yıl
Wifili Dokunmatik tel önerisi---------
ARkadaşlar 5800 düşünmüyorum çünkü görünüşü hoşuma gitmiyor sizce ne almalıyım. 5530 daha güzel görünüş olarak ama arasında ne gibi farklar var bu 2 telefonun onu da tam bilmiyorum, samsung star'ı önerirmisiniz acaba ses kalitesi ve fotograf çekimi nasıldır? bunların dışında önerilerinizi bekliyorum..
B
12 yıl
nokia 6220 fiyat
Arkadaşlar istanbulda yaşıyorum 10 taksitle 2 tane alıcam nokia 6220 fiyatları nedir bilginiz varsa paylaşırsanız teşekkür ederim
B
13 yıl
y**tup
http://www.proxytape.com/nph-proxy.pl/011110A/http/www.youtube.com/watch?v=R96hqzLauaM

arkadaşlar bu proksi sitesinden (youtube) yutup'a giriryorum fakat flash player istiyo sorunu çözebilirmiyiz hep beraber, yoksun kalmayalım şu siteden.
B
14 yıl
silinebilir
silinebilir
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.