B

Binbaşı
30 Haziran 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
60 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
3 hafta
Türk Telekom tarafından dolandırıldım
2 ay önceki faturamda bir gariplik hissettim 100tl fazla idi. Detaya baktım toplam 1gb ek paket vermiş 100 liraya. İnternetim birden bitmiş her nasılsa ek paket kitlemiş. Mesaj uyarı herhangi birşey yok.
Müşteri hizmetlerini aradım mesaj gelmesi lazım ama size gelmemiş hatalıyız iadesi için yazdım dedi 04.12.2022
26.12.2022 de aradım sistemsel hata olmuş gerekli birime ulaşmamış, şikayetigerekli birime ben yolluyorum dedi.
11.1.2023 aradım şikayet kapatılmış dendi. Sebebini sordum cevap yok. Bana gün içinde dönecekler sözü ile telefonu kapattım. Arayan soran yok.
Hırsızlığın ahlaksızlığın bu kadar tavan yaptığını bilmiyordum. Kurumsallara da güvenemez olduk. Lütfen destek olun ki dikkat çeksin. Başkası yanmasın.
B
4 ay
Donanım tavsiyesi
B
5 ay
FİYAT ALDATMACASI
Bugün İpad 9.nesil 64gb almaya karar verdim fiyat araştırıken apple reseller bir firma buldum. piyasanın bir tık altı 6149 tl idi. sepete ekledim tam alacağım sepetteki fiyat 6949 olmuş. müşteri temsilcisine ilettim , fiyat bu işine gelirse muamelesi yaptı. AMAN DİKKAT

< Resime gitmek için tıklayın >
B
geçen yıl
Servise dava açmaya hazırlanıyorum
16 ekim 2021 de kaza yaptım 2014 model aracımla ve çekiciyle aracımı yetkili servise yolladım. Dosya açıldı vs vs 15 kasımda Kasko pert edelim size 240.000 verelim dedi piyasası 300 000 olan araca kabul etmedim tamir edin dedim. Kasko firması ile exper bir türlü anlaşıp tamir emrini veremediler işler 30 kasıma kadar sündü. 25 ocakta kasko iş bitti deyip imza vs istedi.

Gelelim asıl noktaya mevzuata göre otomobil grubunda kullanım/yedek parça bulundurma zorunluluğu 10yıl. Tamir süresi de 30 iş günü. Servis Cumartesi de çalıştığı için takribi 48 iş gününde işi bitirdi. Sebep olarak yedek parça yok yurtdışı sipariş dedi.

Totalde kasko ve servis ihmalinden dolayı 3.5 aydır araçsızım. Servisi dava etmek istiyorum. Yasal konuda nasıl bir başlangıç yapmalıyım
B
geçen yıl
Yakıt aktarma pompası lazım
< Resime gitmek için tıklayın >
Traktöre mazot alıyorum bidonla. Yakıtı aktarmak için bu tarz bir pompaya ihtiyacı var babamın. Nerede bulurum fikri olan var mı?
B
geçen yıl
Adını bilmediğim parça
Gazlı ocağa açıp bastırdığınızda çıt çıt edip ocağın yanmasını sağlayan malzeme buymuş ve benimki bozuldu. Serviste yok nereden bulurum bilgisi olan var mı
< Resime gitmek için tıklayın >
B
2 yıl
Garantisiz mal Honda
https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/18770657
Konuyu öne çıkarır mısınız.
Mart 2020 de Honda Forza 250 motorsiklet satın alarak motorsiklet dünyasına başlangıç yaptım. Bin kilometre bakımında titremeden bahsettim, bakımları yapıldıktan sonra motoru bırakmam gerektiği söylendi Covid den dolayı uzun soluklu bırakmadım. Motorum şu an 7600 km de ve bakıma girdi. Direksiyon sallama güvenliği tehlikeye atacak kadar arttı. Bursa Honda bayi bir şey yapamayacaklarını daha önce 2018 ve 2019 da lastik değiştirerek Sorunu çözdüklerinden bahsetti. 2020 modellerinde bunu yapamayacaklarından, benim çağrı merkezi ile çözmem gerektiği salık verilerek uğurlandım. Bugün Honda genel merkez beni aradı. 7600 km deki motorun lastiğini değiştiremeyeceklerinden tabiri caizse “şu ana kadar neredeydiniz” e getirdiler. Bu motorun 5 yıl garantisi yok mu. Soruyorum size. Honda çözümden uzak bir tavır sergiledi. Kınıyorum.
B
2 yıl
Sony 65XH9096 vs samsung 65q70t
Sony 65XH9096 vs samsung 65q70t

Aşağı yukarı benzer rakamlara alabiliyorum. Siz olsanız hangisini alırsınız.
B
2 yıl
4k açacak minimum ekran kartı
Core2duo bir makina çıktı depodan 4gb ram 500 disk. ekran kartı onboard hdmi yok. Bu makinaya hdmi li ekran kartı alıp tv ye bağlamaya değer mi. Görüntü 4 k alabilir miyiz
B
2 yıl
BAŞTAN YARATALIM
< Resime gitmek için tıklayın >
Arkadaşlar burası benim salonum. Duvardan duvara 4.8 metre. Kiriş ten kapıya kadar 3.20. Tv ve hoparlörler kalacak. Gerisinde herşey serbest. Mobilya ve iş yaptırma ile sorunum yok. Dizayn konusunda fikir verebilecek var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.