B

Teğmen
12 Şubat 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
48 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
10 yıl
FİFA 12 KARDEŞLİĞİNE HEMEN PARA GÖNDEREBİLİCEK KARDEŞ
İş bankasına anında havale,
boş yer varsa ekleyin bu gece oynuyalım.

iyi forumlar
B
11 yıl
HANGİ OYUNLARDA ONLİNE KOD VAR?
Evet arkadaşlar başlıktan anlaşıldığı gibi hangi oyunlar da bulunuyor bu kod?

Bildiğim kadarıyla Fifa 2011, MOH ta bulunuyor.

2. el oyun almak istiyorum ama bu kod olayı kafamı karıştırıyor?
B
12 yıl
lisans mı? orta öğretim mi?
merhaba arkadaşlar,
mühendislik fakültesi 3. sınıf öğrencisiyim. Düz lise çıkışlıyım. Sanırım hem lisan hem de orta öğretim sınavına giremiyorum kılavuzda yazan bilgiye göre.. Bu sene ki lisans sınavına girip, iyi bir puan alsam, bu puanımı mezun olduktan sonra ( 2011 haziran) atanmak için kullanabiliyor muyum? Yoksa 2012 lisans sınavına mı girmeliyim? Ya da lisans sınavına girmeyip, orta öğretimde şansımı denesem, memur oldum diyelim. İleride mezun olunca, mühendislik kadrosuna geçiş yapabilir miyim? Yardımınız esirgemeyin arkadaşlar, yeterli bilgim yok... teşekkürler iyi forumlar
B
12 yıl
Sabit disk sürücüsü hatası
Merhaba arkadaşlar, bugün oyun kurduktan sonra laptop ekranı karardı. Tekrar çalıştırdığımda, bir türlü masaüstüne gelmedi. Güvenli modda bi kaç kez açıp kapatıldığında ancak açıldı. Açıldığında ise sabit disk sürücüsü hatası, disk bilgileri alınamıyor, alarm özelliği kullanılamıyor. die uyarı verdi. Güncelleştirmerleri, sürücüleri kontrol ettim ama başa çıkamadım. Ne yapmam gerekiyor?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.