I

Yüzbaşı
02 Şubat 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
56 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
I
geçen yıl
Sil
.
I
geçen yıl
Turknet internet kesintisi
Dün 14.30'dan beri internet kesik. Kayıt oluşturdum, başta müşteri kaynaklı dediler, sonra ttnet kaynaklı olduğu ortaya çıktı. Müşteri hizmetleri çok geç yanıt veriyor, malum telefon zaten yok.
Şansımı buradan da denemek istedim.
Destek Numarası
45398896
@TurkNet Destek
I
3 yıl
Uygun Fiyata Mercedes Parçası
Arkadaşlar merhaba, temmuz başında Kıbrıs'tan Türkiye'ye geçeceğim. Burada mercedes çıkma parçaları Türkiye'ye göre daha uygun fiyatlı. Yükte hafif parada ağır parça isteğiniz varsa buradan temin edip getirebilirim. Fakat dediğim gibi taşımaya değecek şeyler olursa iyi olur.

İstediğiniz parçayı ve Türkiye fiyatını gönderin. Burada uygunsa temin edip getireyim. Ayrıntıları özelden konuşuruz.
I
4 yıl
İkinci el bilgisayar fiyatı hakkında yardım.
Merhaba arkadaşlar, Kıbrıs ikinci el ilanlarda fotoğraftaki özelliklerde kasa, ekran, klavye ve iki fare gördüm. Uzun zamandır bilgisayar ile ilgilenmediğim için fiyatlara hakim değilim. Türkiye'de bunun piyasası nasıldır, Türkiye'de elden çıkarılır mı?< Resime gitmek için tıklayın >
I
6 yıl
[Yardım] BB Whatsapp Sorunu
Arkadaşlar merhaba, Bir arkadaş güncel whatsapp dosyasını bir yere yükleyebilir mi?

.....Telefona uygulama pazarından whatsapp yükledim ama tarih hatası verdi, Tarihi 2015 yapında düzeldi ama bu sefer de bağlantı kurulunca olmadı.

İnternetten baktığımda daha güncel versiyon whatsapp görünüyor. Telefon sistemi güncel değil, ondan markette de görünmüyor diye tahmin ediyorum.
I
7 yıl
N11 %25 ile 100 lira altı alışveriş?
Merhabalar. N11 çekler 100 lira altı Alışverişte kullanılınca yenileniyor ama yüzde artmıyor. Peki %25 ile toplamda 100 lira alışveriş yaparsak yenilenir mi?
I
7 yıl
s
s
I
7 yıl
Alışveriş Yaparken
1. Sıcak fırsat
2. Kupon
3. Nuvo
4. Avantajix
I
7 yıl
Konu devri
Konuyu devralmak istiyorum, şu anki sahibinin izni var.
http://forum.donanimhaber.com/m_97525598/f_//tm.htm#97525598
I
7 yıl
Samsung 40H6270 alındı
Merhaba arkadaşlar, geçen aylarda uzun uzun araştırıp bir türlü karar veremediğim televizyonu dün akşam aldım. Öncesinde de Lg42lb580n almayı düşünürken bizimkiler almışken iyisi olsun dediler ve dün iki saat bakıp Samsung 40H6270 aldım.
N11'den 1539-11-100=1428 çekim yapıldı 111 lira da bunus gelecek. 1317'ye geldi.

Arkadaşlar televizyon gayet tatmin edici kanal geçişi diğer televizyonlara göre iyi geldi. 10 HD kanal geçiş süresi 24.53 saniye. Uydudan ve Teledünya HD8800 kutu kullamıyorum. Televizyonun kendi alıcısı Teledünya'dan daha hızlı ve kaliteli bir görüntü sunuyor. Canımı sıkan bir nokta mkv ve 4k videoları desteklemiyor. Çözüm olarak video dönüştürülebilir veya telefon için DLNA, bilgisayar için HDMI kullanılabilir.

Xiaomi mi4 kullanıyorum, üzerinde AOSP Android 5.1 var ve ayarlardan ekran yansıtma özelliğini açarak sorunsuz kullanabiliyorum. Ayrıca alttan çalışsın istersem youtube veya allconnect sorunsuz çalışıyor. Bilgisayarla bağlantı kuramadım, yazılımla ilgili deniyor.

Kumanda için ayrıca bir aparatvar, harici uydu alıcının önüne koyup kullanılıyor ama HD8800 ile kullanamadım. Dsmart sorunuz çalışıyor sanırım.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tuxera.streambels&hl=tr
Videoyu izlemek için tıklayınız

Sorular varsa cevaplamaya çalışırım.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.