M

Yüzbaşı
29 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme (?)
69 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
2 yıl
Xbox Türkiye Müşteri Hizmetlerine Ulaşılamıyor!
Merhaba,
Arıza , garanti ve destek aldığımız xbox Tr ekibinin 02123755232 nolu telefonu sürekli meşgule atıp, ulaşılamıyor? Bununla alakalı da bir çok mesaja ulaştım...

Xbox TR ekibinden ses seda yok!

Konu hakkında fikri , bilgisi olan varmıdır acaba?
M
3 yıl
Rainbow 6 Siege - Grup sesi / oyun sesi MİKROFON hatası
Arkadaşlar merhaba,

Mevcut iki farklı kulaklığımla da denediğim bir sorun var ,
Konsolu yeniden başlat olarak başlatıp, R6 de maça girdiğimde mikrofon sesim takım içi duyuluyor ve ekranın sağ yanında mikrofon sesi amblemi görünüyor . Fakat bir grup davetine katıldığımda veya grup başlatıktan sonra , grup sesi/ oyun sesinden ayarları değiştirsem de veya gruptan tamamen çıkıp oyuna tekrar girsem de , maç esnasında mikrofonumun sesi oyun içi takıma ulaşmıyor ve mikrofon simgesi de gözükmüyor.

Bu durumu hem pubg de hem pvz2 multisinde de denediğimde onlarda problem yok. Oyuna giriyorum , kafama göre bir grup oluşturuyorum , sesi gruba ver - oyuna ver i değiştiriyorum. Herşey olması gerektiği gibi devam ediyor !!

Yalnız rainbow da , eğer bir kez grup açıldığında , gruba ses her zaman giderken, (grubu kapatsan bile) oyun içi gruba mikrofonun sesi bir daha gitmiyor. Taki konsolu yeniden başlat yapana kadar...

Konu hakkında fikri olan varsa cok sevinirim. Veya en azından rainbow six i olan bir arkadaş, oyuna girip , kendi bir grup başlatıp ve grubtan çıkıp, oyun içi grupta mikrofon sesi takıma ulaşıyormu deneyebilirseniz çok sevinirim.

Herkese teşekkürler şimdiden.
M
3 yıl
Xbox - GamePass
Gamepass mayıs ayı oyunları geldi fakat overcooked ‘ta “yükle” aktif gözükmüyor. Onun yerine “satın al” çıkıyor . Neden olabilir?
M
6 yıl
iPhone 5S Appstore Güncelleme Problemi Hakkında
Arkadaşlar ,

uygulamaların kendini otomatik güncellemesi ayarlarını açıyorum fakat, güncellemeyi arkaplanda yapmıyorda sanki ben apptore'u açınca güncelleme yapıyor gibi geldi . mesela Googleplay de "otomatik güncelleme"yi açtığında wifi ye bağlandığında kendi kendine yapıyordu.
Apple da bu şekilde app güncellemesi yapacak ayar yokmu yoksa her seferinde appstore'u tuşlayıp açmak mı gerekiyor.

Görüşlerinizi beklerim.
M
7 yıl
Max.1250 TL Laptop???
Dostlarım merhaba,

*Sopcast'ta donmadan yayın izleyebileceğim,
*youtube, film gibi videoları izlemede donmayacak ve HDMI girişi olan laptop almak istiyorum.

max. bütçem 1000 -1250 tl olacak,aklınızda bulunan öneriler varsa haberdar olmak isterim.
hepinize şimdiden teşekkürler...
M
9 yıl
İpad = hdmi baglanti kiti nereden alinir...
İpad e hdmi baglanti saglayacak kit veya kabloyu nereden, hangi fiyata ve hangi markayi aldiniz?
M
9 yıl
ios 6 Otomatik Güncellemeyi DURDURMA!!!
Arkadaşlar New ipad JB 5.1.1 kullanıyorum fakat "yazılım yükleme " menüsünde itunes bağlı iken güncelleme kendini indirmeye başladı ve itunes' i actıgımda yine indirmeye devam ediyor, şu durumda ne yapabilirim. iptal etmek için ...
sistemim ios 6 'ya gececek diye cok korkuyorum..
GÖRÜŞLERİNİZİ ACİL OLARAK BEKLİYORUM. HERKESE İYİ AKŞAMLAR..
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.