E

Çavuş
29 Aralık 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
8 yıl
youtube uygulaması
win 8.1 yüklü samsung bilgisayarımda eskiden youtube uygulaması vardı. ben mi indirmiştim yoksa yüklü müydü hatırlamıyorum ancak şimdi o uygulamayı nedense bulamıyorum. bilgisayar güncelleme aldıktan sonra silindi herhalde diye düşünüyorum. uygulama aracılığıyla bilgisayarıma tam bir ay önce indirmiş olduğum mp3ler \Videos\YouTubeArt adlı klasörde bulunuyor. bu klasörün hangi uygulamanın uzantısı olduğunu bilen var mı ?
E
9 yıl
öğrenci için ultrabook
merhabalar ben okulda kullanmak için 1500 lira civarında bir ultrabook bakıyorum ancak neye göre seçmem gerektiğine karar veremedim. zaten küçük ekranlı olacağı için çok bir şey yapamam benim için önemli olan hafifliği ve spss diye bir istatistik programı var onu rahatça kullanabileceğim bir bilgisayar olmalı. aslında programın çok kasacağını sanmıyorum ama yine de belirtip sizlere sorayım dedim. onun dışındada internet, office ve arada bir belki film için kullanacağım bilgisayarı. önerileriniz var mıdır acaba ?
E
9 yıl
windows hizmetleri için ana bilgisayar işlemi çalışmayı durdurdu
Wındows home premium 32 bit işletim sistemim var. İnternetten dızı ızlerken laptopun sarjı bıttı ve kapandı gerı actıgımda guvenlık duvarı hata verdı imf.exe hatası aldım , windows hizmetleri için ana bilgisayar işlemi çalışmayı durdurdu yazısı geldi ve ınternet baglantım koptu. İmf.exe hatası ıobıt ten kaynaklanıyormus sılınce duzeldı ancak diğer iki sorunu halledemedim. Wifi bozuldu herhalde diye ethernet kablosunu taktım bilgisayara ancak yine bağlanamadım aygıt yonetıcısınden ethernetı gorebılıyorum ancak ınternete gırmıyor.ne yapabilirim lutfen cevap yazın (virusle alakalıysa tarayıcı olarak iobit kullanıyordum sildiğim için şu an hiç virus programım yok )
E
10 yıl
Bilgisayarci tavsiyesi ?
Uzun zamandır kullanmadığım bir kasam vardı geçenlerde onu kurdum bir kac kez açıldı ancak artık açamıyorum ekranda sinyal yok yazıyor iki farklı ekran denedim ikisindede aynı sey oldu yani ekran değil kasa arızalı.icini actım tozları temizledim kabloları kontrol ettim bir sey göremedim sanırım benim yapabileceğim bir sey yok ancak garantisi bitti ve de hp servislerinin nasil oldugunu biliyorsunuzdur kime goturecegimi bilemedim acaba Avrupa yakasında tavsiye edebileceğiniz bilgisayarci varmidir?
E
10 yıl
uzak sunucu/bağlantı hatası
şu an bilgisayarımda ie ve opera yüklü,ie sorunsuz bir şekilde internete bağlanırken opera ,'bağlantı uzak sunucu tarafından kesildi' hatası veriyor vede chrome kurulumu esnasında benzer bir hatadan dolayı kurulum iptal ediliyor.ayrıca indirdiğim bir sürü virüs programı arasından çalışan tek program olan avg'i güncellemeye çalışırken 'güncelleme sunucusuyla bağlantı başarısız oldu' hatası veriyor ve de windows live (messenger,fotoğraf galerisi vs..) güncellemeleride yüklenmiyor.ne yapacağımı bir türlü bulamadım umarım burda bir çözüm bulabilirim..
E
10 yıl
c sürücüsünde yer açma
arkadaşlar merhaba ben c sürücüsünde yer açmak istiyorum müziklerim resimlerim hepsi d sürücüsünde ama yinede c'de az bir boşluk var c'den birsürü şey silmeme rağmen çok alan açılmadı önerebileceğiniz bir şeyler vardır umarım.. şimdiden teşekkürler

(işletim sistemim vista)
E
12 yıl
twitter
birzamanartwitter açmışım ama hiç kullanmadım tekrar açmak isteyince aynı mail adresini kabl etmyor şöyle birşey çıkıyor

You deactivated your account.
Account restoration is currently unavailable. Here is the message you agreed to before deactivating your account:This action is permanent.
Before you deactivate your account, know this:
■This action is permanent: account restoration is currently disabled.
■You do not need to deactivate your account to change your username. (You can change it on the settings page. All @replies and followers will remain unchanged.)
■Your account may be viewable on twitter.com for a few days after deactivation.
■We have no control over content indexed by search engines like Google.
■If you're creating a new account and want to use the same user name, phone number and/or email address associated with this account, you must first change them on this account before you deactivate it. If you don't, the information will be tied to this account and unavailable for use.
Information from your deactivated account (username and email address) will be unavailable to use on a new account.tekrar açamycağmımı demek istyor?
E
13 yıl
her programda sorun :(
nereye açacağımı bilemedim buraya yazıorum
internetle kullanılması gereken indirdiğim hiçbir program çalışmıyor (itunes dışında) mozilla firefox'u indirdim çalışmadı google chrome'u indiremiyorum sorun çıkıyor ares ve limewire bağlanmıyor lütfen yardımmmm :(:(
aviira virus programı yuklu
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.