S

Binbaşı
26 Aralık 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
105 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
8 ay
Farklı İllerde Noter Satışı Mümkün mü?
Merhaba
Vekaletname vs olmadan A ilindeki bir aracın B ilindeki noterde alım/satımı yapılıyor mu?
S
8 ay
Yeni Berlingo Sahipleri 2019<
Merhaba değerli forum üyeleri;
Yeni Berlingo sahipleri olarak bu başlık altında bilgi paylaşımı,yardımlaşma ve aklımıza takılan sorunları çözmek için yazabiliriz.
Aracım 1.5 130 hp eat8 shine bold xtr + modutop opsiyonlu olan model.Aracı teslim alalı yaklaşık 15 gün oldu şimdilik çok memnunum.Lütfen sizler de değerli görüşlerinizi eksik etmeyin.Saygılarımla.
S
2 yıl
Era1.5 Crdi Hidrolik Direksiyon Arızası
Direksiyon birden ağırlaştı ve sağa sola çevirirken bariz zorlama sesi vardı.Kaputu açıp baktım direksiyon hidroliği eksilmişti.Tamamladım sorun çözüldü 15-20 km yaptım fakat tekrar kontrol ettim ve aracın altına eğildim yağ damlaması olduğunu gördüm.Hidrolik seviyesi gene azalmıştı.Direksiyon kutusu pazartesi revizyona gidecek.Daha önce araç damlamanın olduğu sol taraftaki tekerlekten darbe almış;rot başı ve z rotu değişmişti.Ama o zamandan şimdiye kadar böyle bir sorun olmamıştı.Daha önce başına böyle bir durum gelen var mı?
S
2 yıl
Awox 65 İnç 4K UHD Tv 3249 TL Gittigidiyor +75 TL Chip para
Daha önce konuyu açtığımda 3500 TL idi. Şimdi 3250 TL olmuş.

Awox 65 İnç 165 Ekran 4K Ultra HD Smart Led Plus Tv

https://www.trendyol.com/awox/65-165-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-31901501

https://www.gittigidiyor.com/televizyon/awox-k6500rst_spp_744491
S
2 yıl
Eğitim mi Yaptırım mı?
Hep eğitim şart diyoruz ancak unutmamak gerek ki eşeğe altın semer vursan eşek gene eşek. Trafik kazalarını önlemek/azaltmak için sizce eğitim mi yoksa ağır cezai yaptırımlar mı olmalı?
S
2 yıl
0 km Qashqai
Merhaba
Birçok markanın fiyatlarını kontrol ettim en uygun olarak Qashqai gözüküyordu. İhtiyacım dizel + otomatik ve biraz da geniş hacimli bir araç. Şu an tekna paket 153 bin TL ye veriliyor. Şayet aracı alırsam en az 7-8 yıl kullanma planım var.Tavsiye ve düşüncelerinizi bekliyorum.Teşekkürler.
S
4 yıl
Kesinleşen Borç-İcra
Arkadaşlar merhabalar
Başlıkta da belirttiğim gibi 20 bin TL alacağım var ve 1 yılı aşkındır tahsil edemiyorum.Hukuksuz bir yola girmek istemiyorum ve bu yüzden ilamsız icra takibi başlattım.Borç kesinleşeli 3 ay oluyor.Avukat,katip vs. olmadığı için süreci bireysel sürdürüyor ve internet vs. araştırma ile devam ediyorum.En son 2 hafta önce gidip genel sorgu yaptırmak için dilekçe ve borçlunun banka hesap numarası( ıban no) bilgisi olduğu için bankaya da tebligat gönderimi sağladım( müzekkere deniyor sanırım ) icra memuru arkadaşlar tamam sen gidebilirsin dediler.Şimdi e devlet den kontrol ettim 3.kişi olarak bankanın ismi eklenmiş dosyaya.Bundan sonraki süreçte yapmam gerekenler nelerdir? Örneğin borçlunun üzerine hiçbir gayrimenkul,taşınmaz,araç,banka hesabında para ve sgk kaydı yok,yani sıfır durumda ise biz bu parayı alamayacak mıyız? Destekleriniz için şimdiden teşekkür ediyorum.
S
4 yıl
Ankara Accent Era Usta Tavsiyesi
Merhaba
İşim sebebiyle İstanbul'dan Ankara'ya taşındım.Aracıma ön takım-rot balans,zamanı geldiğinde de klasik bakım İçin güvenebileceğim işin ehli bir yer önerir misiniz? Şuan için acil olan ön takım problemidir.Teşekkürler.
S
6 yıl
Avuç İçi Taşlama Tavsiyesi
Merhaba

Ufak tefek işlerimde kullanmak için 180-200 TL civarında bir taşlama makinası almak istiyorum.Önde gelen 4 marka var fiyatları aşağı yukarı aynı siz hangisini önerirsiniz? Teşekkürler.

BOSCH
http://urun.n11.com/taslamalar/bosch-gws-7-115-avuc-taslama-P79440816

DEWALT
http://urun.n11.com/taslamalar/dewalt-dwe4010-730w-115mm-avuc-taslama-P64368019

MAKİTA
http://urun.n11.com/taslamalar/makita-9557hngx-840w-115mm-avuc-taslama-P62928886

HİTACHİ
http://urun.n11.com/taslamalar/hitachi-g12s2-avuc-taslama-800w-P29979728
S
6 yıl
Fotoğrafsız-Videosuz Radar Cezası ! (Ceza İptal Edildi)
Merhabalar;
Bugün evime tebligat edilen trafik cezası ile ilgili bilgilerinizi rica ediyorum.Hız sınırı 80 km,benim hızım ise 90 km.Fakat eve gelen cezada hiçbir delil,fotoğraf yok.Bu cezaya itiraz etmem mümkün mü?
< Resime gitmek için tıklayın >


Tekrar selamlar
14 Temmuzda Anadolu Adliyesi 6.Sulh Ceza Mahkemesine yaptığım itiraz kabul edildi ve ceza "İPTAL" edildi.Şuan Ankara'dayım İstanbul'a dönünce iptal kararını paylaşacağım.

Öncelikle gecikme için özür diliyorum.

İtiraz Dilekçesi 1.Sayfa

< Resime gitmek için tıklayın >

İtiraz Dilekçesi 2.Sayfa

< Resime gitmek için tıklayın >

Karar

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.