R

Yüzbaşı
12 Kasım 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
58 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
R
4 yıl
HTC One m9 oreo 8.0 güncellemesini alacak
R
5 yıl
LG 2017 NANO CELL- 49SJ800V
49 inç tv araştırırken lg yeni model çıkarttigini gördüm.. 49 inç te oled tv malesef yok.. , (halen lg plazma kullanıyorum ve ona en yakın görüntüyü sanki oled veriyor)
Bu model sanki en dolusu... Fiyat 5.500 tl civari..

Başlıca Özellikler
Nano Cell™ Display
Milyar Renk
Gerçek Renk Doğruluğu
Dolby Vision™ destekli Aktif HDR
Harman/kardon® Ses Teknolojisi
webOS 3.5 Smart TV Deneyimi özellik olarak en dolusu...

http://www.lg.com/tr/tv/lg-49SJ800V#

< Resime gitmek için tıklayın >
R
5 yıl
MOBİL İMZA KULLANAN VAR MI?
arkadaşlar vodafone mobil imza kullananın iz var mı? Bir kaç yerde almanın çok zor olduğunu, hatta vodafonenun reelde böyle bir uygulaması olmadığını sırf bu yüzden vatandaşı notere yönlendirdiği, 128 lik sim gelecek bekleyin diye aylarca oyaladigini söyleyenler var.. Almayı, kullanmayı başaran var mi? Uyapta çalışıyor mu?
R
6 yıl
4 bucak g kampanyası kandırmaca mi?
Son 4bucakg kampanyası biraz kafa karıştırıcı, .... Kullanım limitine ulaşılması durumunda abonenin başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder....e hani 1 ay ücretsiz di?
Bu bir tuzak mi? Anlayan beri gelsin...
R
6 yıl
Taahhüte rağmen üyelik iptali hukuki bilgi..
Hukuki bilgi :
Arkadaşlar, taahhüt ettikleri,(mega paket_discovery showcase) satın Aldığınız kanalı iptal ettiklerinden, ve taahhüt sırasında da dsmartta ne çıkarsa full izleyeceksiniz dediklerinden, ve yerine gelenlerede, ek paket (viasat, docubox, BBC eart) için ayrica ücret istediklerinden üyeliğinizi taahhüte rağmen iptal ederseniz,(fax vs. Zorluk çıkarırlarsa btk ya bildirin) gelen faturayı ödemeyin (taahhüt iptali vb) , icra takibine geçerlerse, gelen takibe 7 gün içinde itiraz edin.. İtirazın iptali davası açmaya cesaret edemezler, ederlersede tüketici mahkemesinde kaybeder, üste size yargılama gideri öderler..
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.