E

Yüzbaşı
07 Kasım 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
100 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
geçen ay
750 euro Audi vs 750 Lira Paspas Arabası
Evet, ülkemizin kıskandıran, düşman çatlatan aktroll hoplatan efsane ekonomik koşullarına enteresan bir örnek daha. Almanya'daki 750 euro'ya 2003 model bir Audi alırken, kendi paramızla ise 2022 model paspas arabası alabiliyoruz ve üstüne az daha verirsek paspas ve deterjanını da alabiliyoruz.

Bu muhteşem doğa aksiyonuna karşı ne kadar şükredip, galaksi liderimize dua etsek az kalır. Kafir arkadaşlar imana gelerek Reis'e biat etmeyecek misiniz hala? Ya kahhar.

Reis'le güçlü Türkiye hedefimiz, artık çok daha yakın

< Resime gitmek için tıklayın >
E
11 ay
Deezer Aile HİFİ Hesap Katılım (6 Hesap )
Merhabalar arkadaşlar. Deezer aile hifi hesabı kuruyorum. Katılmak isteyenler (anlık sayıya bağlı mebla ile) buraya ya da özelden yazabilir.

Aylık hesap 36 lira ve hesap başı aylık 6 liraya geliyor. Kişi başı yıllık 72 liraya tekabül etmekte. 4 kişi bile olsak yeterlidir.
E
geçen yıl
AP: Ülkücü Hareket Terör Örgütü Listesine Eklenmeli
AP’nin Türkiye raporunda ‘Bozkurtlar’ detayı: ‘Terör örgütü listesine eklenmeli’

Avrupa Parlamentosu, Türkiye raporunda Ülkücü hareketin (Bozkurtlar) "AB terör örgütleri listesine eklenmesi" fikrini ilk kez gündemine taşıdı. AP Türkiye raportörü İspanyol parlamenter Nacho Sanchez Amor, tarafından hazırlanan Türkiye raporuna bu amaçla bir madde eklendi. 'Irkçı ve aşırı sağcı' olarak tanımlanan Ülkücü hareketin "Sadece Türkiye değil aynı zamanda Avrupa Birliği (AB) üyesi ülkelerde de kaygı verici şekilde ilerlediği" görüşü savunuldu.

‘MHP’YE YAKINLIK’

MHP ile yakınlığına vurgu yapılan hareketin 'AB terör örgütleri listesine eklenmesi' ve AB içindeki örgütlenmesinin yasaklanması için inceleme başlatılması istendi. Konuyla ilgili paragrafta Ülkücü hareketin “özellikle Kürt, Ermeni veya Yunan ve muhalif olarak gördükleri her şahıs için tehdit oluşturduğu” belirtilerek, etkilerine karşı konulması çağrısı yer aldı.

AB terör örgütleri listesi AB devlet ve hükümet başkanları tarafından belirlense de, AP tarafından atılan bu adım ilk defa bir AB organının Ülkücü hareket için "terörist" sıfatını kullanıyor olması bakımından önem taşıyor.

Kaynak: https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/apnin-turkiye-raporunda-bozkurtlar-detayi-teror-orgutu-listesine-eklenmeli-1837530
E
geçen yıl
Galatasaray - Adalet İstiyoruz [Katma Değer Şaban Edition]
E
geçen yıl
Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş Covid-19'a yakalandı.
"Dün yaptırdığım Kovid-19 testim pozitif çıktı. Çok şükür genel durumum iyi. Dinleniyorum. Hafif atlatmak nasib olur İnşâellah; dualarınızı bekliyorum. Bu vesileyle geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür eder, tüm hastalara Allah’tan acil şifalar dilerim"Kaynak: https://mobile.twitter.com/DIBAliErbas/status/1368178036454154241
E
geçen yıl
Tidal Hifi Hesap (4 Aylık) 10 Lira
pm'den ulaşınız.
E
geçen yıl
4 aylık Tidal - Hifi 20 TL ya da Ahbap Bağışı (Seçim Sizin)
Verildi.
E
geçen yıl
Ücretsiz 1 Aylık Tidal Hifi Hediyesi (İlk Gelen Beşiktaşlı Alır)
Ücretsiz, şart falan yok hediye geldi. tamamen ücretsizdir. Tek şart Beşiktaşlı olmaktır (fanatik değilim öylesine bunu yazdım) =))
E
2 yıl
Kürdan Kullanıyorsun, Et Yemişsin Kriz Falan Yok
Bugüne kadar izlediğiniz bütün sokak röportajlarını unutun. Kendine Muhabir isimli YouTube kanalında bir sokak röportajı sırasında hangi partili olduğu fersah fersah öteden belli olan şahsın beyin yakan über saçmalığı.


03:33 saniyeden itibaren izlenebilir rezalet.Videoyu izlemek için tıklayınız
E
2 yıl
8 Kasım 2020 Berat Albayrak'ın İstifa Etmesi
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.