S

Yüzbaşı
21 Ekim 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
179 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
S
2 hafta
Sigarayı Bırakanlar Kulübü
Evet arkadaşlar, yaklaşık 15 yıldır son zamanlarda günde 1.5 paket olmak üzere sigara tüketiyordum. Sigarayı bırakmayı hep istiyordum. Daha önce ilaç ile denedim fakat başarısız oldum. Nasıl bırakacağım derken bir kitap okudum ve hayatım değişti. Kitap bana cesaret verdi ve sigarayı ilaçsız bıraktım. (Umarım tekrar başlamam🙂) kitabın adı Allen Carr “Sigarayı bırakmanın kolay yolu” Bu kulübü sigarayı bırakmak isteyenlere ve bırakanlara destek olması amacıyla kuruyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun. Açılışımıza hoşgeldiniz! 🥳🙂

Bırakmayı düşünenler bu video’yu izleyebilir. Sonrasında mutlaka kitabını da okumaya davet ediyorum. Önyargılı olmayalım; deneyelim; denemekten zarar gelmez. Hepinize sağlıklı günler dilerim.
https://www.youtube.com/watch?v=HLZX761Lr08&feature=youtu.be
S
7 ay
Sahte parfüm şikayetleri (Paranoya mı, gerçek mi?)
Arkadaşlar merhaba, internette sahte parfümler ile ilgili bir sürü şikayet var. Boyner, Sevil, Sephora gibi mağazalar hakkında bile şikayetler var. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Acaba parfümlerin formülasyonu değiştiği için, kalıcılığı azaldığı için insanlar ürünlere direkt sahte gözüyle mi bakıyor, yoksa gerçekten sahte mi? Eğer öyleyse biz kime güveneceğiz?
S
7 ay
Kalıcı ve etkileyici parfüm önerisi
Merhabalar, malum parfüm fiyatları aşırı yüksek. Kalıcı olmayan parfüme de çok para vermek istemiyorum. Kalıcı ve etkileyici bir parfüm önerir misiniz?
S
11 ay
Samsung Galaxy Watch 3 En Güzel Kadranlar...
Çok fazla seçenek olduğu için hepsini deneme fırsatımız olmuyor. Herkes en beğendiği kadranın ismini ve fotoğrafını atarsa faydalı olur diye düşünüyorum.
Heaven
< Resime gitmek için tıklayın >
S
geçen yıl
10 Bin TL civarında alınabilecek en iyi makina
Merhaba arkadaşlar, fotoğraf makinalarından anlamam lakin yine bir heves ile yanıp tutuşuyorum. Başlıkta da belirtiğim gibi 10 Bin TL civarında alınabilecek en iyi fotoğraf makinası hangisidir? Aslında gönlüm Fujifilm XT4’ den yana... Bu arada video performansının da iyi olması önemli çünkü eşim YouTube’da yayın yapıyor o da kullanacak. Ben ise doğayı, insanları çekmek istiyorum.
S
2 yıl
Kerastase şampuan orjinal mi değil mi anlayamadım
Evet arkadaşlar anlayabilen bu ürünü kullanan yorum yapabilir mi?
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
S
2 yıl
Samsung galaxy s10e bilgisayar bağlantı sorunu
Merhaba arkadaşlar cihazı bilgisayara bağlıyorum daha sonra cihazda şarj oluyor simgesi çıkıyor sonra gidiyor çıkıyor gidiyor çıkıyor gidiyor sebebi ne olabilir? Farklı kablo denedim, pc e format attım, cihazı sıfırladım ama değişen bir şey olmadı.
S
2 yıl
iphone xs vs iphone 11 çok kararsız kaldım...
Merhabalar, her iki telefonu kullanan birinin yorumuna ihtiyacıma var. İnternetten Xs satın aldım sonrasında pişman olurum diye iptal ettim. Sizce hangisi?
S
2 yıl
Vodafon hat sahibiyim numaramı Turkcell'e taşırsam ceza öder miyim?
Merhaba arkadaşlar 3 haftalık vodafone hat sahibiyim fakat vodafone'dan memnun değilim numaramı Turkcell'e taşırsam çok yüksek ceza öder miyim?
S
3 yıl
Bir çıkış yolu bulamadım yardımcı olur musunuz?
Merhaba arkadaşlar, amacım odamda müzik dinlerken kalp atışlarımı hızlandıracak, beni heyecanlandıracak bütçem el verdiğince kaliteli bir sistem kurmak. Gerçekten ne yapacağımı, ne alacağımı bilmiyorum. Pazar günü artık sistemi toplamayı düşünüyorum. Şu an ıkı seçenek var aklımda, ya Audio Engine a5+ yanına bir de Dac alacağım, ya da Dali Zensor 3 ve 2000 lirayı geçmeyen bir amfi alacağım. Sizce hangisiyle daha mutlu olurum? Teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.