M

Er
23 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
2 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
3 yıl
Samsung m2070 lazer yazıcı ilk sayfayı gölgeli çıkarıyor
Arkadaşlar daha önce ofiste kullandığımız yazıcı arızalandığı için ikinci el bir yazıcı aldık. Samsung m2070 kullanımı basit kurulumu kolay olduğu için de sevinmiştik. Ancak nedense ilk sayfayı hep gölgeli basıyor sanırım İlk sayfa cıkana kadar ısınma Sağlanamamış oluyor. İnternetteki yorumlara göre PCR(şarj merdanesi) hatası oldugunu yazmışlar ancak o durumda da sürekli gölgeli yazdırması gerekiyormuş. Her çıktı alacağımızda boş bir fotokopi çekip sonra cıktı alıyoruz
bu konuda bir çözüm önerisi olan var mı acaba? Dolumdan yeni gelen toneri açıp kullanmıştık yedek toner de var onu da deneyebilirim.
M
10 yıl
Hakediş ve Yaklaşık Maliyet Programları (İnşaat sektöründe kullanılacak)
arkadaşlar iyi akşamlar herkese.. Bir hakediş ve yaklaşık maliyet programı almak istiyoruz biz. İlk bakışta karşımıza OSKA, AMP, haser(wintek) ve TEKHAKWİN gibi birkaç program çıktı. Bunları hiç kullanmış olan var mı hangisi daha kapsamlı daha iyi olur acaba. fikri olan arkadaşlar paylaşırsa çok sevinirim.

NOT: Programlar, idare olarak kullanılacak mal ve hizmet alımları ile yapım işlerini beraber takip etmek istiyoruz. Umarım bu konularda bilgili arkadaşlar vardır forumda.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.