arkadaşlar iyi akşamlar herkese.. Bir hakediş ve yaklaşık maliyet programı almak istiyoruz biz. İlk bakışta karşımıza OSKA, AMP, haser(wintek) ve TEKHAKWİN gibi birkaç program çıktı. Bunları hiç kullanmış olan var mı hangisi daha kapsamlı daha iyi olur acaba. fikri olan arkadaşlar paylaşırsa çok sevinirim.
NOT: Programlar, idare olarak kullanılacak mal ve hizmet alımları ile yapım işlerini beraber takip etmek istiyoruz. Umarım bu konularda bilgili arkadaşlar vardır forumda.
DH forumlarında vakit geçirmekten keyif alıyor gibisin ancak giriş yapmadığını görüyoruz.
Üye olduğunda özel mesaj gönderebilir, beğendiğin konuları favorilerine ekleyip takibe alabilir ve daha önce gezdiğin konulara hızlıca erişebilirsin.
Bende bu söylediğin programların arasından OSKA yı kullanıyorum. Hakediş, Yaklaşık Maliyet, Kesin Hesap yapıyorum çok rahat ama mal ve hizmet alımı falan öyle bir işte uğraşmadım hiç bilgilendiremeyeceğim o yüzden.
NOT: Programlar, idare olarak kullanılacak mal ve hizmet alımları ile yapım işlerini beraber takip etmek istiyoruz. Umarım bu konularda bilgili arkadaşlar vardır forumda.
DH forumlarında vakit geçirmekten keyif alıyor gibisin ancak giriş yapmadığını görüyoruz.![](https://img.donanimhaber.com/upfiles/smiley/clever.gif)
Üye Ol Şimdi DeğilÜye olduğunda özel mesaj gönderebilir, beğendiğin konuları favorilerine ekleyip takibe alabilir ve daha önce gezdiğin konulara hızlıca erişebilirsin.