S

Teğmen
20 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
173 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
S
3 ay
Samsung Galaxy S21+ 5G 256 GB 10.799,00 TL
Şu ana kadar ki 256 GB'tın düştüğü en dip fiyat, Phantom Black renginde sadece 3 ürün var stokta. Phantom Violet renginde de fiyat aynı onda stok var. Değerlendirmek isteyenler + 75 TL bonus puan kampanyasıyla değerlendirebilirler.,


Satıcı: Samsung Türkiyehttps://www.n11.com/urun/samsung-galaxy-s21-5g-256-gb-samsung-turkiye-garantili-1719043?magaza=samsungturkiye&utm_source=comp_epey&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_genel
S
3 ay
Silinebilir...
Silinebilir.....
S
3 ay
Silinebilir
Silinebilir
S
3 ay
Silinebilir
Silinebilir
S
3 ay
Ekranı kırık gelen TV tüketici hakem heyeti başvurusu
Herkese merhaba,

Trendyol üzerinden satın aldığım LG marka televizyonu yetkili servis ile beraber kutusunu açtığımızda ekranın kırık çıktığını gördük, rapor tuttu ve ayrıldı servis şuanda LG aldığınız yer ile görüşün değişim uygun değildir deyip işin içinden çıktı Trendyol kayıt açtı ama 7-8 gündür ses seda yok görüştüğümde ise inceleniyor lütfen bekleyin deniliyor. Sanırım fatura tarihinden itibaren belli bir başvuru zamanımız oluyor 15 gün vs gibi ben daha fazla zaman geçmeden Tüketici Hakem Heyetinede başvuruda bulunmak istiyorum.


Ama:

Merak ettiğim konu şikayet edilecek firma kısmına Trendyol mu yazacağım yoksa aldığım satıcı firmayı mı?

Örneğin: X Elektronik(satıcı), Trendyol DSM Grup, Horoz Lojistik, LG Grup

Adres kısmınada bütün firmaların adresleri

Şeklinde bütün firmaları yazmamda bir problem olur mu? Yoksa o kısma tek bir firma mı yazabiliyoruz yardımcı olursanız sevinirim başvurduktan sonra başvuru reddi vs zaman kaybı yaşamak istemiyorum.


< Resime gitmek için tıklayın >
S
4 ay
İleriye dönük en mantıklı fotoğraf makinası?
Arkadaşlar şuan Sony RX100 M2 modeli bir makinam var gayet memlunum ama kendimi günden güne geliştirerek gerekirse eğitim de alarak profesyonal fotoğrafçı olmak istiyorum. Bu doğrultuda 2 ay sonra yeni, 4 ay sonra yeni fotoğraf makinası almaktansa şuan alınabilecek en mantıklı makinayı alarak uzun yıllar kullanmak istiyorum. Sizin öneriniz ne olur bana? Bütçem: 15 bin tl.
S
4 ay
15 bin TLye kadar laptop önerisi
Amacım/isteğim ömürlük bir laptop almak. Öneriniz ne olur bu bütçeye kadar? Oyun oynayan birisi değilim, 3-4 tane oyun yükleyip aya bir kaç defa anca ya oynarım yada oynamam genel olarak günlük işlemlerde kullanılacak laptop.

Bu iki laptop arasında kaldım ben, bu ikisi arasında öneriniz yada farklı bir laptop öneriniz varsa tavsiyelere açığım.
https://www.epey.com/laptop/karsilastir/642139-698303/lenovo-ideapad-gaming-3-82ey00chtx_hp-pavilion-gaming-16-a0026nt-3y637ea/


Not: Type-C ile şarj olması önemli bu sebeple tercihler biraz azalıyor. Ayrıca Monster markasına çok fazla sempati duyuyorum ve kullanmayı çok isterdim ama malzeme kalitesiyle ilgili çok fazla şikayet var o sebeple eledim Monster'ı da direk bilmiyorum belki kullanıp memlun olan kişilerde vardır aramızda.
S
4 ay
En fazla bagaj hacmi sunan scooter hangisi?
Benim için en önemli şey bagaj hacmi. Bu fiyat aralığında en büyük bagajı sunan 200 cc üzeri scooter hangisi?

Torpido ve özel gözlerin bulunması da önemli.
S
5 ay
Ad - Soyad değiştirme davası açtım.
Gelen yanıt aşşagıdaki gibi. Şimdi bana öneriniz var mı arkadaşlar isim değişikliği belki kolay olabilir ama soyad değişikliği için dava uzaya bilir mi? Birde dava tarihi iletildi ama son kısımda yazan ne anlama geliyor, tanıklara davetiye göndermem gerekiyor mu yoksa direk gelebilecekler mi?


< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
S
8 ay
İsim-Soy isim değiştiren var mı aranızda?
Detayları anlatabilrse çok sevinirim. Yarın dilekçemi teslim edeceğim soy isim konusunda ailevi sebepler yazacağım ama detaylandırmaya gerek var mı yeterli olur mu ailevi sebepler yazmam?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.